Skocz do zawartości

PSX Extreme #167


Spis Treści  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który spis treści bardziej Wam odpowiada?

    • Alfabetyczny, taki jak w poprzednich numerach
      44
    • Stronicowy, z podziałem na poszczególne działy, taki jak w numerze 167
      7
    • Spis treści? Nie sprawdzam, ja tylko oglądam obrazki
      6


Rekomendowane odpowiedzi

grający na pc mieli jeszcze cda, które do dziś nie jest profesjonalne ale dziecinne w innym tego słowa znaczeniu.

 

 

---

Kupując psx mówię sobie za każdym razem "żenada, ciekawe kiedy skończą pisać jak dla dzieciaków, to ostatni kupiony nr". Niby wszystko to samo jest w sieci jednak przyjemnie mieć w dłoni pismo, szkoda że poziom sięga momentami "kibla".

Redaktorzy też mają trochę więcej lat, może jestem za wymagający ale wymagam... więcej powagi ? Wiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

podałem wcześniej z obecnego numeru "zniżka na dziwki" "zapuszczanie żurawia" "pierdzący oszołom" czy ŻENUJĄCY poziom fotek grających dam i komentarzy "gorących fotek nie nadających się do publikacji". Brakuje żeby kolesie namawiali do wsadzania przez swoje damy mova w (pipi)sko... Kilka nr temu zdjęcie dziuni w majtkach z padem było iście żenujące... jak cały ten "dział?". Pismo jest bardzo dobre ale posiada kilka długich gwoździ to trumny, które nabija sobie z nr na nr.

 

 

 

Recka Bulleta nie nadaje się na komentarz. zobaczymy jak będzie z DNF.

Odnośnik do komentarza

Nie zwróciliście uwagi na to, że przybyło wam po kilka[naście] lat?

 

No chyba tobie. <_<

 

Ale fakt faktem, ze nie wiem jakiego dewianta podniecaja badz w ogole jaraja te klientki dzialu "grajace damy". Miejsce IMO zbedne, tak - kobiety graja, jest ich coraz wiecej.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Nie zwróciliście uwagi na to, że przybyło wam po kilka[naście] lat?

 

Wieku przybywa nie ubłaganie,ale czy to znaczy że muszę być już poważny i dorosły?To z czego kiedyś się śmiałem,nie am już racji bytu,mama mi od zawsze mówi wyrośnij z anime i gier,czyli powyżej jakiegoś wieku powinno mnie to już przestać interesować?Ja nie chce być dorosły,jest to mocno przereklamowane :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zabawne może i to było ale jakieś 5 lat temu - mam tylko nadzieję, że wraz za zmianą naczelnego, wydawcy - pismo zmieni się na lepsze. Bądźcie bardziej profesjonalni - nie piszecie tylko dla dzieciaków ( bo kogo to może bawić ? ).

 

Mnie bawi,nie bawi natomiast to co się dzieje z PSX Ex. bo coraz bardziej odchodzi od tego luźnego klimatu za który go polubiłem.Kiedyś nie było mowy bym porzucił jakiś numer,biegłem w dniu premiery do kiosku,teraz kupuję wyrywkowo.

 

Ja lubię czytać Hyde Park, listy, a nawet i to o Japonii. Potrzebne są luźniejsze artykuły, a nie non stop recenzje, czy kolejne informacje z wojny Activision vs. EA Games.

Osobiście nie lubię kącika filmowego, bo tam dla mnie właściwie nic nie ma, tak samo jak dział Bijatyki. Ale toleruje to ze względu na innych czytelników, w końcu magazyn jest dla każdego, a nie tylko dla mnie.

 

Gdyby PSX Ex. było tylko dla 77rpm to magazyn stałby się mega poważny, bez cienia humoru.

 

Ale fakt faktem, ze nie wiem jakiego dewianta podniecaja badz w ogole jaraja te klientki dzialu "grajace damy". Miejsce IMO zbedne, tak - kobiety graja, jest ich coraz wiecej.

 

Mi by wystarczyło po prostu dać zdjęcie kobiet z padami, skoro już chcą się one pokazać w magazynie. Ale moim zdaniem wstawianie fotek, gdzie widać tylko cycki, a nie widać nic z twarzy (w obecnym numerze idealny przykład) to jest no żeby nie powiedzieć żałosne - dużo poniżej poziomu, który PSX Ex. stara się prezentować poprzez recenzje i publicystyke.

Zwłaszcza, że faceci też miewają cycki (tzw. ginekomastia). Nie, żebym coś sugerował :mellow:

 

Nie zwróciliście uwagi na to, że przybyło wam po kilka[naście] lat?

