Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie zaangażowany jesteś jak na kogoś, dla kogo piłka narodowa to tylko głupi sport, w dodatku w niezbyt interesującej odmianie.

Kapitan Smith też mógł spierdolić pierwszą lepszą szalupą z Titanica, czy jakikolwiek inny kapitan, no bo kurde, praca jest praca, dostał lepszą ofertę niż tonąca łajba, a że sam ma w tym tonięciu swój udział...

Albo ordynator z dnia na dzień wyjebać jajca na szpital i wyjechać na tropiki, bo DLA NIEGO to tylko praca.

Akurat w całej tej "dramie" to najbardziej :nosacz3: pasuje do Sousy i takich internetowych uświadamiaczy, upraszczaczy od truizmów i banałów "to tylko praca". Zajebista duma i godność narodowa, typ na nas nasrał, ale co z tego, jest kolejna okazja do wyśmiewania "polskości".

 

Czy tylko w naszym kraju takie zachowanie wywołałoby oburzenie? No nie sądzę. Nie, on nie zmienił tylko pracy. Zmienił ją w chujowy sposób bez szacunku do nikogo, ukrywając zamiary i zwodząc do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ ja się wcale z naszej polskości nie śmieję, sam czuję się odrobinę dotknięty, bo pomimo uszczypliwości nigdy nie życzę reprezentacji źle. Wiem, że są tam piłkarze, którym bardzo zależy (jak zapewne i tacy, którym niekoniecznie, albo mniej). I nawet cieszyłem się, że mamy zagranicznego trenera, bo trzeba próbować - nie spróbujemy, to się nie przekonamy. Z Beenhakkerem w sumie się udało. Nie do końca, ale coś drgnęło. Skończyło się jak zawsze, ale przez chwilę było fajnie. Miałem nadzieję, że i tutaj coś kliknie, tylko trzeba dać im odrobinę czasu oraz cierpliwości. Ale w sumie ja tak podchodzę do każdego selekcjonera - mogę się pośmiać, ale nie wymagam, żeby od razu go zmieniać i wyrzucać (co innego, jak sam chce odejść). Tylko wychodzi na to, że nas po prostu nie stać na zagranicznego trenera, który byłby profesjonalistą. Tylko właśnie na odpowiednika takiego Seby z osiedla, który porobi trochę na naszym magazynie, bo akurat nie ma pracy i na marlboraski, ale jak na innym magazynie dostanie lepszą wypłatę, to nawet nie raczy poinformować, że jutro w robocie go nie będzie. Po prostu nie przyjdzie.

 

A ja próbuję do tego podejść z dystansem i nie wybuchać takim świętym oburzeniem, jak w niektórych mediach i kanałach. Koniec końców, to tylko piłka nożna, nic co znacząco wpływa na moje życie i codzienność. Myślę, że to dobra nauczka dla PZPN, by ewentualnego trenera z zagranicy lepiej prześwietlać. Bo teraz wychodzi na to, że po Sousie takiego ruchu można było się spodziewać (w takim samym stylu spierdolił z Bordeaux), a ja o tym się dowiedziałem dopiero niedawno. No, ale to nie w moich obowiązkach leży sprawdzanie takich rzeczy i ważenie ryzyka.

 

Ostatnie kiepskie ruchy pod kątem selekcjonerów idą w całości na konto Bońka, tylko ten chyba nigdy się nie przyznał do jakiegokolwiek błędu. No zjebałem, nie przewidziałem, wprowadzono mnie w błąd. Ale on uparcie twierdzi, że wszystko było zajebiście i zajebistego trenera zatrudnił. Nie było tylko wyników sportowych, a trener spierdolił jak szczur. Poza tym wszystko i wszyscy byli TOP, a Boniek to już w ogóle over the top.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Koniec końców, to tylko piłka nożna, nic co znacząco wpływa na moje życie i codzienność.

To każdy normalny człowiek zrozumie, można piłkę lubić, można być zapaleńcem, kibicowskim świrem, ale koniec końców większe tragedie się na świecie dzieją. Nikt nie czuje się winny (a jednak w największej mierze jest Boniek, chociażby przez wspomnianą przeszłość w Bordeaux, no i generalnie brak CV) ale jednak "coś" się stało, bo JEDEN GOSTEK, który nie dał nam koniec końców NIC, tylko dołożył problemów, skasował hajs, możliwe, że pozbawia nas możliwości reprezentowania się na arenie międzynarodowej. Nawet nie jako drużyny piłkarskiej, jako kraju. Jeśli o kimś się mówi, a jeszcze lepiej stanie się coś pozytywnego, no to wiadomo, że wtedy oczy świata są w konkretnym kierunku. Wizerunek to pieniądze. Sam Lewandowski jako - chcąc nie chcąc, będąc w czołówce światowej - wizytówka Polski sprawił, że spogląda się w kierunku naszych piłkarzy (skauci zagranicznych klubów, potencjalni zainteresowani przeznaczający większy hajs na transfery), naszego kraju (patrz Afryka). Taka mała rzecz: EURO 2016, gdzie zaczął nam kibicować Russel Crowe, no spoko rzecz, bo jego media społecznościowe obserwują różni ludzie.

