Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ ten Paulo pierdolił kocopoły na konferencji

 

Quote

Pan powiedział, że Puchacz nie gra dobrze w kadrze. Ja się totalnie nie zgadzam z tą tezą. To młody piłkarz, rozwija się. Dzisiaj poszło mu gorzej, ale gorzej poszło każdemu. Również mi. Nie mogę skupiać się na jednym piłkarzu i go krytykować

Quote

Jeśli cały czas będziemy mówić, że jest za wcześnie na danie szansy komuś innemu… Powiem tak – podjąłbym taką samą decyzję. Wierzę w tych zawodników. Według mnie to była właściwa decyzja. Musimy się rozwijać jako zespół, inni tez muszą czuć odpowiedzialność, a nie tylko Robert.

Quote

Cały czas to powtarzam, że będą chwile, gdy Roberta Lewandowskiego z nami nie będzie i musimy być na to gotowi. Oczekuję, że inni piłkarze też będą brali na siebie odpowiedzialność. Łatwo jest teraz rozmawiać, gdy wiemy jaki jest wynik. Ale ja tu jestem szefem, ja podejmuje decyzje i rozwiązuje problemy, gdy takie się pojawią. Skomplikowanie sytuacji w barażach? Tak, natomiast nadal mamy duże szanse. Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie pokonać każdego i myślę, że na baraże zespół będzie w lepszej formie. Czekamy na jutrzejsze rozstrzygnięcia.

 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Bartg napisał:

Cały czas to powtarzam, że będą chwile, gdy Roberta Lewandowskiego z nami nie będzie i musimy być na to gotowi. Oczekuję, że inni piłkarze też będą brali na siebie odpowiedzialność. Łatwo jest teraz rozmawiać, gdy wiemy jaki jest wynik. Ale ja tu jestem szefem, ja podejmuje decyzje i rozwiązuje problemy, gdy takie się pojawią. Skomplikowanie sytuacji w barażach? Tak, natomiast nadal mamy duże szanse. Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie pokonać każdego i myślę, że na baraże zespół będzie w lepszej formie. Czekamy na jutrzejsze rozstrzygnięcia.

POKONAĆ KAŻDEGO:facepalm:

 

Zwycięstwa: Andorę, San Marino i Albanię 

 

Porażka lub remis: Węgry, Rosja, Islandia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Anglia.

 

No, kurva, jesteśmy w stanie pokonać same europejskie "potęgi"

 

 

Odnośnik do komentarza

Szybko poszło z jakimiś resztkami zaufania społecznego do Sousy.

 

Najlepsze, że chyba każdy tutaj wymyśliłby jakieś bardziej przekonujące tłumaczenie tej decyzji, żeby mecz potraktować jak sparing. Coś, co by lepiej brzmiało, obojętnie czy trzeba by było pójść w populistyczne slogany, czy jakieś konkrety. Coś tam, że doświadczenie w prawdziwych meczach jest na wagę złota, to była jedyna szansa na to, bez sensu chcieć jechać na Mundial i bać się że trafisz na silnego rywala, itp. Albo trochę chłodu po porażce - dosłownie nie mamy innych meczów, następna przerwa na reprezentacje jest w marcu, tylko teraz mogę tę resztę ekipy nauczyć co muszę, to był jedyny mecz który mogliśmy przegrać.

 

Nie wszystkich by to przekonało, ale wiem, że u wielo by zdobyło pewien szacunek. Ale tym razem, Sousa nie odniósł triumfu nawet jako mówca.

 

 

Nie wiem no, może tak naprawdę to nic nie zmienia, zresztą Polska powinna pokonać tak grające Węgry nawet w tym składzie, bo po prostu jest lepsza w piłkę. Ale wiem, że publika mu to zawsze zapamięta jako fatalną decyzję. Jak wiem czytając Weszło i tego typu stronki - takie decyzje i takie mecze są zapamiętywane dosłownie na zawsze. Za 50 lat ludzie dalej będą pisać o tym, że Sousa olał mecz z Węgrami i prze'jebał rozstawienie w play-offach.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dopóki grają, pozostają w grze, to co to za tekst, że nie zasługują na to, aby grać w turnieju? Bo ktoś odgórnie ma ich za patałachów i nie podoba mu się ich gra nie świadczy o tym, że mają nigdzie nie występować. Jeszcze zrozumiałbym gdyby wszędzie, gdzie się pojawią, zajmowali ostatnie miejsce. Jest w chuj gorszych ekip i jakoś nie słychać biadolenia, że w ogóle nie powinny grać. No, ale przecież Polska. Z założenia jesteśmy najgorszym krajem dla Polaków czy jaki chuj, bo nie rozumiem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...