 

Wieku przybywa nie ubłaganie,ale czy to znaczy że muszę być już poważny i dorosły?To z czego kiedyś się śmiałem,nie am już racji bytu,mama mi od zawsze mówi wyrośnij z anime i gier,czyli powyżej jakiegoś wieku powinno mnie to już przestać interesować?Ja nie chce być dorosły,jest to mocno przereklamowane :P

 

Dokładnie! Nie zapominajmy, że nawet jeśli jesteśmy dorośli, to w nas wciąż tkwi dziecko :whistling: No i nie można być mega poważnym (przynajmniej nie cały czas), no ludzie! Niektórzy mają dość powagi w pracy i w sferze prywatnej, żeby dokładać im jeszcze powagi w magazynie, który kiedyś słynął z wielkiego luzu.

Heh, dalej lubie powracać do satyry E3 by Ściera i do opowieści, jak to Zgredy biegli przez plac budowy, by dotrzeć na jakąś konferencje na Gamescomie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby PSXE było tylko dla Psyko, to materiały dotyczące Nintendo mieściły by się na jednej stronie, działów retro i Powrotu do Przeszłości by nie było w ogóle, a każda, nawet nie potwierdzona informacja o Halo pisana była by we wstępniaku. Reżim gracza 3DHDHC.

 

Wcale nie Kazub, ale mi pochlebiasz ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj ten numer, żeby z ciekawości zobaczyć nową szatę graficzną pisma. A ta jest jak dla mnie bardzo ok. Sporo ciekawego materiału, nawet pomimo faktu, że o targach E3 wiedziało się już to wszystko wcześniej to i tak bardzo przyjemnie czytało się całą relację. Recki też mogą być, podobnie jak i tradycyjnie udana publicystyka. Dobry numer.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Gdyby PSXE było tylko dla Psyko, to materiały dotyczące Nintendo mieściły by się na jednej stronie, działów retro i Powrotu do Przeszłości by nie było w ogóle, a każda, nawet nie potwierdzona informacja o Halo pisana była by we wstępniaku. Reżim gracza 3DHDHC.

 

Wcale nie Kazub, ale mi pochlebiasz,]. Ide soac, bo wlasnie nieprzytomny wrocilem z dni mego miasta. Pisalem te 2 zdania z 10 minut, by byly komunikatywne. Ale jestem pijany.

 

 

Lubie bardzo artykuly o kultowych serial, czy tez starych sprzetach :diablo:

 

Srry, mialem edytowac poprzedniego posta, ale nie ogarniam za bardzo jeszcze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie da się tego czytać. podobnie mam ze stroną HP która nic nie wnosi a teksty o zniżkach na dziwki w moim zdaniem najlepszym polskim magazynie o grach są żenujące.

 

Masa ludzi krytykuje zmniejszenie trzody w PE, a jak się okazuje, jest też grono osób, dla których tej trzody jest i tak za dużo. Zgłupieć można - choć prawda jak zawsze tkwi gdzieś pośrodku.

 

Przepraszam Cię bardzo - ale co Cię tu tak zniesmaczyło? Słowo "dziwka", czy sam paradoks sytuacji - idziesz po burgera i rozmienić kasę, a dostajesz rabat na nieobyczajne damy? W budce, stoisku przy głównym deptaku czeskiego miasta?

Odnośnik do komentarza

Nie da się tego czytać. podobnie mam ze stroną HP która nic nie wnosi a teksty o zniżkach na dziwki w moim zdaniem najlepszym polskim magazynie o grach są żenujące.

 

Masa ludzi krytykuje zmniejszenie trzody w PE, a jak się okazuje, jest też grono osób, dla których tej trzody jest i tak za dużo. Zgłupieć można - choć prawda jak zawsze tkwi gdzieś pośrodku.

 

Przepraszam Cię bardzo - ale co Cię tu tak zniesmaczyło? Słowo "dziwka", czy sam paradoks sytuacji - idziesz po burgera i rozmienić kasę, a dostajesz rabat na nieobyczajne damy? W budce, stoisku przy głównym deptaku czeskiego miasta?

 

 

Kali daj spokój , kolega wstał zbyt wczesnie, nie dospał i w sennym amoku zamiast Betchani z półki omyłkowo zabrał PE.

 

To własnie dlatego, ze decydujecie sie na to by dzielic sie z czytelnikami fragmentami z zycia prywatnego nabieracie realnego wymiaru, przebijacie 4 ścianę kartki papieru, stając sie osobami z krwi i kości. I opinia jednego bigota nie powinna tego zmienic

 

_________________________

 

 

Perez jak po weselisku? :rolleyes:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja tez nie trawie :whistling: ]

 

kochalem PSX a i gry japońskie ale teraz sie bardzo cieszę, ze Europa I USA nadają ton.

