Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy na Europejskim/Polskim PlayStation Store można już zakupić coś na PS4 z poziomu www? Czy dopiero 29.11 oferta PS4 pojawi się w Store?

 

http://www.ppe.pl/news-25472-europejski_ps_store_na_ps4_juz_dziala___gry_za_ponad_300_zlotych_.html

 

na store.sonyentertainmentnetwork.com nic nie ma

 

 

 

No dlatego pytam. Wygląda na to, że na razie z poziomu konsoli PS4 działa Europejski/PL Store. Oby tylko nie był jakiś zonk, że Store przez ww zacznie działać ze sporym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zapowiedzieli jakieś bezprzewodowe słuchawki dedykowane do PS4, czy na razie cisza?

Gdzies w gazetce z eventow o PS4 widzialem, jak znajde to zrobie zdjecie i tu wkleje.

Ale wygladaly na Pulse po face liftingu.

Szukaj ja chce widzieć czy pozbyć się swoich Pulse czy może zostawić.

Ja swoje zostawiam
Odnośnik do komentarza

Wsparcie Pulse Headset dla PS4 pojawi sie w styczniu

 

 

Podczas transmitowanego na żywo pokazu możliwości peryferiów, jakie możemy podpiąć do PlayStation 4, jeden z przedstawicieli Sony odpowiadał na pytania fanów, którzy ciągle wahają się z przesiadką na nową generację konsol.

Z toku rozmów można wywnioskować m.in., że większość operacji stojących za działaniem PlayStation Camera odbywa się po stronie PlayStation 4, aniżeli samej kamery. Jednak ciekawszą rzeczą była wzmianka o tym, że wsparcie dla Pulse Headset od Sony, zostanie umożliwione na PlayStation 4 już na początku 2014 roku.

Każdy posiadacz tego zestawu będzie mógł go wtedy w pełnie wykorzystać, nie bacząc na dotychczasowe utrudnienia. Zapraszam do zobaczenia całego zapisu transmisji - fragment o Pulse Headset pojawia się około 17 minuty i 30 sekundy materiału:

 

 

 

http://www.pssite.com/news-29640-wsparcie_pulse_headset_dla_playstation_4_pojawi_sie_w_styczniu.html

 

moje pytanie brzmi co z wcześniejszą wersją tego HS'a?

Odnośnik do komentarza

dApo i marekjw2523: Chodzi Wam o Wireles Stereo Headset 7.1? Jeśli tak to moim zdaniem też będzie - swego czasu tez się zamotałem o co chodzi wszystkie te wireless to tak naprawdę są imo Pulse...

 

W spoiler daje bo duże:

 

 

To jest Pulse Headset (chociaż na kartonie tego nie ma napisane - wersja USA - sam mam taki model): Wtedy Sony nie stosowało nazwy Pulse.

sony-ps3-wireless.jpg

 

 

Jak wyżej - identyczny headset sierowany na UE w tym Polskę

35lu2kj.jpg

 

 

 

To jest Puls headset - Sony po prostu zaczęło stosować tą nazwę:

headset-wireless-stereo-sony-71-virtual-

 

 

A to jest Pulse Headset Elite Edition:

cc9a6cae7f0ceb51e07107daeffe9344.jpg

 

 

 

I każdy z nich wg. FAQ Sony ma działać:

What PS4 software features have been announced, but won’t be available at launch in North America?
Below is an overview of certain features that have been announced that will not be available when PS4 launches in North America.

  • Share controller via the internet to assist a friend
  • Suspend/Resume mode
  • Wireless Stereo Headsets support
    • Wireless Stereo Headset
    • Pulse Wired Stereo Headset
    • Pulse Wireless Stereo Headset Elite Edition

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/

Warto tutaj zaznaczyć że w FAQ wyraźnie napisali pierwszą nazwę tego modelu (bez dopisku Pulse) - więc imo będzie działać :)

 

Ten drugi wymieniony: wired stereo headset też istnieje lecz osobiście nigdy go nie widziałem w żadnym sklepie:

 

 

7977549260_fc16a08c19_z.jpg

hqdefault.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania, orientuje się ktoś czy konsola czyta rozszerzenia filmów .mkv oraz napisy .txt oraz czy istnieje możliwość oglądania na konsolowej przeglądarce  streamów na żywo na jakieś stonce? np. mecze Ligi mistrzów

Pytałem ale nikt nie odpowiada, trzeba czekac do czwartku na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania, orientuje się ktoś czy konsola czyta rozszerzenia filmów .mkv oraz napisy .txt oraz czy istnieje możliwość oglądania na konsolowej przeglądarce  streamów na żywo na jakieś stonce? np. mecze Ligi mistrzów

 

Prawdopodobnie samodzielnie nie będzie w stanie odczytać takich plików. Ale jeśli będzie obsługiwać serwer DLNA to wówczas będziesz mógł ściągać takie filmy na dysk komputera a następnie uruchamiać na ps4 przez DNLA.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania, orientuje się ktoś czy konsola czyta rozszerzenia filmów .mkv oraz napisy .txt oraz czy istnieje możliwość oglądania na konsolowej przeglądarce  streamów na żywo na jakieś stonce? np. mecze Ligi mistrzów

 

W tym momencie podobno nie czyta nawet rozszerzeń .avi, więc na .mkv obecnie nie ma co liczyć. Mam nadzieje, że dodadzą to w przyszłości zwłaszcza, że telewizory sony z tego roku  radzą sobie bez większych problemów z .mkv.

Odnośnik do komentarza

Panowie i panie - jeśli są takowe.

Tak analizuję ostatnie doniesienia czy też wypowiedzi z obozu Sony i się zastanawiam, czy znów miliony graczy - w tym i ja - będzie zawiedziona i zacznie się krokodyli płacz. W czym rzecz?

 

Parę tygodni temu Adam Boyes oznajmił, źe w ciągu najbliższych 6 miesięcy, Sony może zapowiedzieć wskrzeszenie, wznowienie, przywrócenie (jak zwał tak zwał) przynajmniej jednego mega, ale to mega tytułu. Dodał, że na szczycie ich listy są Yakuza (pewnie chodzi o 5 cześć po angielsku) oraz.........nie nie nie! Proszę! Znów grają na moich emocjach. Czemu oni mi to robią?

Shenmue!!! Kolejne nadzieje, ile to już lat!?

 

Co z tego każdy powie? Tyle już o tym było. Tak, ale....pojawiła się informacja, ze podczas marcowego GDC, godzinny panel o Shenmue (ładnie to nazwano post-mortem) będzie mieć sam Yu Suzuki oraz jego przyjaciel Mark Cerny, który będzie tłumaczył wywód Yu z japońskiego na angielski, a obaj są przy tym kumplami. Ciekawe w tym wszystkim jest to, że będzie to miało miejsce w połowie marca, czyli 5 miesięcy od czasu kiedy Boyes zaczął się dzielić ze światem swoimi pomysłami o markach, które Sony chce dać graczom powrotnie. Czyżby!? Nie, nie. Nieeeeeeeeeee. Kolejnego zawodu moje serce już nie wytrzyma. Ale cholera!? Godzinę gadać o trupie!?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...