Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie grywalnościowo jest to majstersztyk. Możemy przechodzić dany fragment jak to tylko nam się podoba... rozwałka wszystkiego co się rusza ? Nie ma problemu. Cicha eliminacja wrogów ? Również... po prostu możliwości jak na FPSa mamy ogrom. Natomiast nie ma tu liniowego naparzania non stop przed siebie jak to ma miejsce np. w CoD'ach, co nie każdemu może przypaść do gustu. Co do strzelania, to mi się ono bardzo podoba... broń zachowuje się bardzo realistycznie, odrzut jest świetny, to samo spowodowany przez to "rozsiew" kul. Jak dla mnie bomba :thumbsup:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Tu jestem w stanie uwierzyć, gram na poziomie "soldier" i pierwsze 4 misję zajęły mi dobre 3 godziny, głównie dlatego, że świetnie kombinuję się na cloaku i "bawi" z przeciwnikami :potter: Bron dziala zupelnie normalnie, trudno, zeby full auto na 25 pocisku szlo idealnie w cel, nie strzelamy w koncu z uber futurystycznych broni, wiec jak dla mnie jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

CVG - "best looking fps ever"

IGN - "Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game"

PSU - "best looking shooter on PlayStation 3"

Eurogamer - "sits next to Uncharted 2 as the most detailed"

Gamesradar - "Crysis 2 does run on consoles, and it does so beautifully. We're calling it now: Crysis 2 is possibly the best-looking console game ever."

Joystiq - "Make no mistake, Crysis 2 answers the "Will it run?" question definitively. Though about the millionth FPS built around a plot of an alien invasion, give or take a few, it's also the most beautiful"

 

electricpig.co.uk - "Crysis 2 is outstanding in almost every department, not least its visuals, which are the very best either PS3 or Xbox 360 has to offer right now"

xg247.co.uk -"Crysis 2 is definitely the best looking game on consoles and PC"

denofgeek - "I honestly think that this may well be the single best looking FPS I've ever seen, on any platform. It really does look that good."

XXLGaming - "The games visuals were just jaw dropping and I have to agree when Crytek says it is setting the bar in console gaming graphics. Just wow."

 

Zabrzmi to może dość szowinistycznie ale tak się zastanawiam po co nam exclusivy, skoro i tak porty wypadają ciut lepiej na x360 ;)

Peace, Love and Extasy :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
radovan bierz na iksa na Ps3 gra ma ładne dropy pozatym brak paru efektów w stosunku do 360 pozatym ponoc dubbing jest świetny( lepszy od BF:BC2)

Mozesz mi napisac na jakiej podstawie to piszesz? O jakim braku efektow piszesz?

 

A co do czasu gry - 9 chapterow mam za soba i 4.5 godziny gry. Jestem niemalze przekonany, ze gra nie liczy powtorzen, tylko czyste przejscie jak w Killzonie, bo spedzilem w singlu juz wiecej czasu. Poza tym z zegarkiem w reku jak zasiadlem do 5 chapteru to po jego skonczeniu minela godzina a w liczniku gry doszlo 40 minut. ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem jeszcze dwie godzinki . W miarę zdrowy na umyśle i trzeźwy stwierdzam, że ta gra to kosmos! akcja kiedy

łapie żołnierza wypada przez okno i leci kilka pięter w dół

to mistrzostwo świata normalnie musiałem wczytać sejwa i zobaczyć to jeszcze raz :woot: drugi kapitalny moment kiedy przed naszym nosem ( hełmem ;p ) wali się most, jest mega panika wśród żołnierzy masa kurzu ( wygląda za(pipi)iście) włącza tą termowizję czy jak to się tam nazywa i cicho podrzyna gardła to następne mistrzostwo świata :thumbsup: Nie wiem co dalej będzie ale przelatujące

statki obcych

między wierzowcami wrzucają mi ciary na plecy ( H-L 2 się kłania). Do gry trzeba podejść jak do Far Cry ( jeden czy dwa bez znaczenia) chociaż nie wiem jakbyśmy się kryli wrogowie i tak nas zobaczą ( i trafią ) . Trochę to przegięte ale wymusza akcje a'la Predator więc nie przeszkadza ;) Fajnie, że można przemknąć niezauważonym przez daną lokację, fajnie, że można wyciągnąć gnata i pruć do wszystkiego co żywe. Ta gra jest jak dziwka z agencji robisz z nią na co masz ochotę :biggrin: Będę się upierał, że grafa jest cholernie nierówna. Nie wiem może jest aż tak cudowna, że "zwykłe" fragmenty są jak ładna dziewczyna przy Megan Fox. Ale zdecydowanie jest to najlepiej wyglądający FPS i jeden z najlepszych w jakie grałem ( a grałem w dziesiątki wierzcie mi ;) ) Ktoś tam wcześniej napisał posta o dzwięku. Gram na niezłym kinie, głośniki mam rozstawione jak Bóg przykazał i żaden FPS nie ma tak dopracowanego DD. Mam wrażenie że słychać jak tynk ze ścian spada na ziemię ;) W każdym razie jako wielki fan CoD to mój pupilek i w tym temacie podwija ogon i spada to mamy.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś ile gra ma poziomów? jestem aktualnie w levelu "semper fi or die".

