Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem dodatki w promocji, ostatnie 4 toury. 2 na motorki i 2 na fury. Jakie to jest za(pipi)iste. Ile tu miodu. Najlepsze wyścigi exlusywne na ps4.

 

Nie pisz tak bo zaraz cię zjadą gimboje grand cienisno szprot :shout:

 

 

 

 

 

 

 

zgadzam się, świetna gra, platyna wbita jakiś czas temu  :sorcerer:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Najlepsze wyścigi exlusywne na ps4.

 

 

Bo jedyne? Ale na poważnie, ciężko nie być zwycięzcą w wyścigu jeśli startuje się jako jedynym do mety.

 

Drivecluba oczywiście szanuję, ale zrobili tej grze krzywdę, że nie ma łatki 60fps do PS4 Pro. Aż się prosiło o pokazanie co potrafi najmocniejsze dziecko Sony z jedną z najładniejszych gier na ich konsolę.

Odnośnik do komentarza

Rok temu odbiłem się od Drivecluba i sprzedałem go krukowi. Przejechałem kilka wyścigów, zasnąłem słuchając ścieżki dźwiękowej. Straszne nudy. Wczoraj wziąłem na promocji z PSN bo w sumie bym pojeździł, GTS jest nie dla mnie, xboxa nie mam, więc za dużego pola do popisu nie miałem. Od momentu kiedy:

 

a) przebrnąłem wreszcie przez te nudne klocowate hatchbacki i zacząłem ślizgać się na zakrętach BMW

b) wyciszyłem muzykę i odpaliłem ze Spotify OST z Need for Speed Underground 1

 

moja opinia o grze zmieniła się o 180 stopni. Ale to jest zaje,biste, wreszcie czuję prędkość, emocje i wyzwanie, bo wcale nie jest tak łatwo. Uważam że pierwsza godzina tej gry i ścieżka dźwiękowa to jest dramat, przez co wiele osób może się odbić. Po hatchbackach i własnej muzyce - zupełnie inna gra, kozacki arcade racer.

 

Pytanie - da się wyłączyć te strzałki podpowiadające, że przeciwnik jest za nami?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że SP też zakupiłeś? No i dwa toury są za free, jak już wielokrotnie pisano - startline i all-stars - które mają pokazać pełnię możliwości gry. Muzyka była chyba defaultowo wyciszona w grze albo sam od razu wyciszyłem. Tylko trochę przygrywa w menu, a w grze tylko ryki silników :) Co do indicatorów, to chyba da się je wyłączyć w opcjach, ale głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Można byłoby się umówić na konkretny dzień...troszkę nowych graczy jest, starzy nadal grają... Środa jest wolna, może coś w weekend??

Mikołaj podrzucę jakieś wyzwanko :-) na dwa tygodnie parę wyzwań i pozapraszam kogo będę mógł :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

po ile sie wyrwie Drivecluba teraz ?

Na PSS często promo z Season Passem za około 50 zł jest. Mimo wszystko dla mnie gra warta każdej ceny, od czasu MSR na Dreamcasta i PGRa nie bawiłem się tak dobrze w skillowej samochodówce. Żałuję, że tak potoczyły się losy studia Evolution, gra jest wybita, dla mnie #1 jeśli chodzi o arcade ścigałki. Czasy tak śrubowałem, że kilka razy do top 10 się załapałem. Poezja gierka.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...