Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Polska Estonia w Warszawie pewna na 90%, Chorwaci by musieli dzisiaj przejebać z Armenią, co w dalszym ciągu możliwe. Potem zwycięzca Walia - Ukraina/Finlandia/Islandia (tutaj chyba rzut monetą, czy jak :D?) Co to Uefa odjebało z ligą narodów i barażami to ja nie wiem 21 marca Polska- Estonia Warszawa 26 marca finał (gospodarz będzie losowany)
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    Dokładnie. AA i Rudy za aktorskie skille.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    Ale do nominacji do głównej nagrody pewnie niewiele zabrakło, bo to naprawdę kawał grywalnej gry jednak, z super postaciami i systemami, do tego w znanym uniwersum.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    2 nominacje dostała, dalej to więcej niż Starfield czy Hogwarts (1 i 0) więc nie tak, że całkiem pominięta.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    A to sporo odkrywałeś, ja jadę samo story, na razie 20h, ale chyba jeszcze sporo zostało do odkrycia. Podoba mi się, ale mam podobne odczucia, to kolejny bardzo dobry sequel, nie dziwię się jednak, że pominięto ją w nagrodach do goty itp. trochę brakuje większych zmian, ale dla fanów SW super.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Hehe, no Ci co ukończyli, już powiedzieli, zostali graficznie puryści, trzeba czekać na RT w wersji PC.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    Ile ci zajęło story?
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Gdzie ktoś w ogóle pisał, że nie widzi różnicy w 30, 40 i 60? Kolejny graficzny turysta ;). Albo klaty, albo picture Panie. I tak kolejne 140 postów o grafice poleci.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Gdyby było to samo, to nie byłoby inaczej, a tak nie jest to samo, więc jest inaczej, po to są tryby, żeby było różnie. Czyli podsumowując rozmazane gówno te nowe gry. Kiedyś to było
  10. Wrzuć Blood Armor, wtedy trzeba przynajmniej szybko klikać :D. Speedrun normalnie :). Ale fakt jak się trochę pobawi, to Galaxy też jest nieco prosty i tak na nim gram, bo najwyższy frustruje.
  11. W drugiej połowie gry walki są znacznie dłuższe, ten przełącznik" jest bardzo widoczny i związany z dużym wydarzeniem fabularnych. Wtedy poziom trudności Galaxy jest akuratny. No, jak to zwykle w jRPGach masz sprzęt do i wtedy już easy travel od lokacji do lokacji :). Ale pacing dla mnie ok, już zbliżam się chyba do finału, 26h na save.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Niestety poza paroma wyjątkami do tego nie doszło xD. To obrona wartości merytorycznej forum, a nie PS5.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Myślę po prostu, że temat graficznych trybów i tego, że gra nie jest Batmanem został już wyjaśniony na poprzednich 36 stronach, jest długo po premierze i lepiej byłoby czytać opinie o grze, a nie o tym, że gra nie jest Batmanem i ma o 3 piksele mniej, jak piszemy podobne posty o grach pecetowych to od razu lecą disy, a tutaj nie, bo to przecież gra konsolowa to zawsze można.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Konsekwencji na tym forum zero, miała być gadka o grze, tymczasem kilkanaście ostatnich postów, próćz Kmiota i Jakima jest o tym, że wolelibyście Batmana i grafika w 60 fps jest rozmazana.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Koledzy robią CW z tego tematu. A teraz już się nawet do goty grafiki przyczepili.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Akurat Batman to stracił, najgorzej oceniany i po prostu najgorszy Batman ze wszystkich. I to jest normalna opinia, a nie robienie CW na siłę. Może zmień sobie tryb na 40 fps, albo 30, jak tak Cię razi nagle grafika :(?
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Plugawy temat w Graczpospolita
    Może dlatego, że ostatnio zrobili "nagradzany" growymi malinami Święty Rów. Nie CD, ale studio Embracera.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Daffy temat w PS Vita
    1. Persona 4 Golden 2. Metal Gear Solid 3 3. Metal Gear Solid 2 4. Final Fantasy X 5. Killzone Mercenary 6. Rayman Legends 7. Uncharted: Golden Abyss 8. Wipeout 2048 9. Motortorm: RC 10. Salt and Sanctuary
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Kącik Sportowy
    Włosi z awansem, to znaczy najgorsze już za nimi i zapewne będzie min. półfinał na Euro:).
  20. A to teraz już wiadomo, że dla Ciebie Switch, tam w zasadzie wszystko masz fizycznie - ale konsola jest pod koniec swojego życia i nikt nie wie, jak będzie ze wsteczną kompatybilnością :). Gry w pudle na PS5 są jednak na ogół tańsze, a na pewno szybciej tanieją (zwłaszcza jak jesteś typem kupca olx na exy). PS5 ma dodatkowo Portal, ale nie ma szans na granie na nim w chmurze, tylko w lokalnym wifi.
  21. Nie błąd, ale temat od przemyślenia, sam przed nim stawałem i cieszę się z 7900 XTX, do tego był sporo tańszy :). Jako alternatywę brałem pod uwagę all in w 4090, 4080 właśnie dalej, ze względu na ten stosubek ceny. Ogólnie to są małe różnice i kwestia oferty dnia itp. jak ktoś patrzy na budżety. Co do procka 7800 x3d, 5800 x3d (jak stary chipset) to jest akurat obecnie no-brainer.
  22. Jak nie interesują Cię Mariany i Zeldy, tylko bardziej gry multiplatformowe i możliwość gry przenośnie w dużo lepszej jakości grafiki we wszystkie gry ze Steama - polecam Steam Decka LCD, obecnie do wyciagniecia w podobnej cenie jak Switch. Mam jednego na sprzedaż nawet. Priv jak coś :).
  23. 24 GB VRAM to nie tylko 4090... Poczytaj sobie o rasteryzacji i zasobożernosci na VRAM w grach UE5. Karty są obecnie drogie, ale 4080 wcale nie jest ani najlepsze w wydajności, ani w cenie/jakość, ani nie jest przyszłościowa, że względu na ten przycięty mocno VRAM. Czemu Nvidia nie zrobiła rewizji 24? No nie muszą, mają dobry marketing... Podtrzymuję 4090 albo 7900 XTX to lepsze wybory cena/jakość, dopiero potem 4080 i 7900 xt. To dziwny czas, kiedy karty high end są relatywnie tanie w stosunku do ich uciętych odpowiedników.
  24. @Donatello1991 Tutaj fajnie widać jakim potworem jest 7800X3D i to tego tańszy:).
  25. Panowie nie nabierajcie się na ten marketing NVidii, wiem, ze teraz można szybko zmienić sprzęt, ale te 16 GB to NAPRAWDĘ już za chwilę będzie problem :).

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.