Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Smutna brudna prawda

 

"...Naukowcy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie od wielu lat badają kondycję fizyczną polskiej młodzieży. Ich wnioski są zatrważające: 30 lat temu dzieciaki były znacznie bardziej sprawne niż ich rówieśnicy obecnie. Uczniowie szkół podstawowych z miejsca skakali w dal 129 cm, dzisiaj skoczą najwyżej metr. 600 m przebiegali dawniej średnio w 3 minuty i 5 sekund, teraz wloką się 40 sekund wolniej. Ale prawdziwy dramat widać w sile – kiedy nie było jeszcze internetu, uczeń potrafił w zwisie wytrzymać 17 sekund, teraz zaledwie 7. O załamaniu sportowych wyników mówią też trenerzy – mimo specjalistycznych planów wysiłkowych, nowoczesnego sprzętu i odzieży, ogólnodostępnych siłowni czy placów do ćwiczeń osiągnięcia sportowe są - delikatnie mówiąc – mizerne. I to mimo że sport uprawia dziś dwa razy więcej osób niż 20–30 lat temu. Tyle że to ćwiczenia tylko do pierwszego potu. Psycholodzy mówią o syndromie nadmiaru możliwości i wynikającego z tego braku wytrwałości. Młodzi rezygnują z doskonalenia się w danej dziedzinie, jeśli tylko napotkają pierwszą trudność. Od razu próbują nowych rzeczy. W konsekwencji mamy mnóstwo nowych dyscyplin, hobby czy możliwości spędzania wolnego czasu. Wszystko to jednak robią po łebkach, żeby tylko zaliczyć, żeby się pokazać na słitfoci w portalu społecznościowym. To powierzchowne próbowanie wszystkiego oznacza, że tak naprawdę nie potrafią niczego..."

 

 

No ale napewno sa swietnymi esportowcami amatorami

Odnośnik do komentarza

No tylko, ja nie wiem do końca, skąd to się wzięło. Ja też miałem milion bodźców jak bylem nastolatkiem, miałem internet, kompa, konsolę, tv z wieloma kanałami, a jednak 5 razy w tygodniu dygałem na trening kosza, w weekend na mecz, a jak się robiło ciepło to po kilka godzin na boisku spędzałem. 

 

Kurła, to były czasy.

Odnośnik do komentarza

chcialem tylko zaznaczyc ze dzieci yanuszy rowniez staja sie bardzo czesto yanuszmi, czyli robią to co reszta nie probuja nic zmieniic.

 

Po za tym nas wychował dragon ball, iss pro, mtv i fox kids - a ich majnkraft i youtuberzy z chorobami psychicznymi

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, oFi napisał:

 

Po za tym nas wychował dragon ball, iss pro, mtv i fox kids - a ich majnkraft i youtuberzy z chorobami psychicznymi

No coś w tym jest. Naoglądają się tych z(pipi).ów z YT, zamiast choćby kreskówek z jakimś morałem i potem mają takie wzorce.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Co fakt to fakt,chyba żadne anime nie ma takiego ratio oglądanie i robienie czegoś ze sobą(sport,siłka).Każdy miał film na muskle i łamanie swoich granic.A teraz?Choojowe żarcie,zwolnienia z wf,rodzice nic nie wymagający od dzieci,dzieciaki nawet bójek nie mają,więc nie są stawiani pod ścianą konieczności zrobienia czegoś z sobą,oczywiście piszę o ogóle.Ostatnio do mnie przyszedł 21 latek i że chce buzer teścia,wyciągnąłem  z niego że leży mu libido(co by w sumie się pokrywało z tym co słyszałem od młodych lasek jak byłem trenerem).Zadałem mu pytanie.Jesz pizzę z biedry,pijesz colę i nie ćwiczysz?Tak.To co się dziwisz jak nie dajesz bodźca do produkcji teścia,ani substratów by on powstał.Kufa jak ja miałem 21 lat to libido było takie że człowiek tarzał się a parku :D

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, krupek napisał:

Poważnie, tylu młodocianych impotentów? :yao:

Ja tam tego nie sprawdzam,ale prowadziłem głównie klientki.Miałem takie foczki 19-21 lat i jedna musiała swojego zmuszać praktycznie,a druga mówi że to bardziej laski dążą do zbliżenia niż kolesie.Dopóki nie zacząłem pracować w suplach to nie miałem jak tego skonfrontować,zresztą dla mnie to lepiej,bo mimo 39 lat na karku,nadal nastki się mną interesują,co jeszcze w latach jak ja miałem te 21 lat było nie prawdopodobne by młode podbijały do typów w tym wieku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

dobrze że jest liti

na czym by te trójmiejskie nastki skakały, gdyby nie ten mały wariat

Weź ku.rva,to jest tak słabe.Nie wierzysz to nie wierz,ale daruj sobie te choojowe posty.To jakieś dogryzanie bo kiedyś chciałeś być przypakowany i ci nie wyszło?

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

chłopie ale weź się uspokój

jakaś jedna czy dwie dziury z fajnym tyłkiem mrugnęły ci okiem i niby się z czegoś zwierzyły w nadziei na darmowe próbki z olimpu czy inny trening personalny, a ty z siebie robisz Hanka Moodego pomorza XD

Nigdzie nie napisałem że za kogoś takiego się uważam,jeżeli takie odniosłeś wrażenie to tylko potwierdza że nad interpretujesz tekst,należało by zadać pytanie,dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...