Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was jest z dialogami?

Bo jak w kluczowych momentach sa naprawde znakomite, to ich codzienne wersje sa tak nudne, ze przysypiam czytajac bo nigdy nic nie skipuje jak gram pierwszy raz.

Przegadane i nudne dialogi w niekluczowych momentach sa jedynym minusem tej gry.

Cala reszta od designu skonczywszy na bossach to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mi sie podobaja wszystkie dialogi. O ile w takich grach przewijam lub szybko czytam ze zniecheceniem poboczne (pipi)y, tak tutaj czytalem z zaciekawieniem bo kazda postac jest naprawde barwna i fajnie sie dowiadywac o nich wiecej. No i czesto niezle gagi leca.

 

Gram tez na angielskim dubie, o ile w 98% gier wole oryginalna sciezke, tak tutaj angielski dub jest poprostu wykonany swietnie.

Odnośnik do komentarza

Japoński dubbing daje o wiele większą immersję, jeśli tylko nie ma się uczulenia na anime to jest to jedyna słuszna ścieżka grania.

 

Cały czas mam wrażenie zmarnowanego czasu i każdą swoją aktywność kwestionuję, rozkminiając, czy nie dałoby się zrobić tego lepiej albo bardziej efektywnie wykorzystać czas... Gra posiada NG+?

Odnośnik do komentarza

Japoński dubbing daje o wiele większą immersję, jeśli tylko nie ma się uczulenia na anime to jest to jedyna słuszna ścieżka grania.

 

Jak pisalem wyzej, 98% gier gram z japonskim VA, anime uwielbiam, ale w tej angielski naprawde mi pasuje, moze to przez to ze nie chcialo mi sie bawic kontami USA zeby sciagac DLC i dopiero po jakims czasie zaczalem sprawdzac obie wersje, ale naprawde wiekszosc glosow bardziej mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza

No spoko, przecież nie mam do Ciebie pretensji że grasz tak, jak Ci się podoba ;) Zwyczajnie gdy widzę stylówę anime i słyszę do tego anglikamański dubbing to mam poczucie, że coś tu nie gra i P5 nie jest wyjątkiem. Dwie poprzednie odsłony też miałem w nielegalnym undubie bo inaczej nie dało się grać ;)

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś gdzie idzie znaleźć szybko i bezboleśnie red phosphorus, liquid mercury? Jedynie Mementos lub dwa ostatnie pałace mi zostały.

 

EDIT

 

Można jakoś zwiększyć drop rate itemów lub jest jakiś sposób by mieć 100% skuteczność by item, który posiada dany przeciwnik był nam dawany na koniec walki?

Edytowane przez mikepointdotty
Odnośnik do komentarza

Wie ktoś gdzie idzie znaleźć szybko i bezboleśnie red phosphorus, liquid mercury? Jedynie Mementos lub dwa ostatnie pałace mi zostały.

 

EDIT

 

Można jakoś zwiększyć drop rate itemów lub jest jakiś sposób by mieć 100% skuteczność by item, który posiada dany przeciwnik był nam dawany na koniec walki?

 

Te materiały wypadają dość często z tych skrzynek lewitujących w miejscu na niższych piętrach Mementos.

Odnośnik do komentarza

Jestem juz pod koniec gry, zostal mi tylko jeden social link do wymaxowania i ma juz rank 9, mysle ze zdaze na STYK ze wszystkimi confidantami.

 

Ale co sie w tej grze dzieje...zesz ty w morde, te twisty, te walki, TA MUZYKA, ta akcja :banderas: :banderas: :banderas:

 

Gram oczywiscie na HARD i mysle ze to idealny poziom trudnosci, wymaga jakies taktyki i przewidywania co sie moze stac w nasatepnej turze zeby sie nie skonczylo mass k.o., normal wydaje sie za latwy jak sie lubi pobawic Personami.

 

Bede musial machnac mini recke bo tak poruszony jakims tytulem nie bylem odkad przestalem grac na szaraku. Jrpg wszechczasow, nawet Nier mimo ze lapie za serce i nie daje spac po nocach nie mial takiego YEBNIECIA jako caloksztalt jak Persona 5 :obama:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie dałem rady drugiemu bossowi na hardzie :frog: z jednej strony fajnie, że gameplay jest wymagajacy, z drugiej no nie widziało mi się cofać tydzień wczesniej i grindować jeszcze raz, ale jeszcze więcej (skubany za szybko sie odnawiał). po jego pokonaniu znów wróciłem na scieżkę Prawa i Sprawiedliwości, ale i tak czuje że zdradziłem najważniejsze ideały Solidarności. ;/

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Na poczatku Hard to niezly hardcore, ja uciekalem z wielu walk zeby tylko do safe roomu dojsc. Kilka razy na samym poczatku bylem zmuszony przelaczyc na normal (super plus i zaleta dla ludzi pracujacych), a jak za duzo mi gra oferowala mozliwosci rozwoju to wrocilem na hard i juz tak zostalo. Niektore walki powtarzalem kilka razy, albo bilem sie 30 minut z bossem probujac przetrwac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...