Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

M.in. tych powyżej 35 levelu niestety. Dzięki za info!

 

Pytanie odnośnie końcówki gry:

 

Jak już dostajemy możliwość pożegnania się ze wszystkimi, to od tych osób co mamy z nimi max. level dostajemy key item - który w NG+ umożliwia nam korzystanie z ich skilli.

Jednak co z Igorem? Bo wstępu do velvet roomu już nie miałem - od Lavenzy dostałem key item ale ten odpowiada ze te bliźniaczki.

 

Chyba miałem true ending, wszystkie pałace przed czasem, nie wysypałem się co do przyjaciół, walczyłem z kielichem, bogiem dostał head'a. Ostatni filmik to jak jedziemy nad morze i wiatr we włosach i te sprawy?? To jest true??

 

 

 

Końcówka dla mnie trochę za mocno nawalona bossami i w sumie każdy boss to:

 

Charge + Keep Calm and Hassu Tobi.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Jestem na końcówce wczoraj pocisnąłem troszkę. Co za gra. Wszystkie linki wymaksowałem (poza tymi fabularnymi jak igor). Bez poradników da się dzięki fortune. Ani razu nie musiałem między poziomami spotykać się z ludzikami. Jak nie miałem na mapce up przy osobie to biegłem do fortune i 5 k płaciłem. Miesiąc przed czasem nie miałem co robić to na ryby pochodziłem (nie dałem rady złowić tej złotej ryby) , wszystkie książki przeczytałem, pograłem w gry (jedna gra dla mnie nie do przejścia z powodu strzałek w skosie - na szczęscie nie jestem trophy whore) i nawet homerun zaliczony :D .  Obecnie ostatni pałac kończę walka z 

goro

mocno mnie zestresowała wczoraj. Jutro czas na bossa pałacu bo jestem na etapie wysłania calling card

cóż za sposób wysłania - Futaba rules :)

 

 

100 h na liczniku i mam nadzieję że czeka mnie true ending :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące książek, zazwyczaj scenka do czytania wyskakuje podczas transportu pociągiem, ale czy można czytać tak po prostu to co się ma? Jeśli tak, to w jaki sposób?

 

W bibliotece szkolnej tez od pewnego momentu mozna czytac, konkretna postac siedziaca w niej przy stoliku musi zwolnic miejsce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

polecam znaleźć specjalną miejscówkę z księgarnią. Tam po przeczytaniu bardzo długiej jednej książki pan da nam drugą która przyśpieszy czytanie. Książki które normalnie zajmowały 2 podejścia przeczyta się za jednym razem. A i jak odkryjecie jaką miejscówkę z kompanem to czytając o niej nie traci się czasu w ogóle (a pewnie potrzebne do trofika bo dostałem dopiero po przeczytaniu tych książek :D ) .

Odnośnik do komentarza

polecam znaleźć specjalną miejscówkę z księgarnią. Tam po przeczytaniu bardzo długiej jednej książki pan da nam drugą która przyśpieszy czytanie. Książki które normalnie zajmowały 2 podejścia przeczyta się za jednym razem. A i jak odkryjecie jaką miejscówkę z kompanem to czytając o niej nie traci się czasu w ogóle (a pewnie potrzebne do trofika bo dostałem dopiero po przeczytaniu tych książek :D ) .

 

A gdzie niby ta miejscówka?

Odnośnik do komentarza

Polowa wrzesnia u mnie, 85h na liczniku, jak widac nigdzie sie nie spiesze i bawie sie wysmienicie. Gram bez poradnika i zastanawiam sie czy uda mi sie wymaksowac wszystkie social linki bo gra kilka razy mnie zaskoczyla i popsula caly plan kalendarzowy jaki sobie zalozylem ( EJ ALE IDZ SPAC CO xD).

 

Obecnie mam 5 confidantow na max, kilka w zasiegu poziomu 7-8 no i kilku na poziomach 3-5. No nic, okaze sie :)

 

A co do samej gry to co za SZTOS :banderas:

 

Jeszcze jej nie skonczylem a juz wiem ze gierka z automatu laduje na drugiej pozycji moich gier wszechczasow, zaraz za FFT.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co za gierca. 14 godzin na liczniku, a ja nadal mam wrażenie, że poza tutorial nie wyszedłem :D Jakie to jest angażujące, intrygujące, satysfakcjonujące i ciekawe to ja nawet nie mam siły opisywać. Stylówka tej gry to zen grania i mokry sen fanów anime, audio ryje beret - no tip-top w każdym calu jak na razie. Siadłem na godzinę do gry i nawet nie zauważyłem, jak tych godzin zleciało sześć.

 

I pomyśleć, że broniłem FFXV, które przy P5 wygląda mniej więcej tak, jak junior trampkarzy Kotwicy Piz.dochlewice przy Lewandowskim

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gram bez poradnika i zastanawiam sie jakie sa szanse ze zdaze wymaxowac wszystkich confidantow. Jeszcze chwile temu bylem pewien sukcesu, ale gra zaczela mnie zasypywac dniami ze story i sporo nagle ulecialo, jezeli dalej jest podobnie, to zastanawiam sie jakie mam szanse, w spojlerze ponizej dzien jaki mam w grze i sytuacja z rankami, jakby ktos ograny mogl sie wypowiedziec.

 

 

 

Stan na dzien 14/10

 

  • II The Priestess - MAX
  • III The Empress - nadal nie mam
  • IV The Emperor - MAX
  • V The HIerophant - 5
  • VI The Lovers - MAX
  • VII The Chariot - 7
  • IX The Hermit - 4
  • X Fortune - MAX
  • XII The Hanged Man 7 (brakuje mi guts)
  • XIII Death - MAX
  • XIV Temperance - MAX
  • XV The Devil - MAX
  • XVI The Tower - 4
  • XVII The Star - 7 (request rozpoczety)
  • XVIII The Moon - 7
  • XIX The Sun - MAX

 

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...