Co do samej gry to najładniejsza gra na xbox'a i moim zdaniem najlepszy fps. Polecam na poczatek włączyć poziom niższy od veterana, naprawdę trzeba taktycznie rozgrywać wiele akcji, co jest dla mnie ogromnym +.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś ile gra ma poziomów? jestem aktualnie w levelu "semper fi or die".

Co do samej gry to najładniejsza gra na xbox'a i moim zdaniem najlepszy fps. Polecam na poczatek włączyć poziom niższy od veterana, naprawdę trzeba taktycznie rozgrywać wiele akcji, co jest dla mnie ogromnym +.

Masz w menu napisane jaki masz postep i ile z ilu misji zaliczonych.

Odnośnik do komentarza

Zlamalem sie i kupilem polska wersje jak bylem dzis w MM. Podlamany faktem, ze bede musial czekac jeszcze przynajmniej tydzien na angielska wersje zaryzykowalem i ... jest naprawde dobrze. Spodziewalem sie mnostwa kwasow tak jak to w innych grach bywa, a jak do tej pory nic mnie nie poirytowalo. Milo :)

 

Jezeli natomiast o sama gre chodzi to jestem oczarowany. Mnostwo przestrzeni, sporo kombinowania i w dodatku tytul nie jest tak prosty jak wiekszosc nowych produkcji. Podobno poczatek gry jest nudny, ja nic takiego nie stwierdzilem. Jezeli dalej jest sporo lepiej to nie mam pytan :ninja:

 

Graficznie cudo, po tym co zobaczylem stawiam minimalnie wyzej niz KZ3. Konkurencja to absolutny korytarz, Crysis 2 to jego calkowite przeciwenstwo, a grafika nadal jest mocarna. Czemu wiec tylko minimalnie wyzej ? Spadki framerate'u na otwartych przestrzeniach (3-5 klatek)- na chwile obecna jedyna skaza na diamencie (pop-up malo widoczny, nie wiem czemu tylu placze z tego podowu).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Pograłem jeszcze dwie godzinki . W miarę zdrowy na umyśle i trzeźwy stwierdzam, że ta gra to kosmos! akcja kiedy

łapie żołnierza wypada przez okno i leci kilka pięter w dół

to mistrzostwo świata normalnie musiałem wczytać sejwa i zobaczyć to jeszcze raz :woot:

 

Heh, no o tym samym momencie chciałem napisać wśród najpiękniejszych scen w grze. Scena urywa łeb.

Odnośnik do komentarza

No ja tyż się złamałem :) Wygrał pad i miłości do x'sa z polonizacją :P Swoją drogą polonizacja oprócz początku nie jest zła. Jak na razie mogę ją przyrównać do jedynej polonizacji udanej w FPS'ach czyli Bad Company 2.

Co do gry to po prostu czegoś takiego szukałem :) K3 może się schować (zzz...) w tym roku tylko Bulletstorm mnie tak wkręcił. Podoba mi się ta różnorodność w eliminowaniu wroga. Mogę przejść niezauważony lub na rambo. Grafika ładna ale ja graficzną dziewką nie jestem więc nie widzę różnic z K3, a filmiki w Yakuza 3 i tak ładniejsze (ah te dzieci ;( ). Chociaż jak to porównam do Cod'a lub BD2 to różnicę widać :)

Odnośnik do komentarza

Poki co jestem zachwycony Crysisem. Poczatkowo myslalem ze slabe AI sprawi ze gra bedzie zbyt prosta. Jakze sie mylilem. Juz dawno tak czesto nie ginalem z FPP. Glupote nadrabiaja celnoscia i liczebnoscia. No i ten speed obcych. Lokacje sa bardzo obszerne i trza miec oczy do okola glowy. Do tej gry trzeba podejsc spokojnie. Planowac atak, wykorzystywac teren, pobawic sie w predatora. Skrypty i oprawa urywaja glowe a im dalej tym lepiej. Muza z miejsca wskoczyla na liste moich ulubionych OST.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Nie ma nagród za samego killstreaka, masz za zebranie 3, 5 i 7 nieśmiertelników, które zostają po zabitych wrogach. Nagrodę odpalasz wtedy "prawym" na krzyżaku.

Dzieki za wyjasnienie. Czyli rozumiem, ze jak zbiore np 5 niesmiertelnikow to prawym krzyzakiem odpalam nagrode i nie jest istotne czy np po zebraniu 3 zginalem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...