Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

ciag dalszy....

 

Wszystko seria

Klatka - 105kg

Rozpietki - 25kg na reke (hantle, lezac)

Barki - 75kg (sztanga za glowa)

Biceps - 48kg (gryf), 25kg (hantle)

Triceps - 50kg (francuskie lezac), 30kg (hantel zza glowy), 40kg (wyciag)

Kaptur - na wyciagu 90kg

Plecy - 75kg (wyciag za plecy), 60kg (wyciag,tyle , ze do klaty)

Wycisk na klate - 120kg

Waga...... powiem tak, od jakiegos czasu znowu zaczalem rypac nadgodziny w pracy i odbilo sie to wlasnie na mojej wadze. Zgubilem 2kg i w sumie waze tera 62kg. pizd@ jak choj

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza

Z silownia mam do czynienia 7 lat. Czemu taka waga? Dieta. U mnie nie istnieje. Jem to na co mam ochote. A czasem nie jem, bo nie mam czasu. Cwicze, bo naprawde to lubie.

Canabis chcialbys zobaczyc jak wygladam. Nie wiem czy jest sens sie pokazywac, bo wygladam normalnie, ale skoro naprawde chcesz, no to dobra, bede mial czas wrzuce jakies zdjecie. Moze nawet filmik dla niedowiarkow.

El Loco Choco, nie jest to zadne s-f, tylko zapierdalanie ponad wlasne sily i nie ulatwianie sobie tego odzywkami czy innymi "witaminami".

Pamietam kiedy zaczynalem cwiczyc, poznalem kolesia ktory wazyl 60pare kilo i walil 100ta na serie na klate. Ja po prostu nie wierzylem, bylo to dla mnie niemozliwe. No i niemozliwe stalo sie mozliwe. Ale trzeba bylo czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

No wlasnie ja mialem napisac ze jak nigdy nie robie miarek to ostatnio na klate sie zmierzylem i przy wadze 67kg wyszlo 95.kg z czego jestem niezmiernie zadowolony.Zeby nie bylo nie na wolnym ciezarze ale na maszynie Smitha.Innej opcji tutaj nie mam.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...