Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Kabi robil sobie badania na tescia przed i po ashwagandach i boosterach i tak uwaza ze to sciema :) Co zabawne po dwoch miesiacach nawet poziom  testosteronu sie delikatnie obnizyl wiec dla mnie to moze nawet i sam swiety jan pawel drugi mowic ze to dziala ja wiem po sobie ze nie

Zreszta nawet chyba pare lat temu w ktoryms temacie wrzucalem wyniki z alabu

Odnośnik do komentarza

Boostery to jeden wielki farmazon. Jedyna sytuacja kiedy mogą w jakikolwiek sposób pomóc to kiedy masz bardzo niski poziom teścia to wtedy niby, ale myślę, że jakby ktoś miał tak niskie stężenie to jakieś zielsko mało by pomogło.

A ashwaganda ma normalnie udowodnione działanie, ale to pewnie kwestia organizmu. Jednemu ukoi nerwy, a inny nic nie poczuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SetoPL napisał:

Boostery to jeden wielki farmazon. Jedyna sytuacja kiedy mogą w jakikolwiek sposób pomóc to kiedy masz bardzo niski poziom teścia to wtedy niby, ale myślę, że jakby ktoś miał tak niskie stężenie to jakieś zielsko mało by pomogło.

A ashwaganda ma normalnie udowodnione działanie, ale to pewnie kwestia organizmu. Jednemu ukoi nerwy, a inny nic nie poczuje.

Działa poprzez zbicie kortyzolu,jak on spada to teść idzie w górę.Nie ma w tym magii.Zresztą jasno napisałem,podnoszą teścia jak masz go nisko,a jest nisko z różnych powodów-zła dieta,zbyt długi ujemny bilans kaloryczny,brak ćwiczeń siłowych,przewlekły stres.I ja tutaj nie piszę jak to działa na mnie,powołuję się na konkretne badania.Jeżeli to uważasz że to ściema to musisz poszukać takich,które o tym świadczą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2020 o 13:15, kanabis napisał:

Kabi robil sobie badania na tescia przed i po ashwagandach i boosterach i tak uwaza ze to sciema :) Co zabawne po dwoch miesiacach nawet poziom  testosteronu sie delikatnie obnizyl wiec dla mnie to moze nawet i sam swiety jan pawel drugi mowic ze to dziala ja wiem po sobie ze nie

Zreszta nawet chyba pare lat temu w ktoryms temacie wrzucalem wyniki z alabu

145832157_qqnpwhw.jpg

 

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SetoPL napisał:

Boostery to jeden wielki farmazon. Jedyna sytuacja kiedy mogą w jakikolwiek sposób pomóc to kiedy masz bardzo niski poziom teścia to wtedy niby, ale myślę, że jakby ktoś miał tak niskie stężenie to jakieś zielsko mało by pomogło.

A ashwaganda ma normalnie udowodnione działanie, ale to pewnie kwestia organizmu. Jednemu ukoi nerwy, a inny nic nie poczuje.

Znaczy ashwa dzialala calkiem spoko, tylko jakies dziwne sny mialem po niej :D

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, kanabis napisał:

Znaczy ashwa dzialala calkiem spoko, tylko jakies dziwne sny mialem po niej :D

 

Nigdy więcej ashwy. Działa, ale po tym jak nie zrobiłem przerwy zalecanej między cyklami to miałem taki sen, że ku.rwa już nigdy tego nei tknę. Brałem dwa opakowania pod rząd i było napisane, żeby chyba po trzech miesiącach zrobić przerwę, a ja chciałem dojeść opakowanie bo zostało chyba ze 12 tablet i to był błąd XD ten sen zrył mi banie, a jak się obudziłem to nie wiedziałem przez ułamek sekudy czy istnieję, gdzie jestem i czy się rzeczywiście obudziłem. Także nie dojadać opakować jakby co xD

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kwas fitynowy na pewno się bardziej neutralizuje. Ja orzechy jem codziennie - nerkowce, włoskie, migdały i masło orzechowe, właśnie głównie do owsianki. Z nerkowców, albo migdałów można sobie napój zrobić samemu, a miąższ, który zostanie wysuszyć i będzie dodatkiem ze źródłem białka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pomoze bo nie jest od tego ;) na miesnie , sciegna itd tylko fizjo.

 

Fizjolaska jednym zabiegiem naprawila mi podudzie ktore pol roku napier.dalalo. Magia. Tez musze sie przejsc z barkiem. Co ciekawe przyzadnych cwiczeniach nic nie boli. Za to przy zwisaniu z drążku nakurwia niemilosiernie. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kanabis said:

Nie pomoze bo nie jest od tego ;) na miesnie , sciegna itd tylko fizjo.

 

Fizjolaska jednym zabiegiem naprawila mi podudzie ktore pol roku napier.dalalo. Magia. Tez musze sie przejsc z barkiem. Co ciekawe przyzadnych cwiczeniach nic nie boli. Za to przy zwisaniu z drążku nakurwia niemilosiernie. 

Ja byłem. U trzech. I mam wrażenie, że każdy zgaduje co mi dolega... Fakt jeden z nich to był taki od chińskiej medycyny i on raczej całym ciałem się zajmował

Odnośnik do komentarza

No u mnie bylo tak ze nawet mi nie powiedziala dokladnie co mi jest bo wlasnie bez przeswietlen, rezonansow to mozna sobie zgadywac. Po prostu godzine sie zajmowala moja noga, masaż, rozne mascie, nawet jakies szpileczki wbijala ;) No i niga naprawiona, a probowalem sam wszystkiego, supli, masci przeciwzapalnych, przerw w treningach i nic. Wracalo.

 

Ogolnie u nas sportowcy na skale krajowa korzystaja z jej uslug i jest typowo fizjo sportowym wiec to ma napewno tez znaczenie. Mysle ze po prostu powinienes znalesc jakiegos dobrego fizjo. Chociaz nie dziwie sie ze ci sie nie chce jak trzy razy trafiales na partaczy ktorych tez nie brakuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, kanabis said:

No u mnie bylo tak ze nawet mi nie powiedziala dokladnie co mi jest bo wlasnie bez przeswietlen, rezonansow to mozna sobie zgadywac. Po prostu godzine sie zajmowala moja noga, masaż, rozne mascie, nawet jakies szpileczki wbijala ;) No i niga naprawiona, a probowalem sam wszystkiego, supli, masci przeciwzapalnych, przerw w treningach i nic. Wracalo.

 

Ogolnie u nas sportowcy na skale krajowa korzystaja z jej uslug i jest typowo fizjo sportowym wiec to ma napewno tez znaczenie. Mysle ze po prostu powinienes znalesc jakiegos dobrego fizjo. Chociaz nie dziwie sie ze ci sie nie chce jak trzy razy trafiales na partaczy ktorych tez nie brakuje.

No ja identycznie. Leki, przerwy, suple i tylko złapie sztangę to boli. Teraz robię FBE ale bez klatki i barków haha. Dzięki za radę. Będzie trzeba szukać dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.