Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się o tym co czytałem - 100 naboi warto przeczytać, warto znać, ale dwie następne serie cenie sobie wyżej

Usagiego czyta moja żona i jest zachwycona - pytałeś wcześniej coś o baśniach i stwierdziła, że to ten sam poziom za(pipi)istości ;) A w Baśniach była i jest zakochana

Skalp - dla mnie to jedna z lepszych rzeczy jakie czytałem - gdybym miał wybierać jedną rzecz, to wybrałbym właśnie to

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem "Zabij albo Zgiń" i świetna to rzecz, niezbyt długa ale intensywna. 

Lubię zabiegi z narratorem (coś jak w Max Payne). Cała historia Dylana moim zdaniem nadawałaby się na film. 

Zapisałem sobie nazwisko Brubaker i napewno po coś od niego jeszcze sięgnę. Narazie jednak zamówiłem "100 Naboi" które jak czytam, dla jednych jest arcydziełem, a dla innych szmirą. Chcę przekonać się sam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na fali serialu odświeżyłem sobie Jupiter's Legacy i Circle. Szkoda, że całość nie była rysowana przez Morrisona bo Legacy wypada świetnie, ale Circle przynajmniej rzuca trochę cienia na przeszłość. 

 

I nawet nie wiedziałem, że równolegle z serialem Millar robi trzecią część cyklu, która ma się skupić na potomkach, ale też wyjaśnić genezę mocy. 

 

https://www.comicsbeat.com/mark-millar-new-jupiters-legacy-requiem-announced/

 

 

Jupiter-Legacy-Requiem-Cover-A.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2020 o 10:03, Kalel napisał:

Jeśli w Staruszku podobał ci się scenariusz "What If?" w przyszłości to od siebei polecam:

 

51lYzYrvKQL._SX325_BO1,204,203,200_.jpg

 

Miesiąc temu przeczytałem całość w jeden wieczór. 

Doskonały komiks. 

 

Teraz jadę z Dark Knights: Metal (razem z tym dwuczęściowym prologiem oraz tie-inami).

Jest jazda na całego! 

Ależ się dobrze bawię przy tym. 

Entire Dark Mutliverse :fsg:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.07.2021 o 15:31, Shen napisał:

Ostra jazda bez trzymanki. Jeżeli lubicie  pościgi samochodowe, fabułę, niekiedy brutalną, pełną akcji, nie zwalniającą swojego tempa ani na moment to polecam. Do tego świetnie moim zdaniem rysunki. To tylko dwa tomy i akurat jest fajna promocja u wydawcy.

8296.thumb.jpg.bc13b2a3b11857d95061058d33c668c8.jpg

 

 

https://nonstopcomics.com/produkt/death-or-glory-tom-1-dales-sie-dopasc

 

Dzięki za polecenie, podoba mi się kreska, zamówione. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten Sandman to jest to samo. Ten drugi link, to po prostu nowe wydanie, więc raczej to bierz.

A kolegi wyżej nie słuchaj - Strażnicy, V jak Vendetta, Incal - to nie są "proste" komiksy na początek. Klasyka, ale może się odbić, zacznij od czegoś lżejszego

Ten Sandman to jest to samo. Ten drugi link, to po prostu nowe wydanie, więc raczej to bierz.

A kolegi wyżej nie słuchaj - Strażnicy, V jak Vendetta, Incal - to nie są "proste" komiksy na początek. Klasyka, ale może się odbić, zacznij od czegoś lżejszego

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeżeli dla Ciebie Marvel i DC to komiksy dla debili..

Rozumiem, że może ktoś nie lubić superbohaterszczyzny, bo sam na półce mam raptem kilka komiksów związanych z nimi, wolę całkiem inną tematykę, ale określać kogoś, komu podobają mu się te historie debilem?

Sam pewnie pierwszy czekasz na filmy marvela i dc na podstawie tych debilnych komiksów

Kolega zaczyna wchodzić w ten świat, a Ty mu polecasz historie, które dla kogoś kto długo w tym siedzi, mogą być bełkotem. Bardzo łatwo się odbić od tego i zrazić całkowicie do komiksów

Niech zacznie od czegoś lekkiego, przyjemnego, a przyjdzie i czas na Moora i Jodorowskiego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...