Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

O tak, ja również zajadam banana przed i po sesji. Jeśli wypijam kawę to "neutralizuję" ją potem przy pomocy ZMA. Już kiedyś miałem okres gdy miałem przerwę od ćwiczeń, dorabiałem sobie na stolarni szwagra składając z nim meble na zamówienie, piłem wtedy po 3-4 kawy dziennie. Po dwóch tygodniach takiego używania zaczęły mi cierpnąć nogi, pojawiło się takie uporczywe swędzenie mięśni, które nie dawało spać w nocy. Antidotum okazał się właśnie magnez. Od tamtej pory pilnuję się by nigdy mi go nie brakowało bo niedobór magnezu przeszkadza szczególnie w pływaniu. Bo jak skurcz w wodzie złapie to chooy człowieka może strzelić :pinch:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pierwszy raz od momentu jak żyje w NL postanowiłem urozmaicić diete i dodać jako jeden jaki rodzaj kaszy , jakie było moje zdziwienie że w 2 dużych sklepach z żywnością nie było kompletnie żadnej kaszy . Do teraz zachodze jak to jest możliwe że sklep typu Lidl nie ma w asortymencie żadnego rodzaju kaszy , zawsze uważałem że jest to jedzenie na równi z ryżem/makaronem/pieczywem . Już pomijam fakt że o lays z pieca nikt nawet nie słyszał... 

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem podobnie zdziwiło mnie że na dziale z czipsami nie było lays z pieca , które wydawały mi się standardem jako przekąski na równi z colą light. Szukam czegoś o jak najniższym IG bo obecnie wygląda to tak że leci 200g ryżu w ciągu doby i 350g ziemniaków albo batatów .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zawsze mozesz poszukac w sklepie pudelka z podobnym  makaronem gdzie jest napisana wartosc przed ugotowaniem i tym sie sugerowac ;)

 

Bo wartosc po ugotowaniu w sumie jest zj.ebana i malo pro. Raz makaron moze zlapac wiecej wody raz mniej. Ja bym poszukal po prostu na necie wartosci i je.bal to co jest na pudelku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...