Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest naprawde przednia jezeli chodzi o fabule napewno jest o niebo lepiej niz w homefront tylko troche jestem zawiedziony grafika myslalem ze ta gra skasuje wszystko co do tej pory widzialem na konsoli jednak jest tylko dobrze.

 

Co mnie najbardziej ruszylo to kapitalny system oslon mysle ze bedziemy cos takiego widziec czesciej w grach.

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

Powiedzialem ze jest dobrze z grafa ale jak na taka gre i nadzieje jakie byly z nia zwiazane powiem ze jest biednie MW2 czy BF2 wygladaja znacznie lepiej

Najwiekszy smiech jest z przeciwnikow wystarczy ze wychylisz glowe i wszyscy wala do Ciebie nawet nie wiesz gdzie kto jest wiec po co ten glupi kombinezon skoro inni bez tego ustrojstwa sa od ciebie lepsi czasam przeciwnicy sat tak daleko ze naprawde nie ma szan zeby zobaczyli kawalek twojej glowy a jednak.... Tragedia jest tez z bugami kilka razy zawiesilem sie na niewielkiej przeszkodzie i ani w lewo ani w prawo zero ruchu restart checkpoint i dopiero... Jeszcze raz o grafice bo to nas interesuje chyba w tej produkcji najbardziej dla mnie to jest poziom dema multi czyli naprawde przecietnie. Wracam do figh night i BF2. Jak bym zaplacil za ta gre 2 paczki to bym chyba dostal kur. wicy.

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

Nie mam pytan xD

 

Opinia znaleziona na forum Beyond3D:

 

 

 

I have played first 3 levels on 360...What can I tell?Well,this is really prime example of "you got to see it to believe".I'm not overhyping anything.This game is by far and above best thing I have ever seen on consoles.Like,REALLY.

 

IQ is surprisingly better than MP,its really good.There seems to be healthy amount of AF that I could see and AA method works fine.There is no blurring and me sitting ~2 feet from 38 inch screen I couldn't notice any jaggies.It looked very very clean.

 

Someone mentioned bad textures?No,they are detailed as console with 512 mb can have.

Lighting is second to none,nothing is better than lighting you will see in Crysis 2 and thats straight out real talk.Bokeh effect looks nice,especially when it blurs fire and particles.

 

In 2nd mission,where there is alot of trees frame rate was lower but when you move to streets it ran very well.Didn't notice any tearing but I have feeling its running at the edge and that there might me some frame drops later in game.

 

To put this to an end,I'm stunned at what Crytek achieved...I don't know how they did it but wow,they did it...yea...It's that good ;)

 

 

 

 

Sry I can't go into details since I haven't played it for long,its not my copy. But yea...as I said,it looks really beautiful.I also forgot to mention how beautiful fire and water effects are,really something else.Bokeh effect surprisingly doesn't seem to be low res like for example in ACB(dof).It makes things like particles and fire looks so much better...It gives cutscenes movie like look.

 

But there is also another thing i forgot and its pop ins.In 2nd levels where there are lots of trees(30+),bushes,grass and other small objects they can pop in,its noticeable I guess they couldn't get rid of that.

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Powiedzialem ze jest dobrze z grafa ale jak na taka gre i nadzieje jakie byly z nia zwiazane powiem ze jest biednie MW2 czy BF2 wygladaja znacznie lepiej

Taa, dzieki za opinie. Juz wiem, zeby sie nia nie sugerowac.

 

Jak bym zaplacil za ta gre 2 paczki to bym chyba dostal kur. wicy.

Jakim cudem nie masz jeszcze bana na konsoli?

Odnośnik do komentarza

Czy najlepsze FPSy to jedno, ale żeby pisać coś takiego?

 

z nia zwiazane powiem ze jest biednie MW2 czy BF2 wygladaja znacznie lepiej

 

Przecież MW2 to półtora roczna gierka, która w tej chwili wygląda obrzydliwie przecietnie, a BC2 nie dość że skromny w detale, to jeszcze z zabójczym alasingiem wyskakuje... z tego co widać na filmach i czytając beyond3d gra wygląda na klocu świetnie. Jak widać jak się chcę, to nie tylko na PS3 da się zrobić graficzne killery.

Odnośnik do komentarza

W Crysysie możemy podnieść, rzucić prawie wszystkie przedmioty. Mamy dużą przestrzeń, jest stały frimajt itd. Nie ma co porównywać go do liniowych Codów. Grafika jest BARDZO dobra, jedna z najlepszych tej generacji, zwłaszcza FPS. Podoba mi się masa zabawek, ulepszeń broni i kombinezonu, a wszystko robimy w czasie rzeczywistym! System osłon i samo strzelanie daje masę frajdy. Do tego gra ma świetną prezentacje audio. Jedyny minus póki co, to efekt Far Cry 2. Mianowicie wrogowie widzą nas z prawie kazdej pozycji i od razu nawalają. Troche irytujące, ale nie AZ tak jak w FC2 :wacko:

 

Crytek się postarali, bo na 5 letnich konsolach zrobić grę która co prawda ustępuje wersji PC graficznie, ale nie jest to aż taka przepaść jak powiedzmy Far Cry PC> Far Cry PS2 czy Mafia PC> Mafia PS2 itd. Różnice są kosmetyczne, a gra oprócz innej rozdziałki i słabszych tekstur niczym nie ustępuje tej z wypasionego PC. IMO oczywiście 8)

 

Jak dla mnie, Crysis 2 jest ok, i w skostniałym gatunku FPS to zawsze coś innego. Nie jak jakiś Homefront czy inny klon.

