Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem bardzo powazny blad. Po ukonczeniu gry postanowilem nie rozpoczynac challenge mode tylko cofnac sié w celu zebrania wszystkich srubek, zoni itp. Gdy do calaka zostaloy tylko 4 srubki udalem sie do great Clock sektor 4. zabralem srubke i ponownie ukonczylem lokacje. W tym momencie gra zwariowala i cofnela mnie fabularnie. Mapa galaktyki sie skaszanila. Zebranych Zoni mam 0, a zarazem 40. Doslownie wszystko sie posypalo.

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w pewnym momencie za któryś z wyzwań lub pokonanie któregoś tam z bossów (nie pamiętam niestety gdzie) dostajesz specjalną mapę i widać śrubki jak i holo zarówno na rzutach planet oraz także na poszczególnych planszach (jak już z lądujesz i odpalisz mapę).

 

Jeżeli nikt ci nie odpowie albo nie znajdziesz na necie to moja rada jest taka. Przejdź wszystkie misje oraz chelenge (na pewno dostaniesz tą mapę), a potem zabierz się za śrubki.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojecia czemu tutaj tak cicho jest. Jak dla mnie to najlepsza gra na ps3 zaraz po U2. Mam juz Ryno V, opieram sie zeby nie zbierac reszty :P

Jeśli to Twój pierwszy Ratchet - to wszystko jasne, jeśli natomiast miałeś już do czynienia z którąś z poprzednich części serii to wstrzymaj się z podobnymi opiniami do momentu ogrania większej liczby hitów dostępnych na PS3 :P

Odnośnik do komentarza

Rowniez nie pojmuje dlaczego o tak doskonalym, kompletnym i niesamowicie grywalnym tytule pozostala cisza ?

Mysle ze po czesci jest to wina nas samych, tych ktorzy mieli okazje zagrac. Za slabo glosimy wszem i wobec o wielkosci tej produkcji :)

MichAelis, nie opieraj sie, tylko daj sie porwac :) Warto !

Do niezdecydowanych: koniecznie zagrajcie w ten tytul. Przynajmniej 20 godzin kosmicznej przygody przed wami, w tym widoczki jakich predko nie ujrzycie na waszych ekranach.

Wszystko okraszone wybornym humorem i przybrane w imponujaca szate graficzna. Nie ma sie nad czym zastanawiac, tylko grac (zwlasza ze ceny na aukcjach mocno poszly w dol)

Edytowane przez sizacz
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojecia czemu tutaj tak cicho jest. Jak dla mnie to najlepsza gra na ps3 zaraz po U2. Mam juz Ryno V, opieram sie zeby nie zbierac reszty :P

Jeśli to Twój pierwszy Ratchet - to wszystko jasne, jeśli natomiast miałeś już do czynienia z którąś z poprzednich części serii to wstrzymaj się z podobnymi opiniami do momentu ogrania większej liczby hitów dostępnych na PS3 :P

Chyba sobie zartujesz ze mnie. Gralem we wszystkie czesci, oprocz tej na PSP. Nie wiem o jakich hitach mowisz, ale wszystkie exy mam na polce i dalej podtrzymuje swoja opinie.

 

sizacz:

po prostu nie chce tego za szybko rozstac sie z ta gra :( dlatego dawkuje sobie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

No ja bardzo zachęcałem i nawet apelowałem do ludzi aby kupowali a nie czekali, aż stanieje albo wymieniali za inne używki.

 

Ja np ograłem (nie licząc racerów) , chyb wszystkie hity na Ps3, wliczając w to wszystkie części Ratka i dla mnie także po dwóch częściach Uncharted to najlepsza gra na PS3, fakt bardzo lubię platformówki.

 

WIĘC RAZ JESZCZE, LUDZIE KUPUJCIE NOWEGO RATCHETA BO TO GRA Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI :)

 

p.s. pamiętajcie aby rozpoczynać od razu na hard i ją platynować bo wtedy (przy wyciskaniu wszystkich soków) zyskuje jeszcze bardziej, a każda śrubka nabiera wartości.

Odnośnik do komentarza

Pare pytan:

1) Hard jest duzo trudniejsze od normal? Hard bede robil w chalange mode

2)

Kiedy najlepiej zabic Vorselota? Rozwalilem wszystkich, zbieralem ryno i zostalo mi chyba 5 zoni tylko. Pomyslalem ze zostawie sobie je na pozniej, ale gdzies obilo mi sie o uszy, ze lepiej zabic go przed chalange mode. Czy to nie ma znaczenia?

 

Odnośnik do komentarza

Przygodę z R&C ACiT wspominam bardzo dobrze, urozmaicono kotleta jakim był ToD bardzo fajnymi patentami (+ niezwykle plastyczna, kolorowa grafika) - jedyna z fajniejszych platynek. Tyle tytułem wstępu, żeby nie było, że nie doceniam owej pozycji. Ale pisanie w czasach LBP, Demon's Souls (o tytułach multi nie wspominając), że jakby nie było enta część serii jest drugą najlepszą grą dostępną obecnie na PS3 jest moim zdaniem trochę nie na miejscu. Chwalmy i polecajmy bo gra jest tego warta ale zachowajmy minimum umiaru... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ale trzeba pamiętać o gustach i preferencjach.

 

Ja od zawsze zagrywałem się platformówki (masterując je na potęgę), stroniąc raczej od RPG (z wyjątkiem action RPG), więc np dla mnie takie wychwalanie DS to też nadużycie :) , co do LBP to fakt, gra jest przełomowa, grywalna, jest 100 % platformówką ale ja jestem graczem co bardzo mało gram online (a singiel - kampania to jedynie namiastka tej gry), co bardzo lubi jakąś historię w tle (dlatego plansze graczy mnie za bardzo nie ruszają), więc w moim prywatnym rankingu Ratchet CinT jest dużo wyżej niż "szmacianka", bo jest bardziej różnorodny, bo ma fajną historię, bo żeb y go zrobić na 100 % nie ma trofeów za online.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

W ten sposób, będąc fanem piłki nożnej można stwierdzić, iż PES2k10/FIFA10* to najlepsza obecnie gra na x konsolę bo ktoś tam stroni od shooter'ów, platformer'y, wiadomo - są dla dzieci a w racery nie gra bo woli się rozbijać po ulicy swoją furą niż udawać, że jeździ przed TV. Ile warta jest taka opinia...:whistling: Ja najbardziej na świecie cenię innowacyjność (pal licho gatunek - po co się ograniczać?) i żaden, nawet najdoskonalej przyrządzony kotlet nie przebije nowego tytułu wprowadzającego, tak rzadki w czasach sequel'i powiew świeżości :thumbsup:

 

* - niepotrzebne skreślić

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ale po co sie sprzeczac czy gra jest jedna z najlepszych? Poprostu bardzo bardzo dobry tytuł natomiast la fana platformerow jest to za(pipi)iaszczy tytul

Nie jest to istotą moich wypowiedzi. Starałem się jedynie odpowiedzieć na pytanie czemu najnowszy Ratchet nie jest na ustach wszystkich graczy :turned:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...