Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Panowie, to ja może tak ciutkę nietypowo.

 

Mógłby ktoś skrobnąć swoje zdanie apropo R&C: ACiT ale w porównaniu do R&C: ToD? W sensie jak wypada gameplay, fabuła, replayability. Tools of Destruction mnie zafascynowało, skończyłem chyba z 5 razy. Quest for Booty ze dwa..... a jak sie na ich tle prezentuje ostatnia odsłona serii? Podobno spoooooro gry Clankiem.

Odnośnik do komentarza

Panowie, to ja może tak ciutkę nietypowo.

 

Mógłby ktoś skrobnąć swoje zdanie apropo R&C: ACiT ale w porównaniu do R&C: ToD? W sensie jak wypada gameplay, fabuła, replayability. Tools of Destruction mnie zafascynowało, skończyłem chyba z 5 razy. Quest for Booty ze dwa..... a jak sie na ich tle prezentuje ostatnia odsłona serii? Podobno spoooooro gry Clankiem.

 

Jeżeli TOD Cię zafascynowało to ACIT łykaj z miejsca. Gierka jest na prawdę wspaniała. Aż chce się ją wymasterować na maksa. Co do gry Clankiem, to nie ma tego tak dużo. :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, jest gra Clankiem, ale jak dla mnie jest to sama przyjemność w porównaniu z tym co było w poprzednich odsłonach. Kombinowanie czasem, zdobycie wszystkich śrub itd dają dużo funu. Gra "włąściwa", że tak się wyrażę, czyli podbijanie planet, jest troszkę zredukowane na rzecz innych "ciekawostek" gameplayowych...zobaczysz co mam na myśli kiedy już zagrasz. Bierz śmiało - je&$tna gierka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi challange mode zajął 4h na easy. Jedna posiadówa ;P

Mnie dokładnie tyle samo czasu.

 

Sam Raczet i Klank, trzyma formę nadal. I dobrze.

 

Niezwykle lubię ową serię. Przeszedłem wszystkie kolejne części i z każda bawiłem się wprost znakomicie. Trzecia odsłona (Up Your Arsenal) na PS2, jest jedną z moich ulubionych gier. Z ToD na PS3 bawiłem się przednio, więc nie było przesłanek, by nowy Raczet i Klank zawiedli. I tego nie zrobili.

Kto grał w inne części i mu się spodobały przy tym, powinien w ciemno kupować tę odsłonę. Znakomita grafika, dobrze znany i lubiany przy tym, humor, no i rozwałka, jak się patrzy - ach, ten dźwięk podczas strzelania z R.Y.N.O.

 

Zurkon jest niczego sobie, choć wolałem te sympatyczne, robbo pieski.

Nowe bronie przypadły mi do gustu - tylko zauważyłem, że niektóre znacznie wolniej zdobywają podczas NG+ poziom doświadczenia.

Platynowy dzban to była tylko kwestia czasu, jak i obowiązkowy punkt każdego pasjonata serii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja się zaciąłem i nie wiem czy coś pominąłem czy mam błąd w grze. Mam misję "Travel tothe nefarious space station" i nie mogę się dostać na statek Nefariousa. Bariera mi rozpiernicza statek cały czas. Mam się spotkać z Kapitanem Qwarkiem, ale gdzie?

 

 

to nie blad gry, tak samo mialem, czegos jeszcze niewykonales :)

Odnośnik do komentarza

Musisz posiadać tarcze w statku, jest to upgrade za złapanie 21 Zoni. Podlatujesz pod bariere, w momencie jak obronne satelity zaczną w ciebie strzelać, musisz załączyć tarcze i znisczyć jedną z satelit odbijając pocisk.

 

Edytka:

poczatek filmiku

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Nie, nie dlatego. Bug.

Ale porób inne misje itd. może się doczyta później... :|

 

- - -

 

Nie pamiętam już za dobrze tej gry, ale stację Neferiusa odwiedzasz dwa razy, wybierając oczywiście inną ścieżkę. Więc nie wiem czy ty dobrze idziesz do tych orbów. Śróbka do wkręcenia musi być tam jednak na 100%. Skoro jej nie ma to już jest niepokojący sygnał.

 

W dzisiejszych czasach nie zapisuje się gry na jednym slocie. To tak BTW. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

zakrecilem sie, mam ten swiat latajac statkiem i mam jakby tam trzy wielkie planety i na nich plansze wieksze i mniejsze i zakrecilem sie tam bo nie wiem gdzie i teraz co mam grac, po dluzszej przerwie w grze, nie wiem co dalej przechodzic mam, jaka jest tego kolejnosc wogole?

 

dlatego pisana solucja bylaby najlepsza dla mnie..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...