Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sprite napisał:

Te spigeny gówno straszne. Po 4 miechach tak case zżółkł, że nawet nie dało się zobaczyć białych plecków ajfona. Nie polecam.

 

Ja mam zupełnie inne zdanie, już nigdy nie kupie etui innego producenta. Jestem mega zadowolony, po 2 latach wyglada jak nowe. 

 

 

Co do tematu, trochę się pobawiłem iPhone 11 i ogólnie wszystko fajnie działa ale aparat to mnie rozczarował. Myślałem ,że nie będę musiał wymieniać swojego prywatnego telefonu a tu zdjęcia gorsze niż w zwykłej P20. Za to nagrywanie pierwsza klasa on ale telefon traktuję jako aparat który mam zawsze przy sobie a nie kamerę. Szkoda bo jednak muszę wydać trochę kasy na nowy prywatny telefon. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Koleś88 napisał:

Panowie iPhone 11 pro 64 Giga nówka za 3500 zł to warto? Mam Iphone XS Max ale po ponad roku chyba wole jednak coś nieco mniejszego, tego bym sprzedał, wiec w sumie nie musiałbym dużo dopłacić.

Niby warto, ale szybko zapełnisz te 64 GB zdjęciami/filmami, więc weź pod uwagę że będziesz pewnie potrzebował rozszerzyć pakiet GB i chmury.

 

Edit: Chodzi mi o to, że zdjęcia i filmy są w takiej jakości, że zajmują dużo miejsca na dysku.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Niby warto, ale szybko zapełnisz te 64 GB zdjęciami/filmami, więc weź pod uwagę że będziesz pewnie potrzebował rozszerzyć pakiet GB i chmury.
 
Edit: Chodzi mi o to, że zdjęcia i filmy są w takiej jakości, że zajmują dużo miejsca na dysku.

O to akurat się nie martwię. Mam IP Xs Max 64gb + dokupiony pakiet 50gb za 3,99zł/msc, sporo zdjęć, filmików, sam Spotify zajmuje mi 13gb itp. a wciąż mam ok 30gb wolnego miejsca.

Zastanawiam się czy po prostu nie poczekać na IP 12, zobaczyć co z tego wyjdzie i wtedy zmienić. Jak nie będzie nic dobrego poza zmianą wyglądu to najwyżej kolejny rok poczekam. Generalnie jestem mega zadowolony z xs max, czytelnosc, taki netflix czy yt też super ale jednak nastepny telefon wezme nieco mniejszy, bardziej „poreczny”.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...