Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

do mnie to dowód na to,że engine nie wyrobił przy implementacji wszystkich bajerów.

 

Zresztą takich filmików można wklejać i wklejać

-każdy filmik z dema z sklepów BEST BUY ma lepszy model zniszczeń niż full GT5

-bodajże na TGS efekt deszczu na szybie był w wyższej rozdzielczości

-na GDC build miał lepsze cienie

Odnośnik do komentarza

Recenzja GT5 na Gamezilli

 

Pograłem sobie w GT5 i łezka się w oku zakręciła - za czasów pierwszego GT wyścigi nawet lubiłem i do dziś pamiętam, jakie ogromne wrażenie zrobił na mnie tryb 50 Hz, który się odblokowywało w grze. Detale wprawdzie pocięte jak diabli, ale ta płynność... GT5 jest jeśli chodzi o menu uroczo archaiczne. Dla fanów motoryzacji to kopalnia miodu na długie miesiące.

Odnośnik do komentarza

Witam,

nie wiem gdzie napisac to pytanko więc wale tutaj:

mam 2 konsole - jedną w domu rodzinnym (off-line) i jedną gdzie mieszkam w poznaniu (on-line) i od wczoraj jestem szczęsliwym posiadaczem gt5, na PS3 on-line (120gb) gra instalowała sie ze 50-60 min i sciągała przed tym ok 130mb aktualizacje... dziś przyjechałem do domu rodzinnego (konsola 80gb - offline) wyczyscilem niepotrzebne rzeczy i gra nie instaluje się, robi tylko update systemu i odpala z płyty!? nie wie ktoś dlaczego? miejsce musi byc bo wypieprzylem wszystko i nie wiem o co chodzi...wywalilem praiwe wszystko z dysku samo gt5 tez i nadal nawet sie nie pyta o instalacje tylko jedzie z płyty od razu - czy to moze byc od tej aktualizacjik której czarnula offline nie sciągała?

 

a co do samej gry to jak dla mnie rewelacja jak narazie, wzgledem gt4 troche bardziej przypomina mi sie cz1 odswiezone trasy i wogole ;) ale super sprawa jak dla mnie jest tez fakt istnienie wreszcie autek typu ferrari, lamborghini i mclaren - po prostu bosko :D

Odnośnik do komentarza

Sam nigdy nie byłem fanem serii (symulacyjne wyścigi mnie przerastają) ale mój redakcyjny kolega popełnił recenzję Gran Turismo 5 i jest generalnie z gry całkiem zadowolony. Mówi, że nie ma jakiegoś totalnego szału na miarę GT3, ale czepiać się tego tytułu specjalnie tylko dlatego, że tak długo był tworzony jest trochę bez sensu. Alana Wake'a tez robiono 5 lat, a mało kto po premierze o tym pamiętał ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Nigdy nie byłem i nie jestem fanem wyścigówek, motoryzacji. Z wyścigów grałem wyłącznie w NFS: Hot Pursuit, Motorstorm, Ridge Racer (to jeszcze za czasów PSX) i dawno dawno temu w jakieś na C64. Na Gran Turismo 5 zwracałem uwagę ze względu na zapowiedzi fotorealizmu, niesamowitych przeżyć - zmiennych warunków pogodowych, jazdy nocą itd. Czekam na ostateczną decyzję co do zakupy i czytam Wasze opinie i powiem szczerze, że jestem w szoku. Dzisiaj całkowicie się przeraziłem, bo zobaczyłem screen auta standard i po prostu nie mogę uwierzyć, że to otrzymujemy po 5 latach produkcji. Widziałem komentarze gdzie błędy i niedoróbki pojawiają się w aspektach, na których najbardziej mi zależało. Mam wrażenie, że ta gra jest tak niedopracowana, że pomimo tej miodności będę mocno zawiedziony (w przeciwieństwie do większości osób dla mnie liczy się grafika, zwłaszcza po tym jakie składali obietnice twórcy). Nie wiem co sobie myśleć o tych wyścigach czy nie lepiej kupić tańsze przyjemniejsze tytuły pokroju Split Second, Motorstorm Pacific Rift. Wiem, że na pewno wkręciłbym się w sterowanie i miód płynący z gry, ale jestem tak zniesmaczony po tym co czytam i widzę na screenach, że obawiam się wyrzutów sumienia za wydanie takiej kasy.

 

gran_turismo_5_s_E65C641A3C6B6C9453673903D89D0AB2.jpg

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

BTW ktoś używał udostępniania aut znajomym? jak to działa?

 

Ja udostępniłem 1 samochód online i nie wiem czy moi znajomi "GO" widzą.

 

Dzięki Marcos wreszcie zaliczyłem 6 level pica-up i teraz mając 18 lev pojawiły się wgniecenia pęknięcia.

 

W trybie Arcade na Mokrej Suzuce chyba samochodem MP4 wypróbowałem Head tracking i działa świetnie.

Tak samo zadowolony jestem z zniszczeń kilka razy uderzyłem wgniecenie, a przy większej prędkości zderzak bez problemu odpadł. Jutro mogę dać fotki z powtórek.

 

Teraz czas tuningować galardo żeby wygrać wyścig :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A co wnosi?

 

* More physical damage to axels, bringing leaning to left/right

* Damage in arcade mode

* Reduce the minimal framerate dips

 

Ogolnie to mam mieszane odczucia co do online. Wczoraj gralem z kumplem w 2 osobowym pokoju i gralo sie fajnie, rozmowa bez lagow, podczas gry tez bylo malo. Fajny motyw w probna jazda jest, umila czekanie.

Gorzej bylo kiedy zasiadlem do wiekszego pokoju z 10 osobnikami. Odpalony byl tor Nurburgring i grafika w nim byl brzydsza ; o Praktycznie ps2 hd. Tak zawsze jest czy to jest kwestia ustawien jakosci wyscigu przez hosta?

 

Fajne sa opcje z mozliwoscia wylaczenia wszystkim graczom wszystkich wspomagaczy itp. Gorzej z tym, ze ogolnie troche sucho jest, zadnych rankingow, brak nawet glupiego expa za wygrane wyscigi :(

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Właśnie wracam z trybu PHOTO MODE, żeby Wam pokazać na co czekaliśmy 5 lat:

 

eifelkarty.jpg

 

 

zatokatokijskakarty.jpg

 

 

rolleyes.gif

 

Ale mimo tych na siłę wyszukanych kwiatków to i tak ta gra to jest niszczyciel i nic tego nie zmieni.

Mam ją od wczoraj dopiero ale gram jak opętany.

Zasługuje na 10/10, bo jak nie ona to już żadna inna na pewno.

Ogrom i hektolitry miodu, to będzie pozycja na całe lata.

 

Narazie na poważnie jeżdżę Subarynką Imprezą 07 STI- genialny wóz, jak zawsze.

 

Dobra, nie będzie żadnych epickich epitetów, bo spie.przam grać tongue.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...