Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy obsadę polskiej wersji Crysis 2

 

Od dłuższego czasu wiemy, że debiutujący w przyszłym tygodniu Crysis 2 zostanie u nas wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Mimo że do premiery pozostało już tylko kilka dni, do tej pory nie znaliśmy nazwisk aktorów użyczających swoich głosów w tym tytule. Firma Electronic Arts Polska w końcu postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy.

 

Za sprawą udostępnionej reklamy prasowej dowiedzieliśmy się, że wśród osób dubbingujących bohaterów Crysis 2 znajdą się gwiazdy znane m.in. z ekranów kin. Warto podkreślić, że nie są to nowicjusze w temacie podkładania głosu, bo robili to już w wielu filmach animowanych.

 

Jednym z nich jest Piotr Machalica, znany z kilkudziesięciu obrazów kinowych i seriali. Ostatnio brał udział w dubbingu trzech części serii Opowieści z Narnii. Obok niego w obsadzie znajdzie się również Krzysztof Stelmaszyk (Testosteron, Och Karol 2), Michał Milowicz (Killerów 2-óch, Chłopaki nie płaczą) oraz muzyk, Bartosz „Fisz” Wąglewski.

 

Na tym lista się nie kończy, ale póki co polski dystrybutor zdecydował się na ujawnienie tych czterech nazwisk. Niestety nie sprecyzowano również, w kogo wcielą się poszczególni aktorzy. Z uwagi na ich popularność można spodziewać się, że będą to same pierwszoplanowe role.

 

Crysis 2 ukaże się w Polsce 25 marca bieżącego roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach.

 

jakby kto szybciej w łapy dostał wersję na X360 to piszcie czy dubbing jest wyłączalny.

 

Na allegro widzę jedną aukcję z grą w wersji EN, zastanawiam się czy nie łyknąć.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Zagadałem do gościa na aukcji i niby twierdzi że gry są w multilang, zapewne w zależności od rodzaju dasha. Nie wiem czy do końca wierzyć.

 

Tylko, że w grze ma być polski dubbing więc sprzedawca bajki o multilanguage może sobie dzieciom opowiadać. Gdyby to była gra pokroju Crackdown 2 co zajmuje na płycie 3-4 Gb to mógłbym uwierzyć, ale taka gra jak Crysis 2 poniżej 6 Gb nie zejdzie, więc nie ma co się łudzić, że będą nagrane dwie ścieżki dźwiękowe na jednym DVD.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to chyba jedyna opcja i sam się na sie nad nią zastanawiam, no chyba że Ktoś zna lepszejszą ? Zadałem pytanie sprzedawcy czy jest szansa na otrzymanie gry jeszcze przed weekendem t.j 25.03 według zapewnień, będą się starać tylko zastanawiam się jak bardzo ? ;):scratch_one-s_head:

 

http://allegro.pl/crysis-2-x360-najtaniej-i1505584156.html

 

 

 

Co do spolszczenia, obawiam się Bolca i "reszty" ze jednak popsują mi zabawę, tym bardziej że nastawiam się na multi

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Jakbym usłyszał w polskiej wersji Milowicza mówiącego "niewidzialność aktywowana" to chyba bym padł trupem ze śmiechu. Absolutnie nie ma mowy o wersji PL :/

 

Najgorsze że nie wiadomo jak to będzie. Śmiem wątpić że będzie wybór jak w Bad Company 2. Może warto napisać mejla do EA Polska?

Odnośnik do komentarza

Pytałem Ultimę czy coś na temat możliwości przełączenia dubbingu wiedza..

 

"Niestety nie mamy takich informacji. popytamy sie dystrybutora w takim wypadku."

 

dwa lata później ....

 

"Niestety nie otrzymalismy odpowiedzi od EA na ten temat :/"

 

Muszę zmykac do arbait.Ale jak Któs ma ochote i czas, może pokwapił się listem i zapytaniem osobiście do EA ? Spokojnie byśmy wtedy spali :sleep:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Srać na pre-order, te limitowane edycje nie są tego warte (punkty expa do multi, pfff). Wiadome jest, że gry od EA w Empikach czy MM rzucane są wcześniej, więc pewno w środę Crysis 2 będzie na półkach. Przynajmniej ja mam taki plan zrobić.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

W sumie racja, te bonusy wisza mi maksyalnie. Zalezy mi tylko na jak najszybszym zakupie ;]

 

Wisi i powiewa mi opinia jakis bezimiennych fanow CoD'a, pewnie jedynka tez im sie nie podobala - who cares. Jezeli chodzi o grafike to:

 

 

mam na tyle mocnego PCta, zeby prawdopodobnie pocisnac C2 na maxa, a bede grac na X360. Super grafika na PCtach to nic nadzwyczajnego, wieksze wrazenie robi na czlowieku to co ludzie potrafia wycisnac z 5 letniej konsoli.

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra na X'ie i tak wygląda mocarnie, a opinie o zmiażdżeniu edycji konsolowej to chyba JJ wziął z kosmosu. Widziałem obie i owszem wersja na PC zdecydowanie najlepsza, jednak wersja na X360 to najlepsze co można zobaczyć na current genach, więc siłą rzeczy nie może być to brzydkie. Skończyłem, dobranoc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Tak jakby ktos jeszcze nie widzial:

 

 

No bez jaj O_o Crytek dało radę jeśli idzie o silnik.

 

Teraz to na prawdę jestem ciekaw jak engine sprawdzi się w Kingdoms w innej konwencji niż FPS. Chyba Yeril mówił, że Kingdoms będzie wyglądać jeszcze lepiej niż Crysis 2 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...