Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Questowa Metoda Wrednego (QMW - może sobie nawet opatentować i zastrzec nazwę) polega na wykonaniu zadania bądź kilku z nich i pozostawienie ich przed finalnym zdaniem u enpeca. Wtedy dołączają "współbiesiadnicy" tzn inni gracze i z nimi na sesji wszystkie te questy są zdawane u zleceniodawców. Trofik Poliamoria zostaje zdobyty i wszyscy są szczęśliwi :)

Jakby co to na którymś wolnym mogę pograć w niedalekiej przyszłości bo też na chwilę obecną mam sporo pracy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.09.2021 o 20:26, smoo napisał:

Czyli rozumiem, że wystarczy gdy tylko host gry ma aktywne te questy?

 

Znajdź jakieś gównoquesty w stylu "zbierz 10 paczek fajek/kawy/wodorostów" i je wykonaj prawie do końca - czyli zbierasz wszystko, czego quest wymaga, ale nie odnosisz tego zleceniodawcy.

Przygotuj sobie takich 5, zaproś kolegów i razem oddajcie je komu trzeba - voila, ding, trofeum :trophy_bronze:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.10.2021 o 23:26, Schranz1985 napisał:

Zależy co da ten pacz na fat było full hd/30.
Jak będzie 4k/60 to spoko.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 


Chyba każdy na to liczy. Już wsteczna zaoferowała glorius 60 k/s na Serii X, więc dodatkowe podbicie rozdzielczości do dynamicznego 4k byłoby tu miłym akcentem. Sama gra na premierę wyglądała cudownie (dobrze, że wzorem Shadow of Mordor nie ukazała się na dwóch generacjach, wyszło jej to na dobre). Oczywiście wyraźnie się postarzała, ma już bowiem niemal siedem lat na karku, ale godnie się trzyma, a jak jej odpowiednio nos przypudrują, to :lapka:
Sam tytuł według mnie bardzo dobry, a zakończenie dodatku :fsg:
Zapowiedzieli łatkę pod obecną generację znacznie później niż Redzi odpowiednik do Cybera i Wiesława Trzeciego.
Jeżeli uda im się wcześniej swój produkt usprawnić, a tak raczej będzie, to :yao:

W każdym razie czekam i po cichu liczę na jakąś dedykowaną, pudełkową wersję pod nowe konsole.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...