Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Dawid "Gracz" xD
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    DLC będzie sztuk 2, jak w Control, było to wiadomo od początku istnienia Remedy, masz od razu w wersji Dulux dostęp również i info. Nic nie było naciągane. W DLC też nie rozwiążą tych wątków, byłbym zdziwiony, jakby nie pogmatwali tego jeszcze bardziej przed trójką, to nie jest gra z konkluzjami w dzienniku misji xD. OMG - Twin Peaks też Lynch zakończył dla zgonu i czekałeś 25 lat na sequel? Tak miało być i to ma sens w tej gierce.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    Dokładnie, pewnie skończy się na Kameo. ALe wydaje mi się, że jeszcze nie odkryto wszystkiego. Shioli Kutsuna i Elle Fanning z nowych postaci potwierdzono tylko. No i wiadomo z jedynki, że niektórych z podstawki zabraknie.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    Byłe przesłanki, ale rzeczywiście żadnego oficjalnego info do tej pory. Podobnie jak z Chalametem, może to rzeczywiście tylko zwiedzanie biura xD.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Jak trafimy na Ukrów to nie dość, że z nimi to jeszcze w Niemczech możemy grać, bo oni chyba grają wiekszość meczów na niemieckiej ziemi, źli somsiedzi.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    Jedyneczka grubo ponad 10 baniek sprzedanych, więc będzie dobrze. Poza tym, dokładnie, myślę, że niektórzy to sami idą do Hideo, a nie on do nich.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Jak na babę superherosa to rzeczywiście słabo, ale nie przesadzajmy, że to aż tak przesądza o wizualnym i fabularnym odbiorze gry :).
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Tutaj nie chodzi o niespodzianki, mamy tylko 33% szans, że Ukraina będzie w naszym "koszyku", potem jeszcze musi pokonać Walię.
  9. Bij miniony najpierw, levelować możesz, ale to czasochłonne na tym etapie, w trybie casual powinieneś dać radę na tym 21-23. To z tego co pamiętam najtrudniejsza walka w grze :).
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Nie bede obrazal niczyich poglądów po wczoraj w tym temacie, ale chłopaki jesteście uprzedzeni do MJ, grafiki i Sony!!!
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    O kurde finalne chaptery to było grube doświadczenie. Zmieniam zdanie - jedna z 6 najlepszych gier roku i mega niedoceniony tytuł. Niby bezpieczny sequel, ale jednak było warto, gra się lepiej i jest zawidziwajaco liniowo pod koniec, co mi się zajebiscie podobało, bo już w połowie gry ten Koboh mnie trochę męczył. Fantastyczne story bitsy pod koniec podbijają wrażenia o tym, jak powinno się robić gry o SW. 9/10
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Kolejny zadaniowiec turniejowiec Dzięki niemu mamy więcej meczów przed Euro do trenowania taktyki.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    Kojima ma chyba lekko wyjebane na te statystyki xD.
  14. PC > VR > Deck (kołderka) > PS5 > XSX > Switch :). PS4/XBONE można PS3/X360 omijać, chyba, że chcesz oryginalne doświadczenie
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    To już nie można się dobrze bawić przy grze max 8/10? Która miała być grą 10/10 i była reklamowana ostatnie 100 lat? To niech zrobią coś jeszcze ręcznie i lepiej, głównym problemem tej gry jest, że większość nie zrobili ręcznie :D.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Kiedy pokażą jakieś teaser do fabularnego DLC, już powinni zapowiedzieć, wszyscy już dawno ograli, a gra umiera. Może na TGA ? Wciąż liczę, że dostaniemy coś pokroju Far Harbour, a nie jakieś popłuczyny i fetch questy. Przy grze bawiłem się dobrze, ale z perspektywy czasu, nie wiem dlaczego była tak słaba.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Daffy temat w Ogólne
    To prawda, już 5 lepsza była.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    39 lvl, a wciąż z tego co widziałem gra w kadrze i lidze Estońskiej.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Taa, z tą pałką to było hmm dziwne, może w DLC, w jedynce Kobiety Kot tam było trochę.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na easye temat w Ogólne
    Szkoda, SR3 (4 już mi nie podeszła) to była dobra gierka, a tutaj od zapowiedzi było widać gówno i wyszło gówno. Pewnie to koniec serii.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Przeczuwam awans na Euro i 1/8 finału z Francuzami po awansie z 3ciego miejsca różnicą zołtych kartek xD.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Daffy temat w Ogólne
    Czemu nie 6:)?
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    Tak, ale Rudy też spoko i wiadomo główna rola. Pamiętam, że w Jedi Fallen Order traktowałem go jak "Rudego Jedi", a teraz jakoś tak mi bardziej pasuje ten "Jedi" do niego.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Na pewno jak Ukry, które mają 33% szans, że w ogóle zagrają z Walią to będą naszym najgorszniejszym przeciwnikiem, aktualnie według mnie lepsza dryzyna niż nasza, ale do marca jeszcze czas na treningi.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.