KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Steam Deck
Wydaje mi się, że nowy sweet spot dla single player to bedzie 45FPS/90Hz. Z ty Diablo to jestem trochę wkurwiony, bo zawsze chciałem to mieć przenośnie, ale mam wersje battle net PC i nie chce mi się płacić tym typom z Blizzarda 2x, jakby to była inna firma to jeszcze, ale super to pewnie śmiga na SD :).
-
RoboCop: Rogue City
O kurde to jest Robocop? Wygląda jak CP albo Matrix.
-
Lies of P
2vs1 to marzenie wielu, ale w grach komputerowych tak nie można robić. .
-
Steam Deck
Kilka razy mi się rozładował i wtedy rzeczywiście musiałem kilka minut czekać na kablu na rozruch, nie wiem czy dalej tak jest. To jeszcze na LCD I starym sofcie.
-
Steam Deck
Mam oba w macie, więc nie widzę różnicy xD. Tutaj masz filmik, naprawdę kwestią preferencji.
-
Steam Deck
Ja dlatego nie naklejałem na matowe LCD, na matowe OLED zrobię podobnie.
- Steam Deck
- The Last of Us Part II
-
GTA VI
Porównamy wizję z pre-alpha leaków z prawdziwymi.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To about me jest właśnie po to, żeby ten nick kolegi nie działał. To jest w pełni bezpieczne.
- DualSense i PSPortal
-
Reprezentacja Polski
To jest niemożliwe, żeby mieć takiego farta, no ale dla nas nie ma słabych drużyn w Europie xD.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Hmm dziwne u mnie zawsze exo śmiga nawet lepiej niż sam PSN w PS5. Ale mam opcję Premium lifetime tam (w sumie to polecam, fajny ziomek to obsługuje, uczynny i zapaleniec). Premium ma autoskany ciągle i bez reklam. @drozdu7 napisz bezpośrednio do ziomka na PW w ichniejszym forum
-
GTA VI
Nieprawdziwy screenshot z bohaterami GTA VI
-
DualSense i PSPortal
Pisałem milion lat temu nawet magisterkę o WiFi w komorze rewerberacyjnej siedząc setki godzin z mikrotikami, b/g/n/ac (dalej nie było jeszcze) i innymi cudami - temat rzeka, dlatego nie lubię streamingu w grach i jakoś nie mogę się przekonać, byle pierdnięcie i obraz może wystrzelić, albo się rozmazać. Zawsze to jednak będzie ta gorsza alternatywa w gamingu, co innego rzeczy, które możesz sobie zbuforować, a co innego gierki.
-
Reprezentacja Polski
Za 37 minut wszystko będzie jasne. W sensie kto z kim :). Telefony pójdą w ruch.
- The Last of Us Part II
-
Steam Deck
- Persona 5
- Persona 5
- Alan Wake II
Też myślę, że coś będzie w którymś DLC jeszcze nim, zobaczymy.- Alan Wake II
Door to przecież lustrzana wersja , podobnie jak szeryf, Lance nie mógł zagrać z wiadomych przyczyn, ale to jeszcze dodatkowo zagmatwało temat :D. Mr. Hatch- Persona 5
Strikers był ok, Tacticę pewnie też w końcu ogram, ale na tańczenie mam wyjebane. Co do P6 to pewnie 2026 najszybciej, przecież jeszcze P3 Remake i przede wszystkim Metaphor, więc Atlus ciągle coś ciekawego wydaje.- Steam Deck
Nie porównujcie proszę OLEDA Decka do Vity, Vita jest nieśmiertelna. Ten ekran był zrobiony przez kosmitów z Sony Center.- The Elder Scrolls V: Skyrim
Pamiętaj o Enderal, jak grałbyś na jakimś czymś ze Steamem, to lepsze niż Skyrim.