Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teraz 16 GB ramu i chciałbym więcej, poszedłbym w 32 GB.
Używasz do pracy? Bo w grach nic Ci to nie da, jedynie trochę 1% low fps wzrośnie.

A też pamiętam na i7 10700k jak do 2x8 dołożyłem kolejne 2x8, to nawet czasem były spadki. Zapełnienie 4 slotów czasami tak działa niestety.
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Używasz do pracy? Bo w grach nic Ci to nie da, jedynie trochę 1% low fps wzrośnie.

A też pamiętam na i7 10700k jak do 2x8 dołożyłem kolejne 2x8, to nawet czasem były spadki. Zapełnienie 4 slotów czasami tak działa niestety.

Jak odpalam gierki a w tle działa steam, discord, i pare innych aplikacji to mam z 90% użycia, jeśli to ma być PC na najbliższe lata to 16 dla mnie byłoby za mało.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Grając np. w Callisto Protocol pokazywało mi zużycie ramu na poziomie 12-13GB więc jeszcze 3GB zapasu. Z odpaloną przeglądarką na dwóch monitorach, discordem, telegramem, steamem, apką EA i jeszcze pewnie z 3 innymi apkami w tle. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, jak mam przeglądarkę, discord i jakieś pierdoły + warzone 2 to mam zajęte 14-15gb z 16 + 20 z 24 na karcie. Z ciekawości zamówiłem drugie 2x8 bo było w promo. Dam znać czy cokolwiek to aktualnie zmienia. Z tego co widziałem to chyba jedynie samolociki od MS przyspieszają czasami sporo. Reszta jedynie 1% low rośnie. 

Odnośnik do komentarza

Abonament który możesz pauzować albo rezygnować wykupując tylko kilka miesięcy w roku. Co miesiąc zestaw gierek za 45 zł ~ Czasem dają całkiem fajne paczki w cenie jednej gierki na promce. 

 

Tutaj możesz sprawdzić jak wyglądały paczki w innych miesiącach. Ogólnie bardzo dobry biznes jak się nie ma tych tytułów. 

https://www.humblebundle.com/membership/home

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Ja mam mini ITX i nie ma tam w środku miejsca na nic. 

Ale przy micro atx to chyba nie ma az takiego dramatu? Ktos ma taka?

 

Wlasnie dochodzilem do wniosku, ze nie bede sie pchal w itx (tez argumentem za byla mala powierzchnia kompa) i moze uderze w mico, a ty mnie mowisz, ze poskladales to mini wiec musze zapytac - a jaka masz bude?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...