Skocz do zawartości

Rammstein


Raziel81

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bzduras napisał:

"Schwesterlein" to nie jest przypadkiem "mała siostrzyczka"? Tak coś mi świta.

 

A nawwt jeśli nie i pijany mózg sobie nadinterpretował to i tak creepy fhui

Po prostu siostrzyczka. Tekst nie daje do zrozumienia czy jest to jeszcze dziecko.

 

11 godzin temu, Bzduras napisał:

Za drugim razem to nie jest lalka, tylko typ co zabił siostrzyczkę podczas stosunku.

Skad ten wniosek? Refren nie rozni sie niczym od pierwszego poza tym, ze "jej teraz dobrze". Ciekawa interpretacja, nie powiem, ale interesuje mnie skad.

 

6 godzin temu, basbot11 napisał:

 WEIT WEG, o stalkingu.

Niekoniecznie. Moze tez byc po prostu o kims kogo podmiot nie moze zdobyc i wiem ze tak juz zawsze bedzie. Spokojny ton calej piosenki sklania mnie ku tej drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

Skad ten wniosek? Refren nie rozni sie niczym od pierwszego poza tym, ze "jej teraz dobrze". Ciekawa interpretacja, nie powiem, ale interesuje mnie skad.

Nie będę ściemniać, pijacki wymysł.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mejm napisał:

Po prostu siostrzyczka. Tekst nie daje do zrozumienia czy jest to jeszcze dziecko.

 

Skad ten wniosek? Refren nie rozni sie niczym od pierwszego poza tym, ze "jej teraz dobrze". Ciekawa interpretacja, nie powiem, ale interesuje mnie skad.

 

Niekoniecznie. Moze tez byc po prostu o kims kogo podmiot nie moze zdobyc i wiem ze tak juz zawsze bedzie. Spokojny ton calej piosenki sklania mnie ku tej drugiej opcji.

Nie "jej" jest dobrze, tylko temu co bawi sie lalką

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, Mejm napisał:

Masz gdzies setliste?

 

 

1.    Was ich liebe

2.    Links 2-3-4

3.    Tattoo

4.    Sehnsucht

5.    Zeig dich

6.    Mein Herz brennt

7.    Puppe

8.    Heirate mich

9.    Diamant

10.     Deutschland (Remix by Richard Z. Kruspe)

11.      Deutschland

12.      Radio

13.      Mein Teil

14.      Du hast

15.      Sonne

16.      Ohne dich

17.      Engel

18.      Ausländer

19.      Du riechst so gut

20.      Pussy

21.      Rammstein

22.      Ich will

 

ogólnie to ja też jakimś wybitnym fanem nie jestem, po prostu ich lubie i słucham od czasu do czasu, ale show jest po prostu niesamowity i miażdżący. Stadion śląski jest mega, najlepiej nagłośniony koncert na jakim byłem i cieszę się że jednak kupiłem też bilet na narodowy za rok nawet jeśli brzmienie będzie gorsze.

 

Przypadkiem wyszły mi dwa całkiem dobre zdjęcia

 

p7v2HWR.jpg

 

2s9gNKh.jpg

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

przeglądam yt z tego koncertu i ból dupy robi się coraz potężniejszy :/ (szczególnie że grają moje fav numery tj Sonne czy Du riechst so gut) ...rwę włosy z głowy że mi umknęło takie pierd.olnięcie...faktycznie tak jak mówicie, większego widowiska po prostu nie ma, rozpierducha totalna, wygląda to jak nowa część Mad Maxa, łapę się za głowę nonstop jak na to paczę :p jeśli mam ciary przed lapkiem to wyobrażam sobie ten rozmach na stadionie :O

 

muszę być na Narodowym za rok albo skoczę z mostu

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Jak przeglądam setlistę z Chorzowa to w zasadzie brakuje mi tu tylko mojego zdecydowanie najbardziej ulubionego ich numeru tj Reise Reise.

Przecież to jest galaktyczny ROZPYERDOL!:obama:

PS: Również nie wyobrażam sobie swojej absencji za rok na Narodowym. Tylko wpłynie pensja na konto i bookuję bilety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...