 

BTW: Bad Company 2 moim zdaniem jest graficznym przeciętniakiem, i jesli ktoś mówi BC2>Crysis2 jest albo ignorantem, albo prowokatorem, lub bezgranicznie ślepo zakochany w BC2. Bez jaj, IMO Call of Duty 4 z 2007 roku wyglada lepiej od BC2. :yes:

Ale to chyba rozmowa nie w tym temacie.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

W Crysysie możemy podnieść, rzucić prawie wszystkie przedmioty. Mamy dużą przestrzeń, jest stały frimajt itd. Nie ma co porównywać go do liniowych Codów. Grafika jest BARDZO dobra, jedna z najlepszych tej generacji, zwłaszcza FPS. Podoba mi się masa zabawek, ulepszeń broni i kombinezonu, a wszystko robimy w czasie rzeczywistym! System osłon i samo strzelanie daje masę frajdy. Do tego gra ma świetną prezentacje audio. Jedyny minus póki co, to efekt Far Cry 2. Mianowicie wrogowie widzą nas z prawie kazdej pozycji i od razu nawalają. Troche irytujące, ale nie AZ tak jak w FC2 :wacko:

 

Crytek się postarali, bo na 5 letnich konsolach zrobić grę która co prawda ustępuje wersji PC graficznie, ale nie jest to aż taka przepaść jak powiedzmy Far Cry PC> Far Cry PS2 czy Mafia PC> Mafia PS2 itd. Różnice są kosmetyczne, a gra oprócz innej rozdziałki i słabszych tekstur niczym nie ustępuje tej z wypasionego PC. IMO oczywiście 8)

 

Jak dla mnie, Crysis 2 jest ok, i w skostniałym gatunku FPS to zawsze coś innego. Nie jak jakiś Homefront czy inny klon.

 

BTW: Bad Company 2 moim zdaniem jest graficznym przeciętniakiem, i jesli ktoś mówi BC2>Crysis2 jest albo ignorantem, albo prowokatorem, lub bezgranicznie ślepo zakochany w BC2. Bez jaj, IMO Call of Duty 4 z 2007 roku wyglada lepiej od BC2. :yes:

Ale to chyba rozmowa nie w tym temacie.

 

Czytajac Twojego posta zastanawiam sie czy mowimy o tej samej grze. Co Cie tak zachwycilo? podzielone przegrodami etapy? ok mozna gdybac ze niby barykady na ulicach no ale sorry takie numery to byly w condamned 2 z 4 lata temu co jest takiego zachwycajacego w tym ze mozesz podniesc prawie wszystko? i chyba bo niektore rzeczy sie da a czasami na tej samej mapie niestety nie, sterowanie lipa straszna zeby podniesc dany przedmiot trzeba naprawde mocno przycelowac i to o zgrozo nawet na trzezwo zeby go zlapac.Oprawa audio faktycznie dobra i tu sie nie spieram tak samo historia wciaga no ale i tak gra jest mocno przecietna a co do BF2 to moze grasz na kineskopie bo u mnie na sprzecie grafika wypala oczy i nie jestem slepo zapatrzony poprostu takie sa fakty.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

BF2? Mówimy o Bad Company 2, czy Battlefield 2? Jeśli o tym drugim, to gra wyszła w 2005 roku i jest już baaardzo stara i w żadnym wypadku nie może równać się z Crysisem jedynką, czy dwójką i wieloma innymi tytułami. A jeśli mówimy o Bad Company 2, to jest ładny, ale nie ładniejszy od Crysisa 2 na klocka. W zasadzie dopiero Battlefield 3 z całej tej serii pokaże prawdziwy graficzny pazur i zafunduje opad szczęk.

Odnośnik do komentarza

Kolejny gameplay z wersji na X360 - wiadomo, wyglada swietnie. Musze przestac ogladac te filmiki, zeby nie psuc sobie zabawy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kF67XFXq_ys

 

JacekW - albo masz beznadziejny telewizor albo beznadziejne oczy. Innej mozliwosci nie ma.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Sprzet mam naprawde mocny ale przez wrodzona skromnosc pomine podawanie modeli ;) tak czy inaczej ja oceniam ta gre po wlasnych doswiadczeniach a Ty po filmikach z netu, do wszystkich majacych inne zdanie niz ja w sprawie tej gry bawcie sie przy niej jak najlepiej ja poprostu wyrazilem swoje zdanie i tez czekalem na port na konsoli od pierwszej czesci na Pc poprostu sie zawiodlem i basta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...