Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ja tam nie kumam co sie ludzie czepiaja tej mety. Pamietam jak bylem w czwartej klasie i kolezka zaczal mi cos nawijac o nich. NIespecjalnie bylem zainteresowany, bo wtedy to sie scorpionsow sluchalo i białe jerozy (gimby nie znajo). Ale pozyczyl mi kasety mIwQ3hcUMCpX8tt6pdU1fRw.jpgmn2tBYO2_HLv8PJIBnnVQOQ.jpg

 

Jeszcze tego samego dnia od dziadka żebrałem kase i za 70.000 kupilem wszystko co mieli w sklepie muzycznym. Jeszcze wtedy czarnego albumu nie bylo, ostatnia byla wlasnie sprawiedliwosc. Anyway Zostali ze mna od zawsze od tamtej pory. Maja ch.ujowe albumy, mniej lub bardziej, ale to nic. Bylem na 7 koncertach i zawsze chodze na kazdy ktory moge. No i wiadomka, musza byc tez hejterzy. Bartek nie jest jedynym ofcoz hehe. Ale jak to mowia chu.j wam w dupe i kamieni k.upe a jak zostanie luzu, doje.bcie gruzu!! Metallica ftw :)

 

aha jedyny wal ktory mam im za zle to walka z napsterem i cale te antypirackie klimaty.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

czepiają sie bo to ch.ujowa kapela, z perkusistą który nie umie grać, kirk hammet ciągle gra te same 4 riffy i w kółku te same solówki a wokalista brzmi jakby miał zatwardzenie, jedyna osoba, która umie tam grać to Rob, ale się marnuje bo go ustawiają tak, że go nie słychać :> 

Odnośnik do komentarza

Jest moze i w tym cos prawdy, ale nie przeszkodzilo im to robic kariery i wciaz wielu ludzi ich szanuje i lubi muzyke. Zwyczajnie nie widze sensu wstawiania jakis hejtow przy kazdej okazji. Nie podoba sie no trudno, posluchaj czegos co lubisz i tyle. Tak samo jakies debile w temacie o prodigy co rusz probuja przekonywac ze slaby album itd, ze odtworczy. I sorry, ale ch.uj z tego. Spoko sie slucha, fajnie buja i styka, na kij drazyc.

Odnośnik do komentarza

Bluber hejtuje wszytsko co ma na YT więcej niż 1000 wyświetleń, więc jego opinie nie mogą być brane poważnie. Zawsze mnie smieszy, że Slayer, który od lat napierdala takie same albumy, z takimi samymi kawałkami, uchodzi za symbol bycia tru, a Meta, która chociaż próbowała zrobić coś innego, tkwi rozgrzanym do czerwoności bolcem w anusach młodocianych muzycznych hipsterów :problem:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam czasy Load i RELoad i reakcje na pierwsze przesłuchanie tych płyt. Wówczas byłem młody, a mój gust muzyczny jeszcze kiełkował i nabierał odpowiednich kształtów.

Dziś z cała stanowczością można stwierdzić, że to bardzo, ale bardzo dobre płyty, aż sobie puszcze devil dance czy bleeding me.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Trochę gej, ale przy Phantom Lord miałem ciarki :)

I to polak w dodatku. Mam znajomego co zaje.biście dobrze gra covery, a tylko ma po 100-200 wyświetleń. Naprawdę teraz trza uderzyć z pomysłem na YT.

---

Tutaj kumpel, widzę, że Mety ma coś nagrane 6 lat temu w 240p, więc wrzucę coś nowszego, ale Megadeth:

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

WTF? To niby z nowego albumu? Dotychczas było tylko info, że się robi i będzie gdzieś pod koniec roku lub na początku 17, a tu znienacka pierwszy kawałek, data premiery albumu, są nawet tytuły wszystkich kawałków.

 

 

Disc One

01. Hardwired
02. Atlas, Rise!
03. Now That We're Dead
04. Moth Into Flame
05. Am I Savage?
06. Halo On Fire

 

Disc Two

01. Confusion
02. Dream No More
03. ManUNkind
04. Here Comes Revenge
05. Murder One
06. Spit Out The Bone

 

Disc Three (Deluxe Edition Only)

01. Lords Of Summer
02. Riff Charge (Riff Origins)
03. N.W.O.B.H.M. A.T.M. (Riff Origins)
04. Tin Shot (Riff Origins)
05. Plow (Riff Origins)
06. Sawblade (Riff Origins)
07. RIP (Riff Origins)
08. Lima (Riff Origins)
09. 91 (Riff Origins)
10. MTO (Riff Origins)
11. RL72 (Riff Origins)
12. Frankenstein (Riff Origins)
13. CHI (Riff Origins)
14. X Dust (Riff Origins)


Read more at http://www.blabbermouth.net/news/metallica-to-release-hardwired-to-self-destruct-album-in-november/#hUc2q5rr5yUBKkgH.99

 

Jeżeli to będzie okładka, to bardzo fajna.

metallicahardwiredcd.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...