Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, dodatki do tej gry to jakaś poracha. Przeróżne season passy, dla Plusowiczów, dla NiePlusowiczów, pakiety dla tych co mają już DC, pakiety dla tych co mają DC itd. Widzę różne ceny Bikesów i gdyby nie ten temat, to bym nie obczaił o co cho.

 

Sama gra jest zaskakująco wciągająca. Co prawda jestem lamer bo gram z "Niskim" wspomaganiem hamulcowym i chyba w trybie Easy. Ale mam dużo radochy.

Odnośnik do komentarza

Z tymi DLCkami trochę problem. Kupiłem SP i dodatek z motorami + Suzuki dlc do motorów. 
No i jak wchodzę tutaj: https://store.playstation.com/pl-pl/grid/EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU/1?relationship=Dodatki 

To jest tego multum, niekupionych rzeczy. To ile kasy trza wywalić, by kupić wszystko? I czemu nie wchodzi to w skład season passa?

Odnośnik do komentarza

Zauważ, że część to są toury, które są w SP (poza SP są tylko dwa toury - czytaj mój post trochę wcześniej w tym temacie), część jakieś malowania, które jie są do szczęścia potrzebne, a część to jakieś boosty do sławy itd. dla lamerów, którym nie chce się grać. No i jeszcze jakieś pojedyńcze auta, z których część, jeśli nie większość można odblokować grając w grę. Więc tak naprawdę nie musisz za dużo kupować, a to że to jest tak zagmatwane, to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Z tymi DLCkami trochę problem. Kupiłem SP i dodatek z motorami + Suzuki dlc do motorów. 
No i jak wchodzę tutaj: https://store.playstation.com/pl-pl/grid/EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU/1?relationship=Dodatki 

To jest tego multum, niekupionych rzeczy. To ile kasy trza wywalić, by kupić wszystko? I czemu nie wchodzi to w skład season passa?

skoro kupiles sp to nie masz tylko dwoch ostatnich turow dla samochodow...a i pewnie wszystko musisz pobrac recznie z pss (bylo to juz tu milion razy pisane) 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, grzybiarz napisał:

Pobrałem wszystko co było możliwe, tylko w linku wyżej jest jeszcze tyle rzeczy za kasę, przy niektórych rzeczach widać, że kupiłem, a przy innych dalej jest kwota.

No ale pozostale rzeczy ktore sa do kupienie to jakies boosty do szybszego wbijania lvl ktore nikogo...widze ze sa tez jakies dwa mercedesy ale z tego co kojarze to normalnie je sie odblokowuje po przejsciu danego eventu z AMG. Ferarri odblokuje sie chyba przy lvl z danej marki. Nie masz pobranego eventu TurboCharger bodajze tylko

A czemu te dwa tury nie sa w sp?? zostaly wydane po tym jak byl juz na rynku sezon pas. Na moje oko to chlopaki chcieli gierke wpierac drugi rok dodatkami i wydac pod koniec SP2 no ale wiadomo jak to sie skonczylo

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

@grzybiarz - czytasz co piszemy, tak w ogóle? Przecież wszystko Ci wyłuszczyliśmy, a zresztą każdy dodatek jest opisany czym jest i co zawiera. No, a jeśli nie czytasz naszych odpowiedzi, to nie wiem czego oczekujesz.

Jeszcze raz napiszę: to, że kupiłeś SP to jedno, ale pojedyńczo ich nie kupiłeś, więc każdy tour osobno będzie pokazany jako do kupienia - logiczne. Kapisz? Resztę też napisaliśmy, więc przeczytaj nasze poprzednie posty, ok? :/

Edytowane przez Luqat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Luqat napisał:

to, że kupiłeś SP to jedno, ale pojedyńczo ich nie kupiłeś, więc każdy tour osobno będzie pokazany jako do kupienia - logiczne.

Ja tam mam wszystkie Tour oznaczone jako zakupione, jedynie Turbocharged ma cenę jak wspomniał Szymek, ale w samej grze jest odblokowany.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Znowu pograłem trochę w Drive Cluba, standardowo , manual i kamera z kokpitu i powiem tyle :banderas::obama:

 

Gra ciągle zachwyca i tylko żałuje, że nie ma jakiejś rywalizacji tylko na granie na manualu i kokpicie :(

Ale i tak kanapowe ściganie się ciągle jest niezastąpione :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

No spoko, ale to co było na premierę trzy lata temu ma się nijak do tego co prezentował DriveClub po kilku miesiącach o czym dobrze wiesz.

No spoko, teraz to może i wyglada ok, ale pamiętam ten niesmak blisko premiery gdzie podstawowa kampania to srogi kasztan a online się krzaczył w ch,uj jeszcze (w sensie serwery nie rejestrowały wyników itp) także też nie ma co popadać w samozachwyt nad tym "dziełem" Evolution. 

Odnośnik do komentarza

Gra ma wiele wad np:

 

- Brak możliwości porównania statystyk samochodów

- Kiepski widok z kokpitu większości super samochodów. Kamera jest źle umiejscowiona i jest za małe pole widzenia.

- Czasami opłaca się uderzyć o bandę niż wyhamowywać. (zepsuto po premierze gry, w początkowym stadium tej gry było to lepiej rozwiązane)

- Tryb Hardcore. Co to za dziwna "kara" po uderzeniu w bandę? Czemu nie mogę przyspieszać ? Bezsens, nie grywalna opcja.

- Brak możliwości zmienienia podczas jazdy szybkości pracy wycieraczek. W dużym deszczy czasami wycieraczki nie nadążają ściągać wodę i nic nie widać.

- Zepsuto potencjał gry z kokpitu, gra nastawiona jest na granie z widoku "zza samochodu" czyli typowy arcade.

- Słabo rozwiązane multi

- Przeciętna muzyka

 

PLUSY:

 

- mnogość aut i mnóstwo marek !!!

- Grafika całościowo wygląda cały czas świetnie, zbliżenia na Photo mode ( miazga ) , odwzorowanie kokpitów, deszcz, fizyka wody na szybie , refleksy świetne itp.

- Dużo tras i ich spore urozmaicenie.

- zadowalający model jazdy

- wysoki stopień trudności wyzwań i jazdy "singleplayer"

- możliwość rywalizacji czasowej z graczami z całego świata bez posiadania PS Plus.

- MIODNOŚĆ, grywalność i mnóstwo frajdy z każdego przejazdu !

- reakcja twórców gry na reakcje graczy i wprowadzanie zmian do gry.

- cena !

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem tych zachwytów. Ta gra zaczyna być coś warta dopiero jak się ją kupi z Season Passem. Podstawowa zawartość była mega słaba, w dodatku gra nie działała jak należy z pół roku do roku po premierze, a nawet dzisiaj online potrafi płatać figle. Jedyne czym w niej można się zachwycać to grafika. Sam gameplay to nic specjalnego, taka jednorazówka bez jakiegokolwiek elementu progresu dającego satysfakcję. Można się raz przejechać, nacieszyć oczy i uszy, no ale to by było na tyle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...