Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

AL 3 jest na osprzęcie SORA i hamulcach Tektry a AL 4 na TIAGRZE no i hamulcach Shimano.

I AL 3 jest chyba ładniejszy czarny w tym roku.

 

https://sprint-rowery.pl/rower-gravel-trek-checkpoint-al-3-2020

https://sprint-rowery.pl/rower-gravel-trek-checkpoint-al-4-2019

 

Generalnie to ciężej z rowerami w tym roku niż z czymkolwiek innym. Fabryki stoją albo powoli ruszają a ludziom siedzenie na kwarantannach nijak nie w smak i rzucili się na te rowery jak po(pipi)ani. Wykupili to co było na magazynach. Sam kupiłem w tym roku pięknego Fullika Scotta :) i wydawało mi się że gdy sprawdzałem dostępność przez sklep to mi znajomy wciska kit że ostatnia sztuka w moim rozmiarze została ale okazało się że faktycznie jest ciężko nie tylko z rowerami ale i osprzętem nie jest lepiej. Więc dostawy rowerów mid range stoją i ruszą jesienią. A tym z wyższej półki miała pomóc olimpiada ale tą odwołano. Więc premiery najnowszych topowych modeli też przesunięto. Mamy już połowę lata więc doradzałbym zakup roweru jeszcze teraz bo od jesieni będą nowe modele ale nie będzie wyprzedaży albo będą naprawdę małe ilości, a ceny nowych będą wyższe bo producenci podniosą ceny. Już teraz patrzę na ceny rowerów z 2021 i widzę że są droższe niż te same modele na rok 2020 i 2019. 

Odnośnik do komentarza

Fajny ten czarny. Ten drozszy na takiej samej kasecie co sobie kupilem ostatnio, korbe tez mialem taka ale zmienilem na 52 ktora musialem kupic w jakims sklepie w libercu bo w pl nigdzie nie bylo. 

 

Do fajnej rekreacji i nie tylko moim zdaniem te  tanszy wystarczy no i rama ladniejsza imo ;)

Odnośnik do komentarza

Nigdzie w obrebie mnie niestety nie ma treka. Zadnego checkpointa nawet.

Dzis podjechalem ponad 100km.

Jedyne co bylo:

Kross Vento 3.0 3499 koles powiedzial, ze pusci mi za 3000.
Kross Vento 5.0 4999 powiedzial, ze pusci mi za 4300.

Zadnego w sumie gravela w 4 sklepach.

Podjechalem jeszcze do Decathlonu. Byl Triban rc 520. Uwierzcie mi naprawde piekny rower. Tarczowe hydrauliczno-mechaniczne (mix) hamulce, na osprzęcie Shimano 105 (pełnym z tego co pamietam). Karbonowy widelec. Obejrzalem pare recenzji i faktycznie w cenie 3500-4000zł chwalą. Wchodza do niego opony nawet 36c więc to taka szosówka,
Którà można zamienić w gravela. Wagowo średnio wypada bo ponad 10kg ale naprawdę rower świetny w swojej cenie. No i ten kolor petarda. Wstepnie zarezerwowalem go do srody co by dac sobie chwile na zastanowienie, ale biorąc pod uwagę, że nigdzie nie ma rowerów i nie zanosi się na poprawę, pewnie skorzystam. Jest tylko rozmiar M, niby do 180cm (mam 178), troche czuję sie na nim jak wielkolud ale po opiniach osób o podobnym wzroście to jednak niby dobry rozmiar.

Vento 5.0 pięknie wykonany ale szczęki mnie odrzucają jakoś, trochę dziwna opcja w rowerze za 5000zł (katalogowo).

Odnośnik do komentarza

Z poczatku myslalem ze on w leb dostal tymi nogami lecacego kolarza, strasznie to wygladalo. Jeszcze jak na pelnej te bramki ochronne scial ten kolarz jak jakies tsunami. Ale pod innym ujeciem kamery wychodzi ze chyba w ramie. Jakby w glowe dostal to bez szans. Ponoc reanimowali tego kolarza wiec nieciekawie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.