Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre. Co prawda przy jego muskulaturze każdy ruch wygląda, jakby był zaje.biście angażującym mięsień ćwiczeniem, ale spróbowałem na szybko kilka i coś tam czuć. 

 

Ja i tak miałem przymusową przerwę z racji kontuzji, ale akurat jak zacząłem wracać do sprawności i szykować się na siłkę, to się syf narobił w kraju. Nawet jak była jeszcze czynna, to odpuściłem.

 

W domu standardowo: pompeczki i podciąganie na drążku, praktycznie cała góra działa. Mam jakieś niedobitki hantli i krążków, to na łapę mogę dołożyć. Nóg na razie nie uruchamiam, bo i tak nie bardzo mogę. Oj ciężki będzie powrót. Prawda jest taka, że nie bardzo mi się chce, motywacja leży, ale z drugiej strony kilka tygodni przerwy w roku to żadna tragedia. Nie zazdroszczę tylko ludziom, którzy są w środku bomby xd.

 

A najgorsze, że leci mi hajs na multisporta xd.

Odnośnik do komentarza

No i tak powinno być. Może są jakieś próby załatwienia tego w korzystny dla nas sposób, ale nawet nie mam za bardzo z kim teraz tego skonsultować, bo w kadrach prawie nikogo nie ma xd. Przyjmując, że jest po staremu, to marzec już mi przeleci bez sensu, bo anulować trzeba było w lutym (a nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji). A że się nie ogarnąłem (i nie chodziłem wtedy do roboty) i w marcu też nie anulowałem, to cały kwiecień mi też złapało. Niby nie jest to wielka strata, ale zawsze to pieniądz. 

Odnośnik do komentarza

Też przedłużyli w PL okres kwarantanny i zamknięcie klubów fitness? Wczoraj dostałem wiadomość od sieci w której ćwiczę że otwarcie nastąpi nie wcześniej niż 1 czerwca ... czyżby ten sezon letni był pełen ulańców?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

Jak na popularne miejscówki się zjeżdżało tyle ludzi, że ciężko było zaparkować to pewnie trochę zakażeń było

A nie więcej było ze ściągnięcia ponad 30 tys wczasowiczów na nasz koszt zza granicy albo o tych co jeżdżą na zachód z towarem?Dla mnie to jest pseudopandemia,która atakuje tylko jednostki słabe i chore(większość zgonów to osoby starsze z nadciśnieniem,chorobami serca,cukrzycą).Nie mamy pewności czy za 6 miesiecy nie zeszli by na zawał,wirus co najwyżej szybciej ich zweryfikował.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Litwin81 napisał:

A nie więcej było ze ściągnięcia ponad 30 tys wczasowiczów na nasz koszt zza granicy albo o tych co jeżdżą na zachód z towarem?Dla mnie to jest pseudopandemia,która atakuje tylko jednostki słabe i chore(większość zgonów to osoby starsze z nadciśnieniem,chorobami serca,cukrzycą).Nie mamy pewności czy za 6 miesiecy nie zeszli by na zawał,wirus co najwyżej szybciej ich zweryfikował.

 

Gdyby nie ban to w ten weekend byłoby tak samo jak tydzień temu czy dwa. Masa ludzi na spacerach bo cieplutko hehe

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

Gdyby nie ban to w ten weekend byłoby tak samo jak tydzień temu czy dwa. Masa ludzi na spacerach bo cieplutko hehe

Nawet jeśli to co?Mogę wkleić 1,5 h film z prof Gut-em(tylko kto go obejrzy?) i najważniejszy jest dystans,maseczki nie pomagają i co najważniejsze są jednorazowe,a po użyciu powinny iść do woreczka i ognia.Nie odnotowano przenoszenia wirusa przez pożywienie a czas ile wirus jest aktywny na powierzchniach dotyczy laboratorium a nie świata otwartego.

Odnośnik do komentarza

Gdzie miałeś trzymany dystans w parkach, bulwarach czy popularnych miejscówkach gdzie ciężko było zaparkować autem bo tyle ludzi wybrało się na spacer w odosobnieniu xD 

Widzę, że każdy doktorek (pipi)i po swojemu. Gut swoje a inni mówią, że wirus utrzymuje się w powietrzu pół godziny a zarazić się można z 4.5 metra

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

Gdzie miałeś trzymany dystans w parkach, bulwarach czy popularnych miejscówkach gdzie ciężko było zaparkować autem bo tyle ludzi wybrało się na spacer w odosobnieniu xD 

Widzę, że każdy doktorek (pipi)i po swojemu. Gut swoje a inni mówią, że wirus utrzymuje się w powietrzu pół godziny a zarazić się można z 4.5 metra

Wiesz kto to w ogóle jest Gut?To on doradza rządowi w sprawie kwarantanny.A grabek to ulana (pipi)a :D

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem nasz las rodzinny zobaczyć i zabrać pewne rzeczy z szopy i kurde obraz jak po apokalipsie żadnej żywej duszy. A tydzień temu nie było miejsc parkingowych wolnych plus wszystkie wiaty zajęte. Ludzie jednak boją się mandatów. A sam zakaz czy jest słuszny czy nie ciężko mi ocenić bo nie mam ani wiedzy ani danych. Na pewno pikniki w lasach się odbywały tak samo wycieczki. Szczególnie było to widać w pozostałościach puszczy sandomierskiej tydzień temu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...