Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Ukukuki said:

Pytanie też w jakiej cenie będą karty od AMD. W 3DMark różnica niewielka ale za to w Fire Strike już znaczna a są to zdecydowanie lepiej wycenione karty. 

 

Ogólnie z cenami to jest porażka. 

Obstawiam +/- 1000€ w EU za XTX i +/- 850€ za XT

21 minutes ago, easye said:

Może 4080 jeszcze z ceny poleci - już sprzedają po trochę ponad 6k.

Powiem szczerze, że jakby spadła bardziej to właśnie w 4080 bym celował.

 

Smoki dalej za 7k

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Ukukuki said:

Nawet jak spadnie to 5000 zł to i tak chora cena. To jest tylko jeden komponent. Sensowne procki pod gierki obecnie powoli zaczynają dobijać do 2000 zł. Niedługo złożenie komputera pod detale medium to będzie 5000 zł. 

No ja akurat mam 5800X wiec o procek sie nie musze martwic. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Ukukuki napisał:

Nawet jak spadnie to 5000 zł to i tak chora cena. To jest tylko jeden komponent. Sensowne procki pod gierki obecnie powoli zaczynają dobijać do 2000 zł. Niedługo złożenie komputera pod detale medium to będzie 5000 zł. 

AMD jest racjonalnie wycenione w przeciwieństwie do żydvidi, wydasz ponad 1000 mniej i będziesz miał lepszą wydajność od 4080. 5k za topowy model to chyba nie jest tragedia na obecne czasy, można jeszcze dać 10k za 4090 jak ktoś woli

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam ryzena 3600 i też wystarcza... procek w dzisiejszych czasach akurat najmniej ważny, jak ktos nie gra w 1080p.

3 godziny temu, Chewie napisał:

AMD jest racjonalnie wycenione w przeciwieństwie do żydvidi, wydasz ponad 1000 mniej i będziesz miał lepszą wydajność od 4080. 5k za topowy model to chyba nie jest tragedia na obecne czasy, można jeszcze dać 10k za 4090 jak ktoś woli

 

 

Problem z AMD niestety nadal jest taki że w 1 grze będziesz miał lepsza wydajność, w drugiej 4 razy gorsza, a 3cia nie będzie działać w ogóle...:(

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, easye napisał:

 

Problem z AMD niestety nadal jest taki że w 1 grze będziesz miał lepsza wydajność, w drugiej 4 razy gorsza, a 3cia nie będzie działać w ogóle...:(


 

Czyli bez zmian. Ich kartę miałem raz w życiu- GTA 3 nie było do ogrania. Potem jakiś parch wyszedł, wycinało detale i jakoś gra ruszyła. 2022 i bez zmian.

Szkoda, bo zieloni nie maja mocnej konkurencji. Czerwoni cenowo wygrywają tylko. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ukukuki napisał:

Nawet jak spadnie to 5000 zł to i tak chora cena. To jest tylko jeden komponent. Sensowne procki pod gierki obecnie powoli zaczynają dobijać do 2000 zł. Niedługo złożenie komputera pod detale medium to będzie 5000 zł. 

 

Pytanie o jakiej rozdzielczości mówimy :). Jak ktoś gra w 1080p, to kupując RTX3060Ti grania na ultra ma na dobre kilka lat jak nic. Mam wrażenie, że jakbym kupił teraz RTX3080, to przy mojej rozdziałce (3440x1440) to też grania na kilka lat miałbym bez żadnego problemu.

Teraz w God of War mam limit 60fps, wszystko ultra i RTX3060Ti chodzi jak złoto. Tylko RE3 nie chciał działać, krzaczył się z powodu małej pamięci, po zmianie na High nie ma już problemu.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
 
Pytanie o jakiej rozdzielczości mówimy :). Jak ktoś gra w 1080p, to kupując RTX3060Ti grania na ultra ma na dobre kilka lat jak nic. Mam wrażenie, że jakbym kupił teraz RTX3080, to przy mojej rozdziałce (3440x1440) to też grania na kilka lat miałbym bez żadnego problemu.
Teraz w God of War mam limit 60fps, wszystko ultra i RTX3060Ti chodzi jak złoto. Tylko RE3 nie chciał działać, krzaczył się z powodu małej pamięci, po zmianie na High nie ma już problemu.
Masz złe wrażenie. Na 4090 w 4k na ultra już widziałem u siebie sporo gier które są blisko granicy płynności. Więc 3080 i 4k na kilka lat? No nie...
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:
Godzinę temu, Shago napisał:

 

Masz złe wrażenie. Na 4090 w 4k na ultra już widziałem u siebie sporo gier które są blisko granicy płynności. Więc 3080 i 4k na kilka lat? No nie...

Wat? Możesz rozwinąć? Jak czytałem to wszędzie ponad 60 grubo na ultra oczywiście z dlss3 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...