Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Trenowanie wiele lat zawodowo sportu (teraz jest to takie gdybanie, a nie trenowanie; brak motywacji, ale staram się powrócić do tego, co kochałem): najpierw pływanie długodystansowe, potem lekko triathlon, no i w końcu bieganie w specjalności: półmaraton - nauczyło mnie szacunku do każdego sportowca, bez względu na dyscyplinę zawodnika i częściowo jego wkład w to, co i jak robi. Stąd moje ,,zbzikowanie" na punkcie biografii sportowych/literatury tego rodzaju. Poniższe pozycje, to ledwo 6 tytułów (nie licząc książki z nurtu post-apo zombie; pierwszy tom doskonałej serii Miry Grant) z 15-stu, które kupiłem w lutym tego roku. Stoją na innej półeczce: ,,przeczytanych" pozycji, dlatego ich tu nie uwzględniłem na zdjęciu.

 

Yeah! :drinks:

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
On 4/11/2021 at 10:27 AM, tukan said:

Mam nadzieję że Twardoch odbił się po słabszym Królestwie i będzie coś na miarę Dracha.

 

IMO lepsza od Królestwa i słabsza od Króla. Niestety, Twardoch zadomowił się już w niszy - łatwa i przyjemna powieść sensacyjna, rozgrywajaca się w I połowie XX wieku, okraszona nieco wulgarna seksualnościa.

 

Miasto ślepców jest fantastyczne. Zazdroszczę ludziom którzy sięgaja po ta pozycję po raz pierwszy. Jeżeli Ci się spodoba to polecam inna powieść tego noblisty - Rozterki Śmierci oraz Wyspę napisana przez Sigríður Hagalín Björnsdóttir.

Edytowane przez shinian
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...