KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
STARFIELD
Tak, to była dla mnie dobra/bardzo dobra gra 8/10 i nie miałem dysonansu poznawczego - od początku to była taka gra - niemniej jednak to dalej duży zawód, jak u większości spowodowane dosyć nierealnymi oczekiwaniami. Nie rozumiem, pisałem nawet recenzję zaraz po przejściu tutaj oceniając na takie 8/10 dla fana gier Bethesdy, jakim jestem i także to był wtedy zawód, z szerszej perspektywy nie tylko dla mnie. Dobra gra ogólnie i czekam na DLC, słaba gra jak na oczekiwania budowane przez Bethesdę, a właściwie Microsoft od czasu przejęcia, czyli od wielu lat. Presja oczekiwań zbudowana została nawet nie właśnie przez Bethesdę, bo to taka "Bethesdowa" zwykła ich gra, ale przez sam Microsoft, ciężar ambicji nie został dźwignięty, stąd na Steam mamy wciąż, mimo upływających dni mixed, a nie vastly positive. Niemniej jednak jak z F04 DLC będzie ogrywane i pewnie zapewni lepsze wrażenia, niż podstawka, wiedząc z czym ma się do czynienia .
-
Cyberpunk 2077
Dawid "Gracz" xD
-
Alan Wake II
DLC będzie sztuk 2, jak w Control, było to wiadomo od początku istnienia Remedy, masz od razu w wersji Dulux dostęp również i info. Nic nie było naciągane. W DLC też nie rozwiążą tych wątków, byłbym zdziwiony, jakby nie pogmatwali tego jeszcze bardziej przed trójką, to nie jest gra z konkluzjami w dzienniku misji xD. OMG - Twin Peaks też Lynch zakończył dla zgonu i czekałeś 25 lat na sequel? Tak miało być i to ma sens w tej gierce.
-
Death Stranding 2 On The Beach
Dokładnie, pewnie skończy się na Kameo. ALe wydaje mi się, że jeszcze nie odkryto wszystkiego. Shioli Kutsuna i Elle Fanning z nowych postaci potwierdzono tylko. No i wiadomo z jedynki, że niektórych z podstawki zabraknie.
-
Death Stranding 2 On The Beach
Byłe przesłanki, ale rzeczywiście żadnego oficjalnego info do tej pory. Podobnie jak z Chalametem, może to rzeczywiście tylko zwiedzanie biura xD.
-
Reprezentacja Polski
Jak trafimy na Ukrów to nie dość, że z nimi to jeszcze w Niemczech możemy grać, bo oni chyba grają wiekszość meczów na niemieckiej ziemi, źli somsiedzi.
-
Death Stranding 2 On The Beach
Jedyneczka grubo ponad 10 baniek sprzedanych, więc będzie dobrze. Poza tym, dokładnie, myślę, że niektórzy to sami idą do Hideo, a nie on do nich.
-
Marvel's Spider-Man 2
Jak na babę superherosa to rzeczywiście słabo, ale nie przesadzajmy, że to aż tak przesądza o wizualnym i fabularnym odbiorze gry :).
-
Reprezentacja Polski
Tutaj nie chodzi o niespodzianki, mamy tylko 33% szans, że Ukraina będzie w naszym "koszyku", potem jeszcze musi pokonać Walię.
-
Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Bij miniony najpierw, levelować możesz, ale to czasochłonne na tym etapie, w trybie casual powinieneś dać radę na tym 21-23. To z tego co pamiętam najtrudniejsza walka w grze :).
-
Marvel's Spider-Man 2
Nie bede obrazal niczyich poglądów po wczoraj w tym temacie, ale chłopaki jesteście uprzedzeni do MJ, grafiki i Sony!!!
-
Star Wars Jedi Survivor
O kurde finalne chaptery to było grube doświadczenie. Zmieniam zdanie - jedna z 6 najlepszych gier roku i mega niedoceniony tytuł. Niby bezpieczny sequel, ale jednak było warto, gra się lepiej i jest zawidziwajaco liniowo pod koniec, co mi się zajebiscie podobało, bo już w połowie gry ten Koboh mnie trochę męczył. Fantastyczne story bitsy pod koniec podbijają wrażenia o tym, jak powinno się robić gry o SW. 9/10
-
Reprezentacja Polski
Kolejny zadaniowiec turniejowiec Dzięki niemu mamy więcej meczów przed Euro do trenowania taktyki.
-
Death Stranding 2 On The Beach
Kojima ma chyba lekko wyjebane na te statystyki xD.
-
The Elder Scrolls V: Skyrim
PC > VR > Deck (kołderka) > PS5 > XSX > Switch :). PS4/XBONE można PS3/X360 omijać, chyba, że chcesz oryginalne doświadczenie
- STARFIELD
-
STARFIELD
Kiedy pokażą jakieś teaser do fabularnego DLC, już powinni zapowiedzieć, wszyscy już dawno ograli, a gra umiera. Może na TGA ? Wciąż liczę, że dostaniemy coś pokroju Far Harbour, a nie jakieś popłuczyny i fetch questy. Przy grze bawiłem się dobrze, ale z perspektywy czasu, nie wiem dlaczego była tak słaba.
-
Avatar: Frontiers of Pandora
To prawda, już 5 lepsza była.
-
Reprezentacja Polski
39 lvl, a wciąż z tego co widziałem gra w kadrze i lidze Estońskiej.
-
Marvel's Spider-Man 2
Taa, z tą pałką to było hmm dziwne, może w DLC, w jedynce Kobiety Kot tam było trochę.
-
SAINTS ROW - cała seria
Szkoda, SR3 (4 już mi nie podeszła) to była dobra gierka, a tutaj od zapowiedzi było widać gówno i wyszło gówno. Pewnie to koniec serii.
-
Alan Wake II
- Reprezentacja Polski
Przeczuwam awans na Euro i 1/8 finału z Francuzami po awansie z 3ciego miejsca różnicą zołtych kartek xD.- Avatar: Frontiers of Pandora
Czemu nie 6:)?- Star Wars Jedi Survivor
Tak, ale Rudy też spoko i wiadomo główna rola. Pamiętam, że w Jedi Fallen Order traktowałem go jak "Rudego Jedi", a teraz jakoś tak mi bardziej pasuje ten "Jedi" do niego. - Reprezentacja Polski