Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Włosi myśleli że mogą zagrać odrobinę ofensywnie, zamiast zorganizować autokar w polu karnym. Ten mecz z Niemcami im zaszkodził. Mecz Hiszpanii z Portugalią też. Wszyscy myśleli, że grając ofensywniej da się rozjechać tą machinę, a ta w ostatnim meczu złapała nitro dopałkę i skończyło się jak zawsze, gdy ktoś niedoceni tego stylu. Co ciekawe, Hiszpanie zaczęli grać mądrzej w defensywie, nauczyli się kryć szybkiego murzyna, i jak zagęścić środek pola. I nie potrzebowali Puyola do tego ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

No i stała się rzecz oczywista od samego początku turnieju. Pojechali najlepszą obronę jeszcze lepszą obroną. Xavi-o dziwo- gracz meczu. Alba bóg. 3 najbardziej jednostronny mecz turnieju, trzeci w wykonaniu Hiszpanów, największy w(pipi) w finale jaki oglądałem. Nie wiem jak można cenić sobie wyżej grę Anglii na tym turnieju.

jedynie Portugalia zagrala z nimi jak rowny z rownym i nawet ich uber skill nie starczyl aby skonczyc to w regulaminowym czasie
Odnośnik do komentarza

Futbol umarł? Lol, niektórzy są dziwni. Wydaje mi się, że przede wszystkim każdy kto troszeczke pograł w piłkę więcej niż tylko na podwórku, ale i nie tylko z reszta - widział jak sprawnie Hiszpanie operowali piłką, z jaką swobodą grali, jak szybcy i zwinni byli i jakie naprawde wspaniałe widowisko dali na tle sztywnych i zniechęconych do gry od 60 min Włochów. Wspaniała i piękna Hiszpania, chociaż kibicowałem Włochom - należą się Hiszpanom wielkie gratulacje. Dopiero w finale zagrali na niemal maks i efekty bylo widać.

Odnośnik do komentarza

Rozj.ebalo pytanie "gdzie szukac talentow?" a w studio cisza xD

 

Bylem od poczatku za Hiszpania i lepszego finalu dostac nie moglem. Fantastyczna gra. Nic wiecej nie trzeba dodawac.

 

Cieszy tez to, ze historyczny wyczyn dokonal sie na mistrzostwach organizowanych przez Polske. Choc jak znam naszych beda o tym wspominali przez najblizsze 300 lat. Chyba, ze w Brazylii...

Edytowane przez Mejm
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Włosi myśleli że mogą zagrać odrobinę ofensywnie, zamiast zorganizować autokar w polu karnym. Ten mecz z Niemcami im zaszkodził. Mecz Hiszpanii z Portugalią też. Wszyscy myśleli, że grając ofensywniej da się rozjechać tą machinę, a ta w ostatnim meczu złapała nitro dopałkę i skończyło się jak zawsze, gdy ktoś niedoceni tego stylu. Co ciekawe, Hiszpanie zaczęli grać mądrzej w defensywie, nauczyli się kryć szybkiego murzyna, i jak zagęścić środek pola. I nie potrzebowali Puyola do tego ;)

nie czytalem, ale minus poszedl. dla zasady.

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Futbol umarł? Lol, niektórzy są dziwni. Wydaje mi się, że przede wszystkim każdy kto troszeczke pograł w piłkę więcej niż tylko na podwórku, ale i nie tylko z reszta - widział jak sprawnie Hiszpanie operowali piłką, z jaką swobodą grali, jak szybcy i zwinni byli i jakie naprawde wspaniałe widowisko dali na tle sztywnych i zniechęconych do gry od 60 min Włochów. Wspaniała i piękna Hiszpania, chociaż kibicowałem Włochom - należą się Hiszpanom wielkie gratulacje. Dopiero w finale zagrali na niemal maks i efekty bylo widać.

Nie ująłbym tego lepiej. Technika, wytrzymałość i świetna współpraca. Może poprzednie mecze w wykonaniu Hiszpanii nie należały do najbardziej porywających ale w finale pokazali się od najlepszej strony.'

Dla mnie i tak finał powinien wyglądać Niemcy vs Hiszpania. No ale Włosi mieli farta w postaci Super Mario i Buffona tyle.

No i jak to bywa pod koniec każdej większej imprezy piłkarskiej, narzekanie na stan Polskiej piłki i dobre rady co powinno się zmienić. A jak każdy wie i tak raczej się nie zmieni. I tak na następne Euro/Mistrzostwa Świata znów będzie ta sama gadka, że trzeba zmienić Polską piłkę XD

Ogólnie szkoda, że to koniec Euro, świetna impreza, która choć na chwilę oderwała większość Polaków od szarej rzeczywistości i ciągłego wałkowania tematu Smoleńska czy też innych politycznych utarczek. A także dała okazję do poznania naszego kraju przez większą ilość ludzi.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

potwierdzone info- Tuż po koronacji Hiszpanii na zwycięzców Euro 2012 znany i powszechnie lubiany komentator sportowy Dariusz Szpakowski w szatni reprezentacji triumfatorów uprawiał seks oralny z bramkarzem tej drużyny Ikerem Casillasem. Zdarzenie sprowokował sam dziennikarz który podczas stosunku w stanie ekstazy wielokrotnie przerywał krzycząc: \"100 WYGRANY MECZ\" a także wymieniał rekordy bramkarza Realu Madryt. O całym zajściu poinformował wstrząśnięty tym wydarzeniem trzeci bramkarz reprezentacji Hiszpanii Victor Valdes. Telewizja Polska odmówiła komentarza w tej sprawie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hiszpania pokazała jak konsekwencja w realizacji tego co według malkontentów jest nudnym i przewidywalnym stylem przekłada się na bramki. Super mecz do 60ej minuty. Później już niestety rzeź niewiniątek. Nie rozumiem decyzji Prandelliego. Przecież musiał wiedzieć w jakim Motta jest stanie. Nie wiem czy cokolwiek by to zmieniło, ale mimo wszystko.

 

Konsekwencja, konsekwencja, konsekwencja przy niebotycznej technice, dynamice i łatwości w grze - to czynniki, które zadecydowały o zwycięstwie Hiszpanów.

 

Teraz musimy wrócić do realnego świata. Do złodzieja Laty i jego rozpier.dolonych popleczników, do ślinienia się ekspertów, którzy tylko mogą gadać bo nikt z decyzją ich nie słucha, do słabej psychiki, techniki i wytrzymałości naszych zawodników i do mafii UEFA Champions League bo tam już tylko pieniądze się liczą.

Odnośnik do komentarza

Finał bez zaskoczeń. Hiszpanie tradycyjnie postawili autobus, wbijając cztery do porzygania nudne gole. Oglądając mecz, osiemnaście razy zasnąłem z nudów. Żenada.

 

Wystarczy porównać, jak wiele wspaniale pięknych zagrań i fantastycznie genialnej gry pokazali przeciwko Włochom bohaterowie forumka, Anglicy i Chorwaci. Futbol umarł.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Finał oglądałem na ZDF bo szpakowskiego już się słuchać nie dało :D. Dziwi mnie to, jak pazerna na kasę jest telewizja polska serwując nam reklamy przed meczem, tak długo jak kto jest możliwe. Ominęli 90% ceremonii rozpoczęcia, a potem jeszcze szpaku mówi, że ceremonia strasznie krótka. Tak samo po meczu, szybki powrót do studia.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...