Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Shen napisał:

Rozgrzewałes sie dobrze? Jeszcze gdyby to był muscle up, gdzie robisz przejscie i nadgarstek pracuje to bym zrozumiał.

To było 3 ćwiczenie, jakaś 4 seria więc rozgrzany byłem dobrze. Po prostu strzeliło i chuj, bez żadnego uprzedzenia. Robiłem w tamtym okresie rekordy na plaskiej, sporo pompek na poręczach i właśnie podciągania. No i okazuje się że za dużo.

 

2 minuty temu, Crazy Horse napisał:

Ale przecież możesz, Maciucho ale bez przegięć. Małe ciężary i naprzód. 

Idę w piątek do fizjo i zobaczę co mi powie, ale zgaduję że orteza i potencjalna rekonstrukcja wiezadla jeśli orteza nic nie da.

Teraz już jestem ta ręką w stanie w miarę wszystko przy sobie robić, ale na początku nie mogłem nawet telefonu utrzymać.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w zeszłym roku miałem kostkę skręcona na koszu, potem w ortezie i przestałem w niego grać bo na kolejne 3 tyg zwolenienia i rehabilitacje mnie nie stać.

Teraz nadgarstek przy podciąganiu xd No ja jebię jakbym próbował oszukać przeznaczenie czyli bycie piwniczakiem przy plejstejszon bo widocznie do czego innego to ciało nie zostało stworzone :reggie:

Tyle że bez sportu i ruchu dostaje w łeb i tak tez nie moge. 

 

No cóż przerzucilbym sie na pływanie, ale pewnie dostanę anafilaksji od chloru. Zostaje więc bieganie i pilates, więc do zobaczenia na treningu z waszymi dziewczynami panowie.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Uu współczuję!

Akurat tego nie uświadczyłem ale podczas podciągania (także na drążku) ostatnio odczuwam ból w prawym łokciu. I to akurat w trakcie ruchu podciągania, przy pompkach lub wyciskaniu nie czuję nic i mogę naginać ile wlezie. Ale przy podciąganiu (z całkowitego wyprostu) tak mniej więcej od 8-go powtórzenia wzwyż - ból staje się tak silny że muszę przerywać ćwiczenie mimo iż mam jeszcze siły na kilka repsów. Zastanawiam się czy nie pójść z tym do lekarza. Podczas normalnych czynności mi to nie przeszkadza ale podczas ćwiczeń juz tak.

 

Mam to samo, ale w lewym łokciu XD od tygodnia mnie ciagnie w stronę nadgarstka. Podciągałem się podchwytem bez rozgrzewki i po paru godzinach zaczelo mnie kłuć :/ ogolnie mysle, że o naciągnięcie i samo przejdzie.

 

Ostatnio jak miałem naciagnięty czworoboczny z lewej strony to rok z tym chodziłem zanim mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, maciucha napisał:

Jeszcze w zeszłym roku miałem kostkę skręcona na koszu, potem w ortezie i przestałem w niego grać bo na kolejne 3 tyg zwolenienia i rehabilitacje mnie nie stać.

Teraz nadgarstek przy podciąganiu xd No ja jebię jakbym próbował oszukać przeznaczenie czyli bycie piwniczakiem przy plejstejszon bo widocznie do czego innego to ciało nie zostało stworzone :reggie:

Tyle że bez sportu i ruchu dostaje w łeb i tak tez nie moge. 

 

No cóż przerzucilbym sie na pływanie, ale pewnie dostanę anafilaksji od chloru. Zostaje więc bieganie i pilates, więc do zobaczenia na treningu z waszymi dziewczynami panowie.

 

Tylko w KJS-ach nie startuj, bo z taki szczęściem mógłbyś już nie wrucić po strzale w barierkę. Od siebie mogę tylko polecić drzemki - mniej kontuzjogenne, a też dają pozytywnego pałera.

 

Zaś co do kosza... wiesz dlaczego Stephen Hawking słabo grał w koszykówkę? Bo był biały.

Odnośnik do komentarza

Kruchy jestes Macieju. Jakbys jadl warzywa i owoce to by takie cos sie nie przytrafialo

 

Ale np ja nie moge robic brzucha na drązku. Cos mnie w barku nakurwia przy zwisaniu a no i dalej mam niedoleczonego przywodziciela. Szkoda bo nic tak brzuszka nie wzmacnialo jak jakies unoszenia nog czy kolan na drazku :/ Z tym barkiem to zabawne bo podciagania robie bez problemu, boli przy zwisaniu 

 

Tez mam isc do swojej fizjo z tym przywodzicielem/biodrem/brzuchem ale moja fizjo wyglada tak i moglbym miec problemy z michalkiem jak bedzie mnie macac niedaleko benisa

 

Spoiler

FB_IMG_1652275535334.thumb.jpg.4e30e984420de9148f10bbee7677e1f2.jpg

 

A do _M_ nie pojde bo sie boje typa

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No to tak. Wiezadlo zerwane całkowicie więc nawet nie zakładam ortezy. Do rekonstrukcji operacyjnie.

 

Z plusów to gościu powiedzial, że takie kontuzje się dość często zdarzają przy przeladowanym treningu i że mam szczescie że wiecej nie pierdolnęło :rayos:. No i mogę ćwiczyć na siłce z zastrzeżeniem, że cwiczenia nie moga sprawiać bólu i muszę czuć stabilizację. Czyli w moim przypadku to będą głównie ruchy push.

Polecił też żeby robić to w usztywnieniu nadgarstka. Zamierzam kupić taki, jeśli ktoś ma coś lepszego do polecenia to chętnie posłucham 

 

Screenshot_20221202-145847_Allegro.thumb.jpg.2a62d03e13812ad44c7c8c7294c2cf35.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurwa jak ja sie ciesze, że zrezygnowałem z siłowni w porę bo jak czytam posty biednego Maciuchy ZNISZCZONEGO przez pakernie to :obama:

 

 

7 godzin temu, kanabis napisał:

Kruchy jestes Macieju.

 

Miękki jak gówno Maciucha

Ani nie poćwiczy

Spoiler

Ani nie porucha

 

Spoiler

:cool: :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Mnie szlag trafial jak mialem tydzien przerwy bo zlapalem jakiegos covida, i pod koniec tygodnia czlowiek juz sie czul w miare ok ale jednak za slabo na trening.Wiadomo pierwsze dni spoksik bo odpoczął czlowiek od ramy ale potem to juz nosilo i brakowalo. Nie wyobrazam sobie jakiejs przerwy np miesiecznej xd Tragedia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...