Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  Ale Liti tutaj dobrze prawi. To nie kwestia pinionżków, teraz sporo młódek takich jest że im o kilka-kilkanaście lat starszy bolec pasuje. Sam byłem w dwóch związkach z dziewczynami młodszymi o 9 i 12 lat ode mnie więc z autopsji wiem że coś jest na rzeczy. Obie mówiły że chemia i wygląd są dla nich ważne ale ważniejsza dojrzałość starszego partnera bo z młodszymi to nie ma nawet o czym gadać. Ale że sam je pogoniłem później to już inna historia.

  No i nie dziwię się że skarżą się, że młodzi im nie dogadzają, skoro oni bryndzlują codziennie do Mii Khalify to skąd mają wziąć power na mizianki ze swoimi rówieśniczkami..

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

Co ma cola do niedoboru teścia?

Zapewne to że wypłukuje minerały i na pewno nie wspomaga produkcji teścia.Jeżeli znasz znaczenie magnezu dla organizmu,to wiesz jak jest ważny.Większość ma teraz jego braki,bo oprócz coli lecą energy drinki,nikt nie bada jego poziomu bo nawet nie wie jak to miarodajnie zrobić-na pewno nie z krwi,bo ten pomiar jest mało dokładny.Ale sama cola jakby nie jest problemem,bo wyrwałeś to z kontekstu,tylko ogół zachowań.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SebaSan1981 napisał:

  Ale Liti tutaj dobrze prawi. To nie kwestia pinionżków, teraz sporo młódek takich jest że im o kilka-kilkanaście lat starszy bolec pasuje. Sam byłem w dwóch związkach z dziewczynami młodszymi o 9 i 12 lat ode mnie więc z autopsji wiem że coś jest na rzeczy. Obie mówiły że chemia i wygląd są dla nich ważne ale ważniejsza dojrzałość starszego partnera bo z młodszymi to nie ma nawet o czym gadać. Ale że sam je pogoniłem później to już inna historia.

No ale tak zawsze było i nie jest to żadna nowość, jak ma to miejsce w boomerskiej relacji litiego

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, maciucha napisał:

comment_cMinppDRlAUlvsbhPHASbTEAeM09hGSn

Umówmy się chociaż że fotek swoich nie będziesz dawał z partnerem,to takie nie smaczne.

51 minut temu, kanabis napisał:

Moze one myślą ze masz piniondze Liti

Przypomina mi się mem laski do moderatora forum,by czytał posty bo typ obiecuje nowego iphona za seks,a to stary model i zepsuty ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ło prosze panowie sprzęcik w domu, ja obecnie posiadam tylko kółeczko do brzucha ale myślę by chociaż hantelki jakieś kupić . To jest moment w którym zazdroszcze jak ktoś ma taki osprzęt jak kanabis w domu . 

PS. Oczywiście rozumiem że 2-3 tygodnie bez treningu wiele nie zmienią ale sami panowie wiecie jak człowiek czuje się zniszczony psychicznie bez treningów.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

no ja cały czas po tej operacji przepukliny dochodze do pełni sprawności i ćwiczenia wymagające mocnego core, jak pompki, póki co odpadają bo czuję ból w ranie, więc dotychczas leciały raczej izolacje i najwyżej lekkie-średnie angażowanie stabilizacji w postaci brzucha

 

chyba sobie zamówię jakieś gumy z decathlonu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...