Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.,, to jest akurat dziwne.. bo właśnie np. w Uncharted (całej serii) o ile gra się "po kolei" i nie wyłącza cutscenek to przez całą grę nie zobaczy się ani razu loadingu (nie liczę tego przy włączaniu gry/misji).

Ostatnio widziałem na GT Planet jak ktoś pisał, że w Gran Turismo 5 ma straszne problemy z loadingami w nowej superslim. Kilka osób jeszcze wspomniało, że też mają problemy (u innych z kolei działa wszystko ok). To tak na temat.. bo jeśli chodzi o porady to niech może wypowie się ktoś inny ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dwa dni temu dostałem PS3 superslim w wersji 500GB. I na dzień dobry, bardzo niemiłe rozczarowanie. Czasy ładowania (np. Uncharted 3) są tak cholernie długie że aż się grać odechciewa. Przejście do nowej lokacji, jakaś cutscenka i konosla sprawia wrażenie jakby się przywieszała na dobre kilkadziesiąd sekund. Z tego co wyczytałem, objawy te są dość typowe dla superslimów. Ktoś w Was się z tym spotkał? Co robić w takiej sytuacji? Oddać konsolę i zarządać zwrotu pieniędzy? Prosić o wymianę na inny model...?

 

Mialem dokladnie to samo. Owe "zjawisko" przejawia sie tylko w niektorych grach (m.in. Uncharted ktore pewnie takze dostales w bundle'u z konsola). Po ponownym zainstalowaniu gry jest duzo lepiej. Takie akcje nie powinny jednak miec miejsca w ogole. Ja dalem sobie siana - nie chcialo mi sie bawic w "naprawe" itd. bo sklep moze powiedziec ze to moje subiektywne odczucie albo ze gra taka jest. W innych grach owych dlugich loadingow nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Raczej ciekawostka, info z ps3 site.

 

Z obozu Sony docierają do nas informacje, które z całą pewnością zasługują na miano niesamowitych. Z jednej strony bowiem otrzymaliśmy niejako potwierdzenie, iż zapowiedź PlayStation 4 to kwestia tygodni, a nie miesięcy, natomiast z drugiej dowiedzieliśmy się, że standardowy DualShock przejdzie na emeryturę!

Zacznijmy od tego drugiego zagadnienia. Serwis Computer and VideoGames, powołując się na studio, które obecnie pracuje nad grą zmierzającą na nową konsolę Sony, donosi, iż sprzęt doczeka się zupełnie nowego kontrolera. Mówi się o tym, iż będzie on posiadał wbudowane sensory biometryczne(!) oraz ekran dotykowy! Do tego ostatniego stwierdzenia odniosło się kolejne, związane z Sony "źródło", które potwierdziło, iż firma stara się odtworzyć doświadczenie towarzyszące obsłudze PlayStation Vita. Ponadto Ci sami deweloperzy ujawnili, iż zapowiedzi PlayStation 4 doczekamy się w ciągu kilku tygodni.

Jak widać sprawy nareszcie zaczynają nabierać tempa, o jakim marzyliśmy od wielu miesięcy. Nic tylko czekać na kolejne informacje, które, jak widać, mogą być bardzo interesujące. Trzymajcie rękę na pulsie!

Odnośnik do komentarza

Kaz Hirai says:

 

"Dlaczego mielibyśmy uderzyć jako pierwsi, skoro nasz konkurent mógłby poznać specyfikację sprzętu i zaproponować coś lepszego?"

 

Być może to dyplomatyczna woja a byc moze faktycznie Sony ma w kieszeni same drobne i nie wie co dalej. Jeśli chodzi o mnie nie czuję się w żaden spób zobligowany by kupować kolejną konsolę od Sony.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że pomysł wypuszczenia serii filmów na temat nowości w branży jest bardzo ciekawym zabiegiem marketingowym. Właśnie obejrzałem ostatni filmik i jestem zaskoczony jego jakością (wcześniej żadnego nie widziałem). Dobrze zrealizowany, opowiadający o najnowszych grach- dla ludzi nieobeznanych z grami jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

Co wy na to? Nowa generacja zapowiedziana już 20 lutego?

 

http://www.ps3site.p...0-lutego/141328

 

"Na stronie wita was materiał wideo. Zwiastun wydarzenia trwający 45 sekund. Klikacie"odtwórz" i oglądacie. Zgrabnie zmontowany znaczki znane z pada Sony, symbole PlayStation. Wszystko zrobione tak by pokazać, że dzieje się coś ważnego. Na końcu data - 20 lutego 2013.

 

Tak, właśnie dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, wprost z Sony, że przyszłość ich konsol poznamy za niecałe 3 tygodnie, o godzinie 1 rano naszego czasu (w nocy z 20 na 21 lutego).

 

A Sony na blogu PlayStation zamieściło lakoniczny wpis z wklejonym wyżej filmikiem. Podniecenie osiągnęło zenit. Ale czy jest się czym podniecać? Tak. PlayStation Meeting do tej pory faktycznie odbywały się w Japonii, na pierwszym z nich zapowiedziano PlayStation 3. W 2011 - pokazano wtedy nazywane NGP - PlayStation Vita. Teraz, dwa lata później mamy dokładnie to samo. Idealnie dopasowane przed Destination PlayStation, przed GDC. Przed E3."

 

 

https://us.playstati...om/meeting2013/

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Też już czytałem ten artykuł, całkiem ciekawy i prawdopodobny news;) jedno co mnie martwi to, to że według firm tworzących gry na nex-geny premiera ps4(Orbis) czy jak to tam nazwą, prawdopodobnie odbędzie się na gwiazdkę w KKW no i USA, natomiast Europa ma dostać produkt już w nowym roku, trochę to takie pogardliwe traktowanie graczy z naszej strefy;/ Niestety widzę w tym temacie nigdy nic się nie zmieni, Europa na szarym końcu;/

Odnośnik do komentarza

Kiedys tez myslalem ze to cios w EU,teraz zmienilem zdanie.

 

Dostaniemy pozniej , ale za to KKW i US zrobia za nas beta testy sprzetu. ;)

 

 

W sumie racja, ale jednak ten gul, że inni już grają i cieszą się sprzętem trochę denerwuje. W dodtaku odskakują w statach jeśli chodzi o gry multiplayerowe;/ więc mają na starcie przewagę nad graczami z Europy to trochę nie fair, no chyba że pomyślą i dadzą nam exp x2:P

 

 

ps. czy nie powinno powoli założyć się osobnego działu dla nex genów? W sumie dziwnie pisac w temacie ps3 o konsoli nowej generacji. Tam można by było wrzucać nowinki i wszelkiego rodzaju newsy? Tym bardziej, że bardzoprawdopodobne, że 20 Lutego pokażą nam nowe cacko no i pewnie kwestią czasu jest wyrzucanie przez producentów pierwszych trailerów, oraz artów z gier na nową zabawkę Sony czy M$:) Ale może wybiegam zbyt daleko.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Grafiki koncepcyjne z niezrealizowanych projektów studia Housemarque: Dead Nation 2, The Walking Dead czy Superman:

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-02-11-grafiki-koncepcyjne-z-niezrealizowanych-projektow-finskiego-studia-housemarque

 

Całe dwa obrazki z Dead Nation 2, gdzie na jednym są dinozaury, a na drugim "nie wiadomo co"  :blink: Może lepiej, że nie wyszło w takiej formie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...