Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raven ja to przejechalem 1 raz ;)

No ale masz juz duzo wprawy, ja PS4 mam od paru tygodni i z rana jeszcze gralem w FH3 ;). Wynik calkiem niezly wykreciles, bo nizej jak 1:11,4 nie umialem zejsc. Miewalem dobre pierwsze pol okrazenia i potrafilem spieprzyc ostatni zakret. I tak jak mowie, na dluzsza mete to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Raz sie przejechalem i ci powiem, ze raven potencjal by w tobie byl. Bylem pewny ze znajac trasy to jednym przejazdem bez popity polkne nowych s tu czas serio porzadny

A dziękuję :hi:. Przygodę z forumkiem zaczynałem od mistrzostw w GT4, które właściwie polegały dokładnie na tym samym. Co prawda szorowałem zazwyczaj koniec listy, a na czele byli Grzech,uj, Piotr B i jeszcze jakaś użytkowniczka, ale nie pamiętam nicku :(. No, ale złapałem wtedy trochę bakcyla jak wpaść w ten trans jeżdżenia tej samej trasy coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Panowie, odpaliłem w końcu DC po kilku miesiącach, miałem wymaksowane (gwiazdki) wszystkie toury z podstawki i kilka z dlc, ok 700/1134 gwiazdek. Teraz odpalam a tam 1 wyścig gry automatycznie mi się włączył, którego nie mogłem wyłączyć. Myślę, może jakas aktualizacja i trzeba skończyć. Po wyścigu patrze a tam wyzerowane wszystkie toury, żadnej gwiazdki ani w podstawce ani w dlc. Level 59 normalnie mi pokazuje, lvl klubu również. Gdy wchodzę w jakiś wyścig, to normalnie moje stare czasy przejazdu pokazuje itp. Da się jakoś przywrocić te gwiazdki, czy już lipa/ :<

Odnośnik do komentarza

Mam jakies savy w chmurze z 19.04.16 wiec chyba by sie zgadzalo...

 

Jest tam: postepy i ustawienia gracza, duchy i dane powtorki. Pobrac je, nadpisac z obecnymi i powinno zadzialac?

 

Nie powinno to automatycznie korzystac z tych savow z dysku internetowego?

 

Dobra, dzieki stary ! Po nadpisaniu plikow, wszystko gra i gwiazdki wrocily :obama:

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Przyjąłem Wełnę do znajoych i tak jak zazwyczaj bywałem na szczycie listy znajomych jeśli chodzi o wyniki (czasami Emet czy kermit wykręcali coś lepszego, żeby nie było), tak teraz np. w Semi-Pro Cup kermit o paręnaście sekund ostawiony, Emet o pół minuty, a przede mną wełna o 20s szybszy xD. Dzięki kolego, teraz moje ego już nigdy nie będzie takie samo :P.

Odnośnik do komentarza

Odświeżyłem sobie driveclub po długim czasie, w planach było przejechać kilka wyścigów i nara a skończylem grubo po 3 w nocy :p Jenysiu jak ta gra dalej robi grafiką, wymagającym modelem jazdy, poczuciem prędkości, ilością contentu i ciągła rywalizacja. Dźwięki silników to prawdziwa poezja, Indie w deszczu :obemi: cały event All Stars to graficzna orgia. Wspaniała gra ;>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...