Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna drukarnia się zesrała. Może powinni wrócić do starych czasów współpracy z Elanders Polska? Cena +5 zł w górę to nie dużo. Ale pewnie znajdą się dusigrosze i opuszcza pokład PE. Na szczęście cena na już opłacone prenumeraty nie wzrośnie. I chyba w sumie dobrze, że przed ostatnią podwyżką przedłużyłem prenumeratę i mam jeszcze półtora roku w starej cenie hehe. Druga sprawa, że PE wykańcza (;)) drukarnie jedna po drugiej i już nie będzie kto miał drukować szmatławca :[

Odnośnik do komentarza

Będzie trupa reanimować, widocznie za dużo kasy ma z patronite psxa. Albo może kolejna zbioreczka na magazyn?

 

5zl to mała podwyżka, mogli dać 10 bo kto ma odpuścić kupno to odpuści i tak. Sam już raczej nie kupuje i nie kupie, chociaż w zeszłym roku sporo numerów wziąłem mimo wszystko. Pc w magazynie, teraz podwyzka, jakieś słabe teksty od ludzi z pixela to nie dla mnie. Wolałbym też opcje 100stron niż 116 z wyższa cena. 

Odnośnik do komentarza

Mi tam wsio ryba. 100 czy 116 stron, 20 czy 25 w cebulionach. Tylko oni zostali i robią to bardzo dobrze...

Może i stary sentymentalny dureń ze mnie, ale dalej chcę gazetkę z tekstami Rogera, Piechoty, Adamusa, Kaliego, Myszaqa, HIVa, Dżuja i reszty. Niech jest co ma być i wybaczę nawet Robertowi. xD

PS. Niech Monika wróci do pisania. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może by tak wywalić w końcu te marnotrawstwo papieru w postaci drukowania obrazków na całą stronę przed artykułem? Ktoś pomyślał o tym, czy przerasta możliwości?

Zejdzie do 100 stron, a na jakości nie straci.

 

Edit:

Dodatkowo możecie wywalić ten komiks dla pixelowców.

Edytowane przez sph!
  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, ale ja jestem z tych co wola mniej stron niż np miałbym płacic 35 zl za 200 stron. Po prostu nie jaram się już tak grami jak kiedyś by czytac od deski do deski. Poza tym nie mam tez tyle wolnego czasu co w czasach ps3 na przykład. 
Kupuję tez cd-a, ale to raczej na zasadzie że wspieram prasę grową, bo czytam tam może z kilka tekstów na numer. 

Odnośnik do komentarza

Lata temu, jak jeszcze kupowałem szmatławca bożego, to na wyjazdach razem z psp ratował mi życie. Dwa tygodnie bez konsoli stacjonarnej wtedy to było nie lada wyzwanie dla gracza z krwi i kości ;) a tak to czytanko do porannej, czy popołudniowej kawki. Sesyjki w gta. 

 

A teraz?

Mam na imię Steam Deck i zaorałem branżę. Poza tym c00rewskoumilam przeloty samolotem i nudne popołudnia w hotelach :|

Edytowane przez Crazy Horse
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Crazy Horse napisał:

Co ogrywasz wgl? I czy jakieś nowości, czy tylko sentyment?

No właśnie, ja już nawet nie gram!

chyba się wypaliłem jako gracz. Ok, zbieram gierki na retrokonsole evercade, czasem odpalę 3DSa… mam jeszcze xboxa series, ale kurz zbiera, bo nie mam już gamepassa. Recepta na sukces? Pozbyc się wszystkich klamotów i kupić ps5 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Recepta na Twoją dolegliwość, to po prostu grać w gry.

Rozumiesz?

Grać w mobilki na fonie, retro na emu, oryginały na prawilnym c64 :) wgrywane z kasety?  A mam takowe i magnetofon. Odnośnie zasilacza, to grzał się pamiętam i kładłem go przy balkonie bo tam podłoga najchłodniejsza.

Pożerać full wersje, dopracowane -   dejs gonów i inne death strandingi  ileż tego jest.

Wiem  z tatuśkowych wypadów 2005, 20010 - że np 

 stare, dobre  space invaders extreme na psp to yebany mistrz.

 

Edytowane przez Crazy Horse
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2023 o 10:16, Ukukuki napisał:

To wydanie Pixela na PH to będzie jeden numer specjalny. Robili już tak kilka razy z innymi trupami przecież. 

 

W tym roku dawali tym z najdroższymi biletami po prostu ostatnie 3 numery, które już miałem z prenumeraty, więc już wolę te specjalne wydania.

Odnośnik do komentarza

Nie będę pisał w temacie nowego numeru, ale odebrałem wczoraj sobie ze skrzynki nowego Extrima.

Kupiłem prenumeratę premium, a żadnego kartonika nie ma, tylko zwykła folia :/  fajnie że szybko dotarło, ale wolę usztywnione, za to płaciłem więcej. 

Właściwie to zostałem namówiony do tej prenumeraty, ale to kiedyś opowiem <zaciąga fajkę>

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

Nie będę pisał w temacie nowego numeru, ale odebrałem wczoraj sobie ze skrzynki nowego Extrima.

Kupiłem prenumeratę premium, a żadnego kartonika nie ma, tylko zwykła folia :/  fajnie że szybko dotarło, ale wolę usztywnione, za to płaciłem więcej. 

Właściwie to zostałem namówiony do tej prenumeraty, ale to kiedyś opowiem <zaciąga fajkę>

Również mam pack premium a była w zwykłej folii.. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Po raz trzeci (w ciągu 6 miesięcy) nie otrzymałem zaprenumerowanego numeru PSX (tym razem nr 312). Po złożonej reklamacji numery były dosyłane. Docierały one do mnie prawie miesiąc opóźnione!

Zapłaciłem 370 PLN za priorytet i opakowanie premium, jednak dwa ostatnie numery otrzymałem bez niego. 

Czy prenumeratorzy często muszą się upominać o wysyłkę? Na maila nikt nie odpisał. Jestem bardzo rozczarowany tak słabą obsługą klienta.

Gdzie pisać? Z kim się kontaktować? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, darlon napisał:

Czy prenumeratorzy często muszą się upominać o wysyłkę? Na maila nikt nie odpisał. Jestem bardzo rozczarowany tak słabą obsługą klienta.

Gdzie pisać? Z kim się kontaktować? 

Przez 3 lata tylko jeden numer mi zaginął, ale jak się upomniałem, to wysłali priorytetem na drugi dzien.

O ile jeszcze pracuje to najlepiej pisac do pani Marlenki, tutaj już nawet naczelny ma wypierdolone w forum i nikt tu nie zagląda poza paroma zgredami.

mkwiatkowska@idea-ahead.com

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...