Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Hubert249 napisał:

podobno jest średnia

 

Czarny anioł, podpalacze ludzi i rytuał.

Te Ci mogę szczerze polecić. Przeczytane dawno, a do dziś siedzą w głowie. Aktualnie moja żona czyta, bo lubi tego autora. Masterton pisze fajne książki, ale jako przerywniki pomiędzy trudniejszymi tytułami, czy seriami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.09.2021 o 18:53, mitra napisał:

Do pierwszej części dokupiłem resztę do kolekcji. Mam obawy ponieważ, pierwsza część mnie rozczarowała. Nie było napięcia, zaszczucia. Film wywoływał większe emocje. Podobną opinię na temat pierwszej części wyraził mój teść, więc mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

 

IMG20210901185011.jpg

 

 

Jakby trudno o takie emocje podczas książki, bo dochodzi do tego mocny fakt że obejrzałeś film i znasz to prawie na pamięć. Do tego jak czytasz, to widzisz aktorów- bynajmniej ja tak mam. Jak obejrzałem film i potem czytam książkę, to szukam tego czego nie było w filmie. 

Odnośnik do komentarza

 

36 minut temu, iluck85 napisał:

 

 

Jakby trudno o takie emocje podczas książki, bo dochodzi do tego mocny fakt że obejrzałeś film i znasz to prawie na pamięć. Do tego jak czytasz, to widzisz aktorów- bynajmniej ja tak mam. Jak obejrzałem film i potem czytam książkę, to szukam tego czego nie było w filmie. 

Trochę nie do końca. Jeśli chodzi o opis postaci w książce to aż musiałem się posiłkować filmwebem, żeby sobie porównać. A co do książki to nie wywoływała strachu a powinna. Teść też był zawiedziony bo również ja odebrał jako gorszy twór niż film. Spodziewałem się także z że będą jakieś fajne ciekawe rzeczy, których w filmie nie było a tego też nie uświadczyłem. Obczaję kolejne części i zobaczę czy będzie lepiej. Mam nadzieję że nie gorzej niż w pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
W dniu 1.09.2021 o 18:53, mitra napisał:

Do pierwszej części dokupiłem resztę do kolekcji. Mam obawy ponieważ, pierwsza część mnie rozczarowała. Nie było napięcia, zaszczucia. Film wywoływał większe emocje. Podobną opinię na temat pierwszej części wyraził mój teść, więc mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

 

IMG20210901185011.jpg

 

Jeszcze w kolekcji jest czwórka jak coś A.C. Crispina. 

 

Ksiązki jednak są na podstawie scenariusza filmowego ale troche od siebie dodają. Ja to czytam raz na 2 lata od 15 lat (mam to stare - pierwsze wydanie).

 

W ogóle super sprawa że Vesper zrobił ponowną reedycje tej quadrylogii ale co lepsze to zapowiedzieli na przyszły rok nową trylogię w uniwersum która nigdy nie była w Polsce wydana. 

 

Oprócz tej quardylogii filmowej i tej nowej trylogii zapowiedzianej w Polsce jeszcze wydano trylogie Steve`a Perry`ego. Uważam że też bardzo dobrą. Obcy: Mrowisko,  Obcy: Azyl i Obcy: Wojna Samic. Warto poszukać.

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, LiŚciu napisał:

 

Jeszcze w kolekcji jest czwórka jak coś A.C. Crispina. 

 

Ksiązki jednak są na podstawie scenariusza filmowego ale troche od siebie dodają. Ja to czytam raz na 2 lata od 15 lat (mam to stare - pierwsze wydanie).

 

W ogóle super sprawa że Vesper zrobił ponowną reedycje tej quadrylogii ale co lepsze to zapowiedzieli na przyszły rok nową trylogię w uniwersum która nigdy nie była w Polsce wydana. 

 

Oprócz tej quardylogii filmowej i tej nowej trylogii zapowiedzianej w Polsce jeszcze wydano trylogie Steve`a Perry`ego. Uważam że też bardzo dobrą. Obcy: Mrowisko,  Obcy: Azyl i Obcy: Wojna Samic. Warto poszukać.

Czwórkę zakupie na dniach. Okładki fajne zrobili w tym nowym wydaniu. Jeśli chodzi o trylogię Perrego to jeśli jest gdzieś dostępna to również ją zakupię. No i nowa trylogia też wydaje się interesującą. Dzięki za cynk i ruszam na poszukiwania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

Daj znać jak ta o RE. 
Dawno nic nie kupowałem, wiec wpadło to:

 

 

F9AE5DF1-AA6E-468F-8545-C2FD3145F363.jpeg

Spoczko. Tylko nie wiem kiedy zacznę, bo mam dwie książki rozgrzebane, że 3 o gierkach czekają, dwie zaległe części drogi szamana, dwie części obcego :pawel: Ale ostatnio coś się ruszyło w kwestii czytania (w przeciwieństwie do gierek bo w ogóle nie gram) więc nadrabiam zaległości.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2021 o 17:12, iluck85 napisał:

I mamy komplet. Jeszcze maja „Jak powstał Obcy”

 

Do mnie też doszedł ostatni tom Obcego ale zafoliowany od razu poszedł na wypożyczenie do teścia.

 

Album wygląda kozak ale ta cena 120 trochę boli a i tak jest niby po promocji ze 199 :obama:

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2021 o 19:13, iluck85 napisał:

I dobiłem ostatni tytuł Kosmana, jest komplet wyd. Open beta. Do tego rykoszetem dobrałem wojny konsolowe i raczej temat książek o grach zakończyłem. 

 

 

3B067E3F-8191-4579-877C-259938483C78.jpeg

Wojny konsolowe - bardzo fajna pozycja. Fajnie się czytało i można poznać trochę zakulisowych ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.