Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, Faka napisał:

Dobrze, że niedługo skoki narciarskie, to będzie można się wysrać na tych patałachów piłkarskich, bo się kurwy nadają do okręgówek.

A potem 1:0 z Portugalia i "ku.rwa jaka to jest ekipa, ten Sousa to mial nosa, Krychowiak top, wyjscie z grupy to pewnik". I tak w kolko.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę, to oni wygrali tylko z amatorami, San Marino i Andorą (jeszcze dali sobie strzelić gola :dynia:, oraz z jedną profesjonalną drużyną, Albanią. Dodać do tego cudowny występ na ME i mamy obraz faktycznego stanu polskiej piłki, nędza i rozpacz. Jeżeli jakimś cudem dostaną się do MŚ, to skończy się tak samo jak ME.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

No chyba na tym polega kibicowanie.

Sezonowe to moze i tak. Dla mnie kibicowanie jest wtedy, ze czy idzie zle czy dobrze to zostajesz przy druzynie. Pomijam jakies skrajnie PRowe pier.dolenie o pokonaniu wszystkich po przegranym meczu z rezerwami Wegier.

 

Na szczescie kibicem repry nie jestem i ogladam ja dla beki :cool:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Okie from Muskogee napisał:

Dopóki grają, pozostają w grze, to co to za tekst, że nie zasługują na to, aby grać w turnieju? Bo ktoś odgórnie ma ich za patałachów i nie podoba mu się ich gra nie świadczy o tym, że mają nigdzie nie występować. Jeszcze zrozumiałbym gdyby wszędzie, gdzie się pojawią, zajmowali ostatnie miejsce. Jest w chuj gorszych ekip i jakoś nie słychać biadolenia, że w ogóle nie powinny grać. No, ale przecież Polska. Z założenia jesteśmy najgorszym krajem dla Polaków czy jaki chuj, bo nie rozumiem. 

 

Raczej rozchodzi się o to, że u nas piłka nożna jest bardzo popularna i jest sportem numer jeden. W kraju jest mnóstwo klubów i drużyn, kadra jest najważniejsza zaraz za Bogiem i Janem Pawłem II, a ekstraklasa przynosi ogromne zyski. Pomimo tego wszystkiego liga jest kurewsko słaba, a kadra przez ostatnie 25 lat dowiozła tylko ćwierćfinał Euro i to też trochę szczęśliwie, choć po dosyć udanej grze. Czy są gorsze zespoły? Oczywiście, że są, ale nie są tak pompowane. Dajmy na to taką Macedonię z ostatniego Euro. Ogóraki straszne, ale wychodzili na boisko bez kompleksów i walczyli, a my na ostatnim Euro nie wyglądaliśmy na żądnych wygrywania poza niektórymi jednostkami, a powiedziałbym nawet, że niektórzy wyszli na boisko jak za karę i obsrani. Czy dla takiej kadry jak w obecnych eliminacjach jest miejsce na Mundialu? No tak średnio bym powiedział, ale mają niedługo 2 mecze barażowe i jak chcą jechać na Mundial to tylko od nich zależy. Ja tam zawsze kibicuje, ale zawsze też chętnie się pośmieję z takich puchaczów jak wczoraj, bo to był straszliwy blamaż i pseudo sportowe zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Puchacz, Piątek, Krycha out i jakaś szansa minimalna będzie. 

Szczęsny jako że nie ma farta to pewnie coś przybaboli. 

Ogólnie pewnie jak nie wejdziemy to i Sousa out i znowu jakiś wuefista z naszego kraju XD 

Trzymam kciuki, ale nasza reprezentacja praktycznie nigdy nie może liczyć na farta, a od spalania się w takich meczach niektórzy są wręcz mistrzami. Ja wiem, że raczej lepszych od tej trójki zawodników nie mamy, ale jest coś takiego jak rotacja i w końcu ktoś by pyknął w kadrze. Dawać tych samych dreszczy co ciągle powielają te same błędy, albo grają z kijem w tyłku jak Krycha to trochę bezsens i w koło macieju.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...