Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

On 4/7/2022 at 3:51 PM, drozdu7 said:

Ten "Problem Trzech Ciał" to dobre? Bo czytałem różne opinie 

 

Ostatnio przeczytałem : P Interesujacy jest watek cywilizacji opierajacej swoje przetrwanie na odwadnianiu/nawadnianiu członków społeczności. Poza tym nie porywa. Czytałem dużo lepsze Sci-Fi i dużo lepsze ksiażki innych orientalnych autorów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakupy ksiazkowe z ostatniego +/- polrocza:

 

spacer.png

Haul z Bratyslawy. Polecam ksiegarnie Red Apache. Prowadzona przez kanadyjskiego nauczyciela i jego rodzinę. Postanowili wyemigrować do ciepłych krajów i padło na Słowację. Można przyjemnie pogawędzić o literaturze i różnych systemach kształcenia przy kawie lub piwie. W księgarniach w stolicy ciężko niestety znaleźć angielskie tłumaczenia słowakich autorów.

 

spacer.png

Haul z Talina. Polecam księgarnię Ruutel & Matilda. Szeroki zakres ksiazek anglojezycznych, w tym tłumaczeń estońskich autorów. Bardzo miła obsługa. Można spokojnie porozmawiać o nowościach rynkowych. Odradzam centralny Rava Raamat który jest reklamowany jako jedna z najlepszych księgarni w europie. Gloryfikowany empik z lepszymi meblami. Bez charakteru.

 

 

Zakupy krajowe:

 

spacer.png

Bliższy wschód

 

spacer.png

Dalszy wschód.

 

spacer.png

Penguin ClothBoundClassics

 

spacer.png

Odrobina noblistow

 

spacer.png

Odrobina polskich autorow. Dołega Mostowicz to drugi znany mi pisarz po Tyrmandzie który popełniał o wiele lepsze eseje niż powieści.

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Literatura społeczno-podróżnicza

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Podarki od znajomych

Edytowane przez shinian
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

20230421_152223.thumb.jpg.527da0f1abacc71f61932d50f3341bb5.jpg

 

Wleciały 2 póki co dostępne edycje HP minalimy. Nie spodziewałem się że to będzie aż tak świetnie wydane. 

Każda strona zdobiona w jakiś sposob, kilka interaktywnych elementów - otwierające się listy, Nora, szachy - no jest tego mnóstwo. Plus piękne ilustracje co kilka stron. I te grzbiety :banderas: 10/10

 

Premiera 3 części w październiku :ogor:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Książka (trylogia), którą zdecydowanie powinno się czytać w wersji papierowej. U mnie pierwsze podejście było w formie ebooka, teraz czas na ponowne zagłębienie się w lekturze. Pamiętam, że drugi tom mocno odciska się na psychice. Jedna z ważniejszych książek w moim życiu. 

 

 

 

20230630_143249.jpg

20230630_143257.jpg

Przypadkowo złapane w fajnej promocji.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...