Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

 

A jeździłeś kiedys samochodem?

Dobra Expert, może źle to opisałem. Chodzi mi o to, że DC jakby sam wyprowadzał te auta, co mnie myli i wkurza, podobnie było w NFSach.  W żadnej Forza Horizon czy Motorsport tak nie ma, w Dirtach też. Pytam z ciekawości, bo nie widzę w menu żadnej opcji, która to wyłączy. I tak mam samochód. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra to nie symulator wiec trudno ja porównywać do open worlda jakim jest Horizon czy „symulatora” jak Motorsport.

Wydaje mi się ze będziesz miał „taki efekt” w każdej zamkniętej arcadowce i jest to raczej normalne.

Dla mnie nie było w tym kompletnie nic mylnego i w żaden sposób nie nakazywało mi przestawić się względem tej gry z innych wyścigówek.

Odnośnik do komentarza

Panowie posiadający kierownice, czy moglibyście sprawdzić czy działa wam FFB? U mnie same wibracje, kierownica tak jakby emuluje pada i zero FFB. Próbowałem wszystkiego, bez skutku, FFB nie działa i basta. W innych grach wszystko chodzi jak należy. Kolega na G29 również  ma ten sam problem. (ja jeżdżę na T300)

 

 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, u55r napisał:

Mam G29 i w driveclubie to przezylem lekki szok gdy musialem mocno skrecic siłę ForceFeedback w dół. 

 

Nie mialem z tym zadnych problemów. Proponowałbym zresetowac kierownice w innej grze ale skoro piszesz ze działa ci normalnie to dziwna sprawa. 

 

Ale sprawdzałeś teraz, czy mówisz o tym co było kiedyś? Kiedyś to i u mnie wszystko działało, sęk w tym że teraz już przestało. 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Juz od ponad chyba 8 miesiecy co najmniej nie wlaczalem DC nie mam nawet zainstalowanego na HDD wiec bazuje na tym gdy ogrywalem ja ponad rok temu. Wtedy bylo ok. A mialem zainstalowane wszystkie dodatki czyli raczej ostatni patch. I gre ogralem do konca pelne 100%. Jesli wychodzily jakies poprawki pozniej to moze cos zmienili ale juz tego nie zauważylem. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, u55r napisał:

Juz od ponad chyba 8 miesiecy co najmniej nie wlaczalem DC nie mam nawet zainstalowanego na HDD wiec bazuje na tym gdy ogrywalem ja ponad rok temu. Wtedy bylo ok. A mialem zainstalowane wszystkie dodatki czyli raczej ostatni patch. I gre ogralem do konca pelne 100%. Jesli wychodzily jakies poprawki pozniej to moze cos zmienili ale juz tego nie zauważylem. 


No ja podobnie, grałem z rok temu, a odpalam niedawno z okazji kupionej kierownicy, i klops. FFB już nie działa.

Odnośnik do komentarza

Sls to rzeźnia, ale Dam Busters też jest bardzo zabawne w deszczu. Jeszcze ich nie ogarnąłem, bo można osiwieć. Najgorsze są te krople na ekranie, których nie można wyłączyć. Nie dość, że nic nie widać, to męczy się wzrok i strasznie irytuje. No, a oprócz tego nie dość, że trzeba utrzymać te potwory na trasie, to jeszcze walczyć z rywalami. Niektóre zadania są hardkorowe na maksa.

Odnośnik do komentarza

Kwestia ogarnięcia mechaniki oraz poznania tras i wszystko wpada. W Tourach nie ma takich wyzwań, że trzeba coś powtarzać kilka(naście) razy, no chyba, że ktoś w ogóle nie ma skilla do samochodówek, ale to wtedy sobie robi srebrne medale, a nie złote :) Luqat, Ty jako weteran GT i innych samochodówek nie powinieneś mieć problemów.

Odnośnik do komentarza

Panowie wwybaczcie ze i tutaj o to spytam: co polecicie komuś po skończeniu i wymaksowaniu DC wraz z dodatkami? Skończyłem wszystko i odczuwam pustkę bo mam mega ochotę na podobną grę z wyścigami torowymi o podobnym modelu jazdy z tym ze nie chciałbym nacisku na grzebanie w aucie itd - słowem coś najbliższego do DC. Możecie polecić coś z obecnych topowych scigalek na PS4? 

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale DC jest jedyne w swoim rodzaju i również odczuwam wielką pustkę po jego ukończeniu. Jedynie tak jak kolega napisał, wrócić do gier typu PGR czy nawet Metropolis Street Racer od którego wszystko się zaczęło... Jak ja w to grałem na Dreamcaście to aż cycki dęba stają...

Bardzo mocno liczę, że Onrush od chłopaków z Evolution będzie miało to coś i magię, którą miały ich gry.

W marcu ma wrócić Burnout HD... Tak wiem, że to zupełnie inna gra i DC to nie jest. Jednak wciąż niebo lepsza od każdego NFS i zawsze warto ograć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, BudryzPL napisał:

Panowie wwybaczcie ze i tutaj o to spytam: co polecicie komuś po skończeniu i wymaksowaniu DC wraz z dodatkami? Skończyłem wszystko i odczuwam pustkę bo mam mega ochotę na podobną grę z wyścigami torowymi o podobnym modelu jazdy z tym ze nie chciałbym nacisku na grzebanie w aucie itd - słowem coś najbliższego do DC. Możecie polecić coś z obecnych topowych scigalek na PS4? 

 

Niestety nie ma nic takiego, PGRy tak już było wspominane.

Mozesz tez spróbować Forzy Horizon na Xboxie, nie ma takiej spiny jak w DriveClubie i rywalizacji o tysięczne sekund ale gra się przyjemnie, to tak przy okazji gry w PGRa.

Odnośnik do komentarza

No wszystkie. Czyli nie baw się w pojedyńcze, bo się naklikasz, a poza tym wyjdzie taniej jak zakupisz season pass. Czyli jak napisałem wyżej - 25 zł + 2 x 8, 75 za dwa toury, których nie ma w SP, czyli jakieś 42,50. Te 2 toury to finish line i no limits. Zresztą będzie widać, które są niedostępne jak kupisz SP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.