 

 

Bo gdy mialem 12 lat to wydawało mi sie całkiem naturalne, że 17 latek ratuje swiat. W koncu był starszy ode mnie , wiec dorosły....

 

No i nie dziwił mnie dom jako przeciwnik.

 

 

Potem, gdy miałem juz te 17 lat i kupiłem Ps2 nieufnie spoglądałem na Devil May Cry, wszak laska rzucająca motocyklem wydawała mi sie przerysowanaodrobine

 

 

Dzis ciesze sie podziwiając architekturę Włoch w AC, zachwycam sie Uncharted czy RDR.

 

A Japonia kojarzy mi sie z niestrawnym sushi do tego technologicznie upośledzonym (nie mówie tego ostatniego w kontrekscie sushi;-)

 

 

Epoka Samurajów była interesująca, potem to jakas pomyłka dziejowa.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Przez weekend numer w większości ogarnięty, więc sypnę kilkoma odczuciami na szybko:

- klejenie zamiast zszywania na plus, bo rodzi się szansa, że będzie to pierwszy numer od długiego czasu z którego nie wypadną środkowe kartki

- nowy layout zapowiedzi i recek nadal wydaje mi się dość kontrowersyjny- owszem, jest przejrzyście i profesjonalnie, ale jednocześnie bardzo podobnie jak u różnorakiej konkurencji. Może tak być musi, jestem akurat na etapie wymiany telefonu i np. wszystkie lepsze dotykowce w sumie też wyglądają praktycznie tak samorolleyes.gif

- starej gwardii coraz mniej, więc cieszy obecność Hiva i Kaliego, nawet gościnny występ Kosa, którego apologetą nie jestem wypadł całkiem nieźle, bo jego recenzji LA Noire w sumie trudno coś zarzucić

- komiks strasznie słaby, ale to żadna nowośćconfused.gif

- Zax zdecydowanie zasługuje na więcej stron, chłopak ma lekkie pióro, i jako jedyny głównodowodzący z 'kącikowiczów' zapełnia swój kawałek Extrima ciekawą publicystyka, a nie tabelkami i tutorialami, których miejsce powinno być w internecie a nie magazynie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja tez nie trawie :whistling: ]

 

kochalem PSX a i gry japońskie ale teraz sie bardzo cieszę, ze Europa I USA nadają ton.

 

 

Bo gdy mialem 12 lat to wydawało mi sie całkiem naturalne, że 17 latek ratuje swiat. W koncu był starszy ode mnie , wiec dorosły....

 

No i nie dziwił mnie dom jako przeciwnik.

 

 

Potem, gdy miałem juz te 17 lat i kupiłem Ps2 nieufnie spoglądałem na Devil May Cry, wszak laska rzucająca motocyklem wydawała mi sie przerysowanaodrobine

 

 

Dzis ciesze sie podziwiając architekturę Włoch w AC, zachwycam sie Uncharted czy RDR.

 

A Japonia kojarzy mi sie z niestrawnym sushi do tego technologicznie upośledzonym (nie mówie tego ostatniego w kontrekscie sushi;-)

 

 

Epoka Samurajów była interesująca, potem to jakas pomyłka dziejowa.

 

Po części rozumiem Twoje podejście, ale nie można generalizować: Japonia to też takie tytuły jak The Last Guardian, Demon's Souls, Super Mario Galaxy 2 czy masa świetnych tytułów wydawanych na handheldy (zwłaszcza na DS-a). Inna sprawa, że w przypadku konsol stacjonarnych Japończycy przespali trochę tę generację, co widać chociażby na przykładzie rywalizacji Fify z Pro Evo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
A Japonia kojarzy mi sie z niestrawnym sushi do tego technologicznie upośledzonym (nie mówie tego ostatniego w kontrekscie sushi;-)

 

 

Epoka Samurajów była interesująca, potem to jakas pomyłka dziejowa.

 

Radzę dowiedzieć się więcej na temat KKW, bo bredzisz.

A gry ? Kiedyś Tenchu i ZOE miały unikalny klimat. Ostatnio Vanquish mi się podobał. No i łykam wszystkie Samurai i Dynasty Wariors jak młody pelikan :) No i Okami :wub:

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a np co mam się dowiedziec?

 

 

 

 

 

Roger- Last Guardiana nie ma, Nintendo mnie nie interesuje a Demon Souls to jakiś złoty wyjątek

 

a np sytuacja z GT5....Hindusi robią Forze w dwa lata a i tak graficzie za całokształt cenię ją bardziej niż GT5., które powstawało lat 6 i technicznie niedomaga.

 

Derengolada techniczna.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...