Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci za odpowiedź. Dopiero od miesiąca gram na ps4 choć gry na nie kupowałem okazjonalnie od dwóch lat. Dopiero nie dawno udało mi się w końcu powiedzmy że zamknąć temat gier na ps3 które miałem ukończyć (była baaardzo długa przerwa w graniu na czymkolwiek i zaległości nazbierała się masa), więc postanowiłem w końcu zakupić ps4 i znowu obudził się we mnie nałogowy gracz. Okazało się jednak że niektóre gry które kupiłem kiedyś, mają już "przeterminowane" kody. Tak wyszło, niestety musiała być dłuższa przerwa od grania i dopiero teraz będę przechodził kolejne gry na ps4. Dark souls to był dla mnie geniusz więc druga część na pewno mnie nie zawiedzie ale teraz będę już zawsze pytał dla pewności czy można spokojnie kupować używkę. Jeszcze raz dzięki. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem w tę edycję, nie mam raczej żadnych negatywnych wspomnień z tą lokacją. To znaczy ok, samo wyjście, jak walczysz z jednym rycerzykiem i już kolejny podbiega... Ale mogę sobie wyobrazić, że przy niektórych sposobach gry może być irytujące to, z jak daleka na ciebie biegną ci rycerzycy i że stoją łucznicy. Może o to chodzi. No ale to RPG. Większość rzeczy zależy od tego jak grasz, co masz.

 

 

Teksty że Dark Souls jest "uczciwe" są dla mnie oczywiście śmieszne, w życiu nie widziałem przekonującego argumentu za tym. No nie są, nie dla ludzi mających ograniczoną ilość czasu w życiu i mający jakieś inne zainteresowania w życiu warte czasu poza gierkami. Czy to dobrze czy źle to inna sprawa. 

 

Uczciwy to jest Tekken. Ty grasz Xiaoyou, przeciwnik gra Xiaoyou, obaj wiecie co i jak, możecie robić to samo na tych samych warunkach. No z czasem może to się robić mało ciekawe.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ukrywajmy tego, Dark Souls 2 to najgorsza część serii i to długością zweihandera. Bossów z jedynki do teraz pamiętam, a w dwójce kojarzę z kilku maksymalnie. Lokacje bez ładu i składu, pod względe level designerskim jak i wizualnym. Sterowanie też gorsze. Za dużo gangbangów bez pomyślunku. Na plus Majula i kilka pomysłów. 

 

Ale nawet najgorsze Soulsy to wciąż dobra gra. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z opóźnieniem łapie postać sprint kiedy regeneruje staminę względem DkS1 to było to, co rzuciło mi się od razu w oczy przy dwójce względem jedynki. Grałem tylko na PC zaznaczam.

 

ogqozo dobrze prawi i przed nim też niejeden już to zresztą pisał. Gank Souls II już wystarczająco udowodnił, że pojęcie "uczciwa" w tej serii dawno jest nieaktualne i bardzo dużo leży w tym jak gramy bo nasze opinie będą bazować tylko na naszych doświadczeniach.

 

Szkoda:( 

 

Grę którą nienawidzę i jednocześnie bardzo lubię kupić dwa razy - deal życia.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dawno temu platyna wbita w Dark Souls 2, ograne na PS3 dodatki. Teraz gram w SOTFS na PS4 i nie widze tych nie fair gang upow. No moze poza Rat Vanguard ale tam szczurki byly na 1 hita. Przeciwnikow ktorzy stoja w grupach mozna pojedynczo za pomoca luku wyciagac. W Heide's Tower nie mialem zadnego luku/kuszy i przeciwnicy lapali aggro grupa. Tam mozna jednak cofnac sie odpowiednio daleko i ryceryzki traca aggro 1 po 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...