Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

@Figaro, chyba za ostro ciśniesz w MGSa.. (faktycznie powtarzanie "cyklicznych" czynności potrafi zmęczyć.. dlatego najlepiej zrobić sobie przerwę od gry) polecam skończyć 1 - 3 misji co kilka dni i wtedy gierka "wchodzi" aż miło, nawet "dodatkowe" misje dają frajdę (imo zwłaszcza subsistence)

Edytowane przez Silver
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Phantom Pain może i ma kontrowersyjne rozwiązania ale gameplay ratuje wszystkie inne wady tej gry. Ostatnio znowu zacząłem grać i kurde, jednak to wciąga. Nadal w miarę wygląda i do tego te betonowe 60 klatek robi robotę.

 

Pytanie do maniaków. Jak udało się Wam osiągnąć rangi S za misje fabularne? Ja skracam się, nikogo nie zabijam, nie wszczynam alarmów a i tak dostaje A.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Nemesis napisał:

Phantom Pain może i ma kontrowersyjne rozwiązania ale gameplay ratuje wszystkie inne wady tej gry. Ostatnio znowu zacząłem grać i kurde, jednak to wciąga. Nadal w miarę wygląda i do tego te betonowe 60 klatek robi robotę.

 

Pytanie do maniaków. Jak udało się Wam osiągnąć rangi S za misje fabularne? Ja skracam się, nikogo nie zabijam, nie wszczynam alarmów a i tak dostaje A.

 

biegasz jak sonic, wbiegasz na pałe do obozu, robisz co trzeba i biegniesz jeszcze szybciej do LZ 

 

najlepie sobie jeszcze włącz tą muzyczke w tle (przez spotify mozesz bo hideo zapomnial dodac do gry):

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Nemesis napisał:

Phantom Pain może i ma kontrowersyjne rozwiązania ale gameplay ratuje wszystkie inne wady tej gry. Ostatnio znowu zacząłem grać i kurde, jednak to wciąga. Nadal w miarę wygląda i do tego te betonowe 60 klatek robi robotę.

 

Pytanie do maniaków. Jak udało się Wam osiągnąć rangi S za misje fabularne? Ja skracam się, nikogo nie zabijam, nie wszczynam alarmów a i tak dostaje A.

Jak inni mówili - czas misji. 

 

A i jezeli idziesz po platyne to zabieraj ze sobą pułapki na zwierzeta i na dzień dobry rozkładaj je jak wylądujesz. Złapanie tych niewidzialnych szkodników to najgłupszy pomysł w całej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Farmer napisał:

Chyba wrócę wbić platynę bo właściwie zostało mi zrobienie wszystkich misji, wszystkich wytycznych w misjach, znalezienie wszystkich schematów i rangi na S... Kurde dużo tego jednak :frog: Demyt.

 

Pamietam jak na premiere to robilem. Te zwierzeta to jest najglupsza rzecz jaka wymyslili w calej serii mgs. Juz wolałbym obejrzec 10 razy ślub meryl niz to robić choc raz :/  

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2020 o 19:56, Farmer napisał:

Chyba wrócę wbić platynę bo właściwie zostało mi zrobienie wszystkich misji, wszystkich wytycznych w misjach, znalezienie wszystkich schematów i rangi na S... Kurde dużo tego jednak :frog: Demyt.

Ale dasz rade. Ja robilem wszystko bez YT bo za(pipi)iscie mi sie gralo, ale jest milion solucji jak ubic eSki w kazdej misji. Platyna wpadla zupelnie naturalnie, z biegu i bez zbednych perturbacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jest tam kilka dziwnych decyzji projektowych. Samo umieszczanie kilku tych samych misji z dopiskiem [Extreme] to jakiś dziwny układ. Wystarczyło dać zamiast tego jakieś misje z eskortą czy ratowaniem więźniów. Tak samo jak te misje typu Subsistence. Sam zamysł tego jest dobry bo zaczynamy misje z niczym. Ale to powinny być odrębne poziomy trudności każdej misji a nie tylko wybranych przez twórców. Na szczęście gameplay ratuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Yap napisał:

Platyna wpadla zupelnie naturalnie, z biegu i bez zbednych perturbacji.

 

 

W dniu 13.02.2020 o 23:41, Farmer napisał:

Przylot na miejsce respawnu, rozstawienie pułapki, hyc do śmigłowca, powrót, obejrzenie pułapki, ponowne rozstawienie i znów "gedtudeczopa" i tak w kółko.

 


Hmm. No jak dla mnie to jest kwintesencja anty-trofeów. A długość loadingów tylko dodaje tu smaczku. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć i czołem. 

Przychodzę z zapytaniem. MGSVPP przeszedłem praktycznie zaraz po premierze i bawiłem się cudownie. To dla mnie jedna z najlepszych gier 2015 i jeden z ulubionych MGS'ow. Grę praktycznie wymaksowałem i spędziłem z 60/70h. Ostatnio chodzi za mną by odświeżyć sobie tą gierkę. I tu rodzi się moje pytanie. Czy jest jakiś sposób by zagrać w nią  w new Game plus? Tzn. wiem że wszystkie misje można powtórzyć do woli, ale pamiętam że fabularnie ona się zamyka i pewne historie jak i osoby zostają zamknięte fabularnie i nie da się powtórzyć całej fabuły . Tam w bazie działy się rzeczy które już się nie da odtworzyć. Czy jedyne muszę usunąć save i na czysto grać? Trochę szkoda mi wymaksowanej bazy i wszystkich gadżetów. Gram na PC i może są jakieś mody albo sposoby? 

Odnośnik do komentarza

Wieloryyb i ogólnie odjechanie realiów zawsze tej serii towarzyszyło od początku do końća. I trzeba umieć to zrozumieć i zaakceptować żeby seriie lubić. 

 

Ale uspokoje Ciebie w ten sposób że poza swego rodzaju prologiem który właśnie przeszedłeś to teraz do końca gry będziesz mał bardziej mission pack bardzo dobrych akcji w które warto się wkręcić bo mechanicznie jest mega. Jednak fan serii by chcial więcej latających wielorybów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...