Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

forumkowe wyzwania z driveclubie, od czasow killzone2 nie bylo na forum takiego poruszenia w temacie ustawek i rywalizacji graczy, zreszta i tak chyba to pobilo tamte zabawy klanowe przez te spontaniczne nagrody rzeczowe jakie mozna bylo w nich wygrac

 

piekne czasy, dzieki tej rywalizacji grubo ponad 100h nabilem w tej grze

Odnośnik do komentarza

forumkowe wyzwania z driveclubie, od czasow killzone2 nie bylo na forum takiego poruszenia w temacie ustawek i rywalizacji graczy, zreszta i tak chyba to pobilo tamte zabawy klanowe przez te spontaniczne nagrody rzeczowe jakie mozna bylo w nich wygrac

 

piekne czasy, dzieki tej rywalizacji grubo ponad 100h nabilem w tej grze

I ten meltdown drona, że sobie sami fundujemy nagrody :teehee: Piękne czasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zblizcie sie do wyniku

1:11,401, 73ms za Tobą :/. Fakt, emocje są. Ale na początku i końcu trasy spokojnie da się Ciebie wyprzedzić, tylko tą szykanę na środku fantastycznie robisz i tam rzadko kiedy mi się udaje.

 

GrzesPL widzę nie odpuszcza i chociaż byłem szybszy przez moment, to teraz zjechał prawie pod 1:11 :).

A Rayos step it up, 1:13 to się po trzech okrążeniach po pijaku pobija :gayos:

Odnośnik do komentarza

 

Zblizcie sie do wyniku

1:11,401, 73ms za Tobą :/. Fakt, emocje są. Ale na początku i końcu trasy spokojnie da się Ciebie wyprzedzić, tylko tą szykanę na środku fantastycznie robisz i tam rzadko kiedy mi się udaje.

 

GrzesPL widzę nie odpuszcza i chociaż byłem szybszy przez moment, to teraz zjechał prawie pod 1:11 :).

A Rayos step it up, 1:13 to się po trzech okrążeniach po pijaku pobija :gayos:

Postaram się dziś poćwiczyć.
Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa, tylko nie na mój czas i nerwy. Rywalizacja ogólnie mnie wk,urwia, a do tego mam za dużo gierek w backlogu, żeby siedzieć i parę godzin jeździć po jednym kółku w Driveclubie. Niemniej tak jak mówię, ogólnie miła sprawa i musiało być fajnie, jak sobie turnieje robiliście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...