Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka faktycznie jest bardzo fajna, mnóstwo samochodów, sporo tras, do tej pory chyba najładniejsza grafika w grach wyścigowych na konsoli, a już na pewno najlepiej wyglądający deszcz.

Wczoraj pograłem po dłuższej przerwie i super się bawiłem. Niestety w moim odczuciu widok z kokpitu (bo na takim gram) nie dopracowali jak należy. Kamera umiejscowiona jest moim zdaniem za daleko, widzimy za dużo wnętrza a za mało trasy zwłaszcza w super samochodach.  Najgorsze że tego się chyba nie da zmienić, przynajmniej nic takiego w opcjach nie widziałem. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wielka szkoda bo gdy przestawiam na inny widok jest DUŻO łatwiej ale sterowanie autkiem w stylu NFS mnie już nie kręci. To samo tyczy się motorów, widok z kasku - MAGIA ale wykręcić przy takim ustawieniu jakiś fajny czas graniczy chyba z cudem ...

 

O co chodzi z opcją hardkorowe sterowanie ? Prócz tego że nie można przyspieszać przez kilka sekund przy mocnym otarciu o bande to nie zauważyłem jakiś zmian w prowadzeniu auta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dam wszystkie pintony za Driveclub 2 - wskrzescie to Sony

GT Prolog to (pipi) jednak jest w porównaniu z DC
Niestety, ale kto miałby to zrobić? Zaorali najlepsze studio, które robiło skillowe samochodówki bo powinęła im się noga przy jednej grze... Potem dopracowali ją do perfekcji... Oddałbym wszystkie te samochodówki za DC2. Tak genialnego i skillowego modelu jazdu nie czułem od czasu PGR.

Obecnie Onrush będzie grą od chłopaków ze starego Evo. Czuć tam trochę Motorstorma, także trzymam kciuki że będzie to świetna gra.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem sobie na nowym TV. Od razu jest chcica na dalsze granie, czas wrócić do DC myślę. To jest zbrodnia, że Sony chociaż nie wydało patcha pod PS4 Pro. Ta gra aż się o to prosi, w 4K ew. w 60fps to by topiło gałki oczne.

Model jazdy nadal ten sam - wyśmienity :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie obiecali  tego że DriveClub będzie gotowy na premiere PS4 to by przetrwali ale wyszło inaczej. Nikt nigdy nie powinien ustalać daty Premiery. Najpierw doszlifować i przetestować grę jak za czasów PSX i PS2 i dopiero potem wydawać do tłoczni. Ale czasy serwerów psn i patchy day1 wszystko zmieniły :( 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
51 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

to jest ktorys wyscig z kampani z Japoni ?? 
sorry ze nie w temacie 

 

Któraś z tych pierwszych kampanii, musiałem przeinstalować grę i zacząłem grać już podczas instalacji, więc dostępne miałem tylko coś z tych pierwszych. Sam wyścig był w Japonii, ale kampanii całej nie pamiętam. Sprawdzę w domu to dam znać ;).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest niewykonalne, przejazd czysty nie był. Gdybym nie musiał wtedy z domu wychodzić to pewnie dalej bym cisnął, bo jakoś tak przyjemnie się grało. Chociaż jak patrzyłem na pierwsze miejsce do którego brakuje mi jeszcze 7s to się zastanawiam jak gościu to zrobił. Samochodu nie można mieć innego, więc gdzieś do urwania jest jeszcze pełno czasu.

Odnośnik do komentarza

No tak jak mówiłem, da się :). Brawo. Ja nie wiem czy do końca roku jeszcze zdążę przysiąść, ale popróbować można. Dużo bym dał kurczę, żeby zobaczyć przejazdy tych najlepszych, bo o ile 0,5-1s jeszcze umiem sobie wyobrazić, że jestem w stanie urwać, tak 7s to już lekka abstrakcja.

Odnośnik do komentarza

W wyścigu nie zobaczysz, ale odpal sobie single event -> TT na tych samych warunkach i tam będzie duch pierwszego miejsca z czasem 4:03. Musisz raz przejechać trasę i wtedy będziesz miał porównanie.

 

@Patricko

Sprawdziłem duchy pierwszych miejsc i to są wyniki z resetami, więc nie ma sensu patrzeć na większość driftów na takich trasach :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Square napisał:

W wyścigu nie zobaczysz, ale odpal sobie single event -> TT na tych samych warunkach i tam będzie duch pierwszego miejsca z czasem 4:03. Musisz raz przejechać trasę i wtedy będziesz miał porównanie.

 

@Patricko

Sprawdziłem duchy pierwszych miejsc i to są wyniki z resetami, więc nie ma sensu patrzeć na większość driftów na takich trasach :P

 

Wait wait wait, to można robić tą czasówkę BEZ innych samochodów czy tylko trzeba tak wejść, żeby ducha zobaczyć, ale czasu tak nie ustalę? Jak można jechać bez tych parunastu przeszkadzaczy to 4:10 to będzie pestka :P. Pierwsze kilkadziesiąt sekund to wymijanie tych wszystkich zawalidróg i tam się pełno czasu traci.

No i w ogóle podgląd ducha to trochę ułatwienie, no ale niech będzie, teraz wiem, że też mam to do dyspozycji xD.

Odnośnik do komentarza

Wszystko w single event ma osobne wyniki, więc nie. To co jest w Tour to osobna bajka. Po prostu TT pozwala sprawdzić duchy najszybszych przejazdów, bo to głównie tam ludzie robią wyczesane wyniki.

Większość tych pierwszych miejsc to obok posiadania skilla jest korzystanie z manualnej skrzyni biegów i ewentualnie kierownicy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uff, już myślałem, że jestem głupi i się męczę niepotrzebnie z przeciwnikami. Nie miałoby to sensu jednak, więc dobrze, że jest jak jest.

No i w sumie nie wiem dlaczego w DC nie jeżdżę na manualu. W FH3/FM7 już od dawna zmieniam biegi sam, a w DC jakoś tak przyzwyczaiłem się do automatu i nie wpadłem na to, żeby to zmieniać. Jednym powodem może być to, że na X1 mam pada elita i biegi ustawione na łopatki z tyłu pada co jest boskie, jak gram w GTS to zmienianie przyciskami X i ekhm, square ;D, było wciąż skuteczne, ale nie tak rajcujące. Dzięki za tipa w każdym razie!

Ale kierownicy sobie trochę nie wyobrażam w tej grze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Również tęsknie za rywalizacją. Na początku niestety nie brałem udziału, bo nie miałem konsoli, a później to już powoli ludzie zaczęli się wykrzaczać. Śmiganie w multi w kilka osób zawsze na plus, szkoda, że ciężko teraz zebrać ekipę. Jak wspomniałem w jednym z ostatnich wpisów, niby jest sporo chętnych, ale jak przychodzi co do czego to nikt nie chce grać :/

 

Kilka filmików ze wspólnego grania, które też już tu wrzucałe. Co jakiś czas sobie odpalam, aby powspominać te czasy :)

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...