Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem mozesz szamac jakąs tłustą rybe, powinna cie nasycić że nie bedziesz sie budził a opona od tego nie wzrosnie

 

Wielkie dzięki. Zdam relację czy się poprawiło czy nie.

 

edyta na 15 III 2015: zjadłem 100gr łososia wieczorem (ok. 21, po powrocie z basenu) i spałem jak dziecko, byłym syty i nie podjadałem w nocy. Dzięki :)

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Poprawiam się,dzisiaj kaloryka poniżej 200 kcal na 100 gram,więcej białka,mniej tłuszczu wink.png Bardziej puszysty,koszt 2,5 kg sernika 60 zeta(twaróg podbił cenę bo kupiłem eko wink.png ). Po zastosowaniu zaawansowanej matematyki wyszło ze 100 gram posiada:197 kcal,15,15 gram białka,20,74 węglowodanów(ponad połowa to ksylitol i 1/4 to skrobia)i 6,8 gram tłuszczu Wydaje mi się ze na luzie jestem w stanie zjechać z węglami,zastępując"podeszwę" otrębami zamiast herbatników.

 

 

 

22029_856140841094702_384437963260697472

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podbiję pytanie Bannego:

 

nawet jak sa to wegle? np. o 21 wszamac brazowy makaron mozna?

 

Za namową Kanabisa wieczorem, po treningach będę jadał ryby (dzisiaj kupiłem wędzoną makrelę). Tyle, że sama makrela nie jest zbyt "treściwa" i tutaj pada pytanie: zagryzienie jej (powiedzmy połówki dużej rybki) dwoma kromkami ciemnego chleba to dobry pomysł?

 

Z innej beczki: jak wygląda sprawa z piciem mleka? Jestem opór mleczny i 1L mleka 3.2% dziennie to podstawa. Podkreślam ciągle, że jestem szczupły (76 +/- 2kg, 1.8m) i zależy mi tylko na zrzuceniu tej lekkiej oponki.

Odnośnik do komentarza

Panowie polećcie coś uniwersalnego na śniadanie. Cisnąłem legendarną owsiankę z mlekiem,rodzynami i żurawiną,ale problemem były pierdy,które nie dawały mi spokoju przez cały dzień :/

 

Ja robię trochę inną wersje, 5 jajek, 100g owsianych, łyżka miodu lub miarka białka, plus banan pokrojony w plastry. Wszystko dokładnie mieszasz i na patelnie. Śniadanie mistrzów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A czemu nie owsianka z biedry z orzechami laskowymi,rodzynkami sparzona wrzątkiem z dodatkiem 30 gram białka smakowego?Lecę na tym od pół roku i codziennie nie mogę się doczekać śniadania ;)

Tu nie chodzi o smak,bo ta z rodzynami co jechałem w wakacje przy odchudzaniu smakowała mi bardzo,ale powodowała mega upierdliwe bąki. W wakacje mogłem sobie pozwolić na prykanie tu i tam,ale teraz jak siedzę na uczelni w tygodniu to nie bardzo :/ Myślę,że combo mleko+dużo błonnika na pierwszy posiłek rozwala mi dupę.

 

@Yeti

 

Dziena. Wypróbuje na pewno, tylko w trochę mniejszych proporcjach :D

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Podbiję pytanie Bannego:

 

nawet jak sa to wegle? np. o 21 wszamac brazowy makaron mozna?

 

Za namową Kanabisa wieczorem, po treningach będę jadał ryby (dzisiaj kupiłem wędzoną makrelę). Tyle, że sama makrela nie jest zbyt "treściwa" i tutaj pada pytanie: zagryzienie jej (powiedzmy połówki dużej rybki) dwoma kromkami ciemnego chleba to dobry pomysł?

 

Z innej beczki: jak wygląda sprawa z piciem mleka? Jestem opór mleczny i 1L mleka 3.2% dziennie to podstawa. Podkreślam ciągle, że jestem szczupły (76 +/- 2kg, 1.8m) i zależy mi tylko na zrzuceniu tej lekkiej oponki.

 

odstaw mleko to straszna kupa jesli chodzi o sylwetke. Makrela mało tresciwa? Mysle ze nie a z przyzwyczajenia juz kusi cie zeby zagryść chlebkiem. Dwie małe kromki ciemnego mysle ze tragedii nie zrobią bo chleb jest małokaloryczny ale staraj sie nie łączyć tłuszczy z węglowodanami jesli chcesz zrzucic opone , szczegolnie pod koniec dnia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy nie wybrakuję sobie diety pozbywając się węglowodanów? Ew. ograniczając je do minimum (na śniadanie często jadam jajecznicę lub owsiankę z owocami). Jadam też owoce, chociaż za namową dietetyczki jem je tylko w pierwszej połowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...