Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 40 km po 3 latach kondycyjnego kalectwa :banana:

Na rowerowej (pipi)ni, bo inaczej tego nie nazwę, ale jednak endorfinki buzują :wub: Fajny wypad i w poniedziałek powtórka, a jutro podjechałbym do decathlonu by rozejrzeć się za nowym siodełkiem i rączkami na kierownice czy coś. Kompletnie się na tym nie znam, także może mi ktoś powiedzieć na co zwrócić uwagę? 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Bartolinsky napisał:

Dzisiaj 40 km po 3 latach kondycyjnego kalectwa :banana:

Na rowerowej (pipi)ni, bo inaczej tego nie nazwę, ale jednak endorfinki buzują :wub: Fajny wypad i w poniedziałek powtórka, a jutro podjechałbym do decathlonu by rozejrzeć się za nowym siodełkiem i rączkami na kierownice czy coś. Kompletnie się na tym nie znam, także może mi ktoś powiedzieć na co zwrócić uwagę? 

Szosa czy MTB ? Zakładam ze szosa bo mtb po takiej przerwie to byłoby zbyt dużo . Rękawice do jazdy ok w DC , ale siodełko chyba lepiej w rowerowym dobrać , większy wybór będzie a poza tym dupę rozjezdzisz po jakimś czasie   :nosacz3: no chyba ze będziesz robił odcinki jak na TDF  to wtedy wszystko się liczy  :)

Odnośnik do komentarza

Wkładka nic nie da w spodenkach. Tyłek boli 2/3 dni i przechodzi. Aż do kolejnego sezonu/dłuższej przerwy. Wkładka pomaga na dłuższych dystansach.

Można to olać i liczyć się z tym co sezon ALBO wybrać się do odpowiedniego sklepu gdzie zmierzą tyłek.

A dokładniej rozstaw kości kulszowej. Po takim badaniu zakup odp rozmiaru siodełka. Potem jest kwestia twardości i materiału, ale to już doradza w sklepie gdzie mają tematy do pomiarów. Są jeszcze urządzenia do ustawienia butów SPD- tak przy okazji.

Siodełko za 50zł może być dla kogoś lepsze niż te za 500zł. Bez znajomości pomiaru tej kości to i tak nie ma sensu. 

 

I z racji faktu, że te spodenki się zakłada na ciało(bez gaci pod czy innych slipek) nie ma co oszczędzać. Warto wydać min te 200/250. Ten materiał leży bezpośrednio na naszej skórze. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Cytat

Smaczku sprawie dodaje też to, że gdyby tylko w kolarskiej centrali ktoś wykonał parę telefonów, prawdopodobnie bez większych problemów znalazłby firmę, która uszyłaby reprezentacyjne stroje w ramach barteru. W końcu konkurencja na rynku odzieży kolarskiej jest ogromna, podobnie jak pokusa pokazania swojej marki obok orzełka na piersi Rafała Majki czy Kasi Niewiadomej, w relacjonowanych niemal na cały świat wyścigach. Ale na to trzeba mieć jakiś pomysł, umieć pokazać partnerowi korzyść z takiej współpracy, a przede wszystkim: trzeba się za to zabrać odpowiednio wcześnie. Tymczasem działacze przypominają sobie o mistrzostwach świata dopiero wtedy, gdy się już na nie pakują.

Czyli kasa by się znalazła, sponsorzy też, ale chłopaczki wzięli się rządzenie kolarstwem, a nie mają o tym pojęcia, standard.

Odnośnik do komentarza

No wazne ze co miesiac jest kaska na koncie za "rządzenie".

Nie wiem czy tak jest tylko w kolarstwie u nas ale juz Szurkowski wspominal o tym ze oni tam maja wyje,bane na wszelkie sugestie ludzi ktorym choc w najmniejszym stopniu zalezy na aspekcie sportowym nie tylko cyferkach na koncie.

No ale zeby strojow nie ogarnac na mś? Przeciez to nie jakis badminton albo mś w rzutkach tylko kolarstwo xd Nawet na mś w lataniu balonem polacy mieli stroje.

Ciekawe czy ktos za to poleci czy rozejdzie sie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakończyłem dzis impreze mtb- gogolmtb. Ostatni wyścig, dystans jak zawsze min-24km i spoko. Zaliczyłem 5 imprez z 8. Na początku nie miałem roweru. 
Dzisiejsza trasa prosta, lekka, bez wzniesień. 
Za rok startuje w SolidMTB. Miałem w planie zmianę roweru na Treka pro calibra, ale odpuszczam. Trzeba troche przyhamować z szajstaniem kasa. 
Mamy tez w planie zaliczyć z kumplem rasowe mtb czyli szklarska poręba. Zobaczymy czy sie uda.

 

O4IxLmi_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...