Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecie już miljon razy było pisane, że podstawce jest o wiele mniej jazdy niż w dodatku no i nie ma zmiennej pogody.

W kilku darmowych dlc jest zmienna pogoda, ogólnie dali 4 czy 5 dlc za darmo.

 

W darmowych pełnych dodatkach nie ma, pierwsza kampania ze zmienną pogodą to Elements, który był płatny. Jedyne co to kampania Startline, ale o tym niżej.

 

 

Zmienna pogoda jest już w pierwszym wyścigu po włączeniu podstawki.

Nie wiem co się aktualnie odpala jako pierwsze, ale kampania Startline to zbiór pojedynczych eventów z kilku dodatków, czyli taka pokazówka jak wspomniał Jakim.

 

Ogólnie jak zabieracie się za przechodzenie dodatków to grajcie w takiej kolejności jaka jest w liście trofeów. W menu wybierania kampanii jest odwrotna kolejność, zmienili to jakoś pod koniec SP.

Odnośnik do komentarza

Grałem niedawno i była zmienna pogoda w kilku wyścigach i czasówkach w tych darmowych dlc, na pewno w AMG była i w którymś jeszcze, także nie wiem o co wam chodzi.

 

edit. Chyba, że chodzi wam o losowo zmieniającą się pogodę to prawda, nie ma w darmowych dlc. Zmienia się w trakcie wyścigu, ale za każdym razem w ten sam sposób (np. w określonym momencie pada deszcz itp.).

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

To już lepiej rozwijać obecne DC, bo niby co by dodali nowego? Grafika i gameplay by się nie zmieniły, zawartość kilka razy mniejsza, a wołali by za to pełną cenę. Ścigałki to akurat taki typ gier, że nie potrzebują kontynuacji, a mogą być rozwijane rozszerzeniami jeżeli podstawa jest dobrze zrobiona.

 

DC2 dopiero na nowej generacji.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem za bardzo czasu grać, ale udało mi się wczoraj pobrać wszelkie łatki i patche  (a było tego od cholery). Przejechałem wstępny, zimowy wyścig i tyle, dziś pogram więcej, ale już teraz jestem solidnie zniesmaczony faktem, że season pass odblokowuje tylko dodatkowe 4 (z 8) toury, pozostałe 4 trzeba oczywisćie kupić osobno... lipa :/ Z tego co widziałem, to i tak w grze jest od cholery tourów, no ale i tak mały niesmak pozostał. 

 

Wrażenia z pierwszego wyścigu? solidnie, model jazdy wydaje się być przyjemny, choć wymagać będzie przyzwyczajenia po sesyjkach w godrizonie, graficznie jest w porządku, choć gałek ocznych mi nie wypaliło. Oczywiście mówię tylko o tym 1 wyścigu bo więcej nie grałem, dziś poszarpię trochę więcej i pewnie się wkręcę :lapka:

 

Mamy jakiś forumkowy KLUB? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

w zakladce tour mialem do pobrania/zakupu tylko 8 tourow, z czego 4 moglem pobrac za darmo a kolejne 4 juz platne po 15 pln, bardzo molizwe ze dwa z nich byly do Bikes. Ale za to jak wszedlem do wyboru tourow juz w samej grze to mialem tego od groma, mozliwe ze pobralo mi sie samo przy okazji pobierania patchy i innych latek :lapka: 

Odnośnik do komentarza

już grałem trochę dłużej taknieco? i w sumie nadal podtrzymuję to co napisałem po 1 wyscigu, ale do szerszych opinii wstrzymam sie po ukonczeniu wiekszej czesci gry. podoba mi sie motyw z dodatkowymi wyzwaniami w trakcie wyscigow. ale muzyka to dla mnie maly koszmarek, dobrze ze domyslnie jest wylaczona 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś też rozpocząłem przygodę z DC i przydałby się jakiś klub, co by móc odblokować niektóre auta. Rozumiem, że bez plusa też można nabijać punkty klubowe?

@ Rayos - dołączyłeś już do jakiegoś klubu?

 

wyslalem prosby o dolaczenie do jakichs forumkowych ale nikt mnie nie przyjmuje :frog:

 

@welna, zaraz zerkne :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...