 

U Nawałki Boniek "widział błysk w oku", ale od tamtego czasu chyba wzrok mu siadł i pomylił błysk z kurwikami w oczach Sousy.

Jeśli Sousa z premedytacją sabotował mecz z Węgrami, żeby polecieć i dostać w łapę, to niech zdycha. Nie mam pojęcia, czy to możliwe, ale jeśli.

 

E: Ciekawe, czy Sousa podpisał już kontrakt z Flamengo, będąc jednocześnie związanym kontraktem z PZPN. Jeśli nie, to możliwe, że będzie miał pecha. Nie był ich pierwszym wyborem, Flamengo chciało zatrudnić Jorge Jesusa z Benfiki, który był niedostępny, ale pojawiają się informacje, że jeszcze dziś rozwiąże kontrakt z Benfiką.

 

International, który również traktował Sousę jako opcję rezerwową, zerwał z nim rozmowy kiedy dowiedział się, że nie jest jedynym klubem z którym rozmawia Sousa i jeśli go chcą, to muszą go przekonać (Sousę).

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Pewnie wiecie, a moze nie wiecie, ale Tomek Ćwiąkała (ten, co wygląda jak trzynastolatek) nagrał materiał po portugalsku, aby narobić trochę szumu wokół zachowania Sousy. Nie rozumiem ani słowa, ale ponoć nie przeszedł on bez echa i może trafi do odpowiednich ludzi, aby wiedzieli czego się spodziewać.

comment_1640677302yJwH7jL2VG8KbW1UM3SSPZ

 

No i fajnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fzmLB6AVMQ8

 

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kmiot napisał:

Pewnie wiecie, a moze nie wiecie, ale Tomek Ćwiąkała (ten, co wygląda jak trzynastolatek) nagrał materiał po portugalsku, aby narobić trochę szumu wokół zachowania Sousy. Nie rozumiem ani słowa, ale ponoć nie przeszedł on bez echa i może trafi do odpowiednich ludzi, aby wiedzieli czego się spodziewać.

comment_1640677302yJwH7jL2VG8KbW1UM3SSPZ

 

No i fajnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fzmLB6AVMQ8

 

Warto sobie poczytać komentarze Portugalczyków/Brazylijczyków, żeby sobie zweryfikować, czy Polacy faktycznie nie mają powodu do bólu dupy. Podpowiem: rozumieją nas doskonale.

Odnośnik do komentarza

Tak wlasnie wyglada ryzyko zatrudniania zagranicznego trenera. Kiedy ty masz w serduszku orzelka i mimo ze wiesz ze nie awansujemy do mś liczysz "a moze sie stanie cud" zagraniczny trener zastanawia sie jak fajnie bedzie w brazylii. Jezyk ten sam, nie pizga jak w tej polsce, nie ma niedzwiedzi polarnych itd xd Robota jak kazda inna

 

Nawet taki glupi Brzeczek by glowil sie, spac nie mogl co tu zrobic zeby chociaz tych ruskich przejsc a taki zagramaniczniak wyjebane i teabagging calej pilkarskiej polsce po ktorym wszystko splynie i ma w dupie czy 40mln narod ktory (z niewiadomych powodow) żyje pilka nozna w ktorej od 300 lat nie odnosi sukcesow awansuje na najwazniejsza impreze swiata. Ssijcie mu jaja teraz.

 

A na ten mecz z ruskimi to ja ich moge ustawic. Gralem troche w ultimate team wiec co nieco sie znam.

 

I nie ma co sie smiac z polakow bo w jakim kraju by sie tak sousa nie zachowal przed barazami to by zostal zwykla kur.wą. No ale fakt, mogl poczekac i zrobic ta szopke na dwa tyg przed meczem

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Wiem, że to kontrowersyjna teza, ale moim zdaniem kadrę powinien objąć Roman Kołtoń. Jest z nią od lat. Posiada wielkie doświadczenie w obserwacji i opisywaniu futbolu. Zna zawodników, schematy, taktyki. Niejedno w piłce widział, z niejednego pieca jadł chleb. Czy tylko ja uważam, że powinien zostać nowym selekcjonerem?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...