Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

A co jesli amd wypusci konkurenta rtx 3070 z wieksza iloscia pamieci? Nagle wszystko nabiera wiecej sensu. Trzeba tez pamietac ze w 3070 nie bedzie pamieci gddr6x tylko wolniejsza gddr6, dolozenie dodatkowych GB nie bedzie tak kosztowne.

 

Tez mi sie wydaje ze 3080ti z 20GB gddr6x to pewniak pytanie tylko kiedy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie i tak nie ma innej opcji niż czekanie - w ciągu 2-3 minut od startu zamówień (15:00 naszego czasu) zostały wykupione wszystkie modele (poza pojedynczymi przypadkami z chorą marżą) RTX3080 we wszystkich sklepach na świecie :kaz: Ja np zamówiłem kartę o 15:03 (przez DDoS sklepów nie dało się wcześniej) , a dzisiaj dostałem info, że nie załapałem się i jestem 60 w kolejce (Proshop), sklep nie wie kiedy będzie kolejna dostawa xd U większości ludzi jest podobna sytuacja.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyli plotki o manupulacji klienta okazały się prawdziwe. 

Nvidia dała najbardziej papierową premierę w historii. 

 

Korpo faktycznie ma nas za frajerów. 

 

 

Emocje opadają i się okazuje, że extra moc na nowej technologii idzie bezpośrednio z poboru elektryczności. Niby mało ważne w desktopach, ale tak nigdy nie było przy mniejszych tranzystorach i nie ma żadnego wzrostu wydajności w laptopach. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś niegamingowego laptopa ze zintegrowaną kartą graficzną i pamiętam jak kończyłem na nim Dead Space 3 w 1080p/30, w 60 klatkach Fallouta New Vegas oraz WoWa, a ostatnio na lapku z 2C/4T i 950M ogrywałem chociażby Gears Tactics. Laptopy to niedocenione narzędzia do grania + są mobilne.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szejdj napisał:

Ile kosztuje laptop, który uciągnie Wiedźmina 3 w 1080p, ustawieniach HIGH i nie będzie schodził poniżej 40 fpsów?

 

Za 4.5K masz Acera Nitro 5 (2060 na pokładzie) który na high zbliża się w RDR2 do 60 klatek w FullHD. Teraz zastanawiam się co chciałbyś udowodnić.

 

edit: Ten sam laptop ok 70 na uber w Wieśku. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

@szejdjciężko ocenić jaki dokładnie laptop styknie, bo chłodzenie też ważne. Jednak do 3 letniej gry, by chodziła lepiej niż na ps4 nie trzeba dużo.

https://www.techspotty.com/best-budget-gaming-laptops/

 

 

Popytaj na specjalistych forach o szczegóły. Jak Ci nie zależy na baterii to tani gaming laptop używany bierz. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Miałem 7 lat laptopa do gierek z 2012 roku w SLI i z i7. Wiesiek na tym chodził w całkiem dobrych ustawieniach w okolicy 40-50 klatek. 

Dokupienie dodatkowej klawiatury i monitora bo pozycja jest na maksa niewygodna grając na laptopie. Do tego zewnętrzne głośniki zamiast pierdziawek 2:1. Laptop chodził jak suszarka przy każdej wymagającej gierce. Granie na baterii nie istnieje chyba ,że w heroes 3. Wiadomo ,że da się grać ale nic nie ma to wspólnego z komfortem i wygodą. Do tego ciągłe schodzenie z mocy bo laptopowi za gorąco przy wymagających gierkach xd 

 

Później dałem się koledze namówić na laptopa z super chłodzeniem od Asusa no i nie powiem mniej się grzał e ale przeskok mocy wcale nie był szałowy po tych 7 latach xd  do tego standardowo problemy z poprzednika przy wymagających gierkach. 

 

Teraz połączenie stacjonarki z Surface jako przenośny komputer to jest to. Wygodna pozycja, mega wydajność w tej samej cenie do tego nawet niektóre nowe gry nie uruchamiają chłodzenia karty graficznej tylko pracuje ciągle w trybie pasywnym - na przykład Crash remake. Ta błoga cisza podczas grania jest genialna. Grać się da na wszystkim co ma procesor i odpowiedni soft ale po własnych doświadczeniach nikomu nie polecam laptopa do grania bo nie ma to nic wspólnego z wygodą. 

 

Mega jestem zadowolony z przesiadki z kombinacji laptopa plus konsola na stacjonarkę. Świetne są też jakieś modyfikacje, za dzieciaka nie miałem na to wszystko kasy a teraz tylko szukam co tam mogę jeszcze usprawnić w PC aby było lepiej i mam z tego frajdę. Wiadomo ,że pierdoły jak dodatkowy dysk SSD czy usprawnienia w chłodzeniu. Jednak człowieka to cieszy ale trzeba się ciągle stopować żeby za dużo kasy na to nie wydawać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...