Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Kontuzji u mnie brak, ale po zajebistej formie siłowo - kondycyjnej (jak na moje skromne oczekiwania) w okresie wiosna/lato, od września mam infekcje zatok regularnie w kratkę. 2 tyg smarkania glutów przez 24h, ból głowy i gardła, potem dochodzenie do siebie, powoli jakiś fullbody workout dla powrotu do żywych i ogolnorozwojówki, następnie znowu gardło szczypie i zbiera się w zatokach gnojówka na kolejne dwa tygodnie. Eeh idę się umówić do laryngo, bo będę się bał niedługo wychodzić na powietrze. Trzy przeziębienia w trzy miesiące, przy czym zero gorączki, mogę normalnie funkcjonować tylko wkurwia nos i głowa.

Odnośnik do komentarza

Spoko ja wróciłem do biegania, 4 tygodnie i ropień na pośladku :reggie: Całe szczęście przyjęli mnie do szpitala w środę, wykonali zabieg i w czwartek wypuścili do domu pod warunkiem ,że sobie sam dren wyciągnę w piątek rano. 

No ale zdążyłem schudnąć 4kg. 

 

Ciężko jest żyć po 30. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Spoko ja wróciłem do biegania, 4 tygodnie i ropień na pośladku :reggie: Całe szczęście przyjęli mnie do szpitala w środę, wykonali zabieg i w czwartek wypuścili do domu pod warunkiem ,że sobie sam dren wyciągnę w piątek rano. 

No ale zdążyłem schudnąć 4kg. 

 

Ciężko jest żyć po 30. 

Miałeś jakaś ranę na tym pośladku czy zupełny random?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciucha napisał:

Miałeś jakaś ranę na tym pośladku czy zupełny random?

 

Bez żadnej rany ale drugi raz w tym samym miejscu. Poprzedni raz 1.5 roku wcześniej, możliwe ,że było źle wyczyszczone. 

 

Co ciekawe w tym miejscu miałem od jakiś 15 lat zgrubienie, guzka pod skórą po tym jak spadłem na tyłek na hali w szkole średniej. Teraz jest już dobrze wyczyszczone więc może będzie dobrze. W środę kontrola i zlecenie wykonania USG po zagojeniu się rany. 

Godzinę temu, kanabis napisał:

Daj jakas fotke

 

Wstydzę się. 

 

56 minut temu, _Red_ napisał:

Czy to słynna pilonidal cyst przy kości ogonowej, czy cos na miękkiej części pośladka? :isee:

 

Nie, miękka część dupki ale niedaleko :pechowiec:

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Panowie miewał ktoś uczucie DOMS-ów na nogach jak dzień po mocnym treningu bez takiego treningu? Chodzi o to że już drugi raz w tym roku złapało mnie jakieś grypsko i czworogłowy po 2 dniach leżenia w łóżku dawał takie same oznaki jak po ciężkim treningu . Zauważyłem że mam ten problem tylko z czworogłowym i delikatnie czułem zastygłe łydki , zastanawiam się czy po tych +/- 10 latach ciągłych ćwiczeń plus chodzenia połowy dnia na nogach ciało może dawać takie sygnały czy to już te słynne wkraczanie w 30 lat gdzie moje ciało zaczyna się rozkładać.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Szarku z całym szacunkiem ale jeśli mnie potrafią boleć mięśnie po mojej robocie a właśnie wjeżdża 40tka to jak ciebie musi wszystko napierdalać. Ała. ;( Trzymaj się tam. :lapka:

Znaczy mordeczko wariaciku nie zrozumiałeś za bardzo o co mi chodzi albo po prostu zbyt chaotycznie to napisałem. Problem jest taki że jak jestem w ciągu czy pracuje te 5 dni plus ćwicze 5 dni nic mnie nie boli(może jakieś tam mniejsze naciągnięcia ale nic wielkiego) problem jest taki że wystarczy że 2-3 dni leże w łóżku i nogi mam jak po ciężkim treningu nóg , tak obolałe że nawet wejście po schodach to wysiłek. 

Odnośnik do komentarza

@SpacierShark123 To nornalne moim zdaniem. Ja pracuje fizycznie jakieś 20 lat, robota stojąco/dźwigająca + pozycje wymuszone. Kilka dni przerwy to katorga psychiczna i fizyczna. Dlatego ostatnio nawet w soboty robię a po powrocie w tygodniu do domu siadam dopiero koło 19. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Dzięki panowie dzięki wam nastał spokój w mojej duszy , czytając google opcje były dwie , przerost prostaty albo guz jajca.

Pamietam jak w szkole sredniej pojawil mi sie męt w oku. Google mowilo ze mam miesiac na uporzadkowanie wszystkich spraw zanim strace wzrok

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miewam takie okresy w życiu robola (szczególnie zimą), że boli mnie dosłownie wszystko z rana i jak popale to wkręcam sobie raka kości albo inne napisy końcowe w moim życiu. Później koło 10 jak się rozruszam w robocie nagle wszystko mija i okazuje się, że jednak będę żył i życie jest piękne. I tego się trzymamy!

 

Amen!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Byłem potem jeszcze u ortopedy który stwierdził że to wiezadlo raczej nie jest całkowicie zerwane i żeby wsadzić w ortezę na 2 tyg.

 

No i chyba miał rację, bo z łapa dużo lepiej, nawet na siłce już wracam do ćwiczeń z wykorzystaniem hantli, z odpowiednio śmiesznym obciążeniem z prawej strony, ale powoli do przodu.

 

Po 2 miechach poczuć pompę w bicu :obama: goty sprawa 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Już ponad tydzien bujam się z bólem w lewym bicepsie, który promienuje na przedramię,  ale tylko przy określonych ruchach. Nie mam nawet siniaka, a urad powstał po treningu,  na którym przyjąłem zdecydowanie za dużo mocnych sierpów na rękę. Ból co prawda zelżal z początkowych 7/10 na 4/10, ale nie jestem w stanie np podciągnąć się na drążku.  Z kolei wzniosy bokiem zrobię bez problemu. Ból pojawia się też,  gdy trzymam rękę wyprostowaną wzdłuż torsu i robię rotację w ten sposob, ze kciuk idzie do tylu. Podobnie dyskomfort pojawia się przy uginaniu ręki.

 

Jakieś pomysly?

Odnośnik do komentarza

Kilka miesiecy. Jak bylem z tym u rodzinnego to powiedzial zebym przestal cwiczyc :dafuq: No ale zmarl juz na raka pluc przez palenie fajek.

Przepisal skierowanie do neurologa. Jak poszedlem sie zapisac na nfz to jak mi rzucili termin to olalem sprawe.

 

Takze nie mialem wyjscia musialem zrezygnowac na pare miechow z niektorych cwiczen.

 

Mozesz sprobowac prywatnie ale w sumie nie wiem w jaki sposob mozna w takim przypadku pomoc? Jakies leki przeciwzapalne?

 

Kwestia tez tego czy czujesz tylko dyskomfort czy nie mozesz robic okreslonych ruchow. Ja np na codzien nic nie czulem ale jak probowalem zwisac na drazku albo wycisnac sztange na plaskiej pojawial sie paralizujacy bol blokujacy kompletnie ruch. 

 

Moze tobie szybciej przejdzie. Ja robilem najpierw przerwy tygodniowe lub dwu to chuja dawaly bo sie odnawialo. Olalem pare cwiczen no i po paru miesiacach juz bylo